Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ne ni zadovolihaнови  
АвторNezadovolen (Нерегистриран)
Публикувано03.04.05 20:58



Kolegi ima li niakoi koito e dovolen ot uveli4avaneto na dalgoo4akvanite zaplati e da ni e 4estito i da rabotim s visoko vdignati glavi.E zatova shte ima takav imi4 BTK i vsi4ki shte ni ebavat zashtoto ne vzimame pari i niama kakvo da ni stimulira a kakvo shte kajete ili gresha.



Тема Re: Ne ni zadovolihaнови [re: Nezadovolen]  
Авторзaблyдeн (Нерегистриран)
Публикувано03.04.05 23:51



Ти па какво се оплакваш?Не е ли по-чесно да сепредставиш първо:Кой си,какво работиш и от какво не си доволен?
Така анонимно и баба знае да плюе!!!!




Тема Re: Ne ni zadovolihaнови [re: зaблyдeн]  
АвторДeдo Бope (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 20:20



и друг път съм го казвал, ама...
пилотите на Балкан си намериха рано или късно работа. къде у нас, къде по чужбина. по-трудно стана с наземния персонал, но и там добрите се уредиха. поседяха година-две без работа, но се оправиха.

не знам при вас какво ще стане, но... натам вървите. а ще трябва да излезете на един доста наситен пазар. ниско-квалифицирани момчетии, дето опъват жици по стълбовете за 5лв - колкото щеш



Тема Re: Ne ni zadovolihaнови [re: Дeдo Бope]  
АвторNezadovolen (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 22:49



Niama smisal da se predstaviam prosto iskah da vidia kakvi sa nastroeniata pri ostanalite slujiteli ili samo az sam nezadovolen, no kakto gledam mai az sam se zabludil 4e nedovolnite sa mnogo kato gledam ti si ot drugia lager.
A za balkan to taka shte stane i pri nas tova e iasno pone shte ostanat samo kadarni hora ama i tova ne mi se viarva zashtoto moje i da ostanat po golemite vraskari.
Pomislete



Тема Re: Ne ni zadovolihaнови [re: Nezadovolen]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 10:35



Mislya che da se oplakvate tam, v BTC-to e meko kazano prestaplenie. Ne stiga che poluchavate po 500 lv i na gore zaplati ami i imate i pretencii. Ya vijte horata okolo vas - "prostosmartnite" - edva poluchavat po 150 lv i kolko hora po gradove i sela (izvan Sofia) ne mogat da si nameryat robata.
I plus tova suma narod pri vas mi e chudno kakvo pravi - tolkova sa nekadurni che nyama i za kude poveche. TOva poslednoto go kazvam ot lichen opit, a ako ne si chel temite tuk, mojesh da go napravish i da vidish kolko oplakvania ima tuk zaradi nekompetentnostta na slojitelite VI - osobeno s tozi INTERNET.
Aide s zdrave.



Тема Re: Ne ni zadovolihaнови [re: joro]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 10:56



Хайде сега вицове!
Типично поведение на най-знаещия! След като си толкова кадърен, че можеш да прецениш от личен опит "некадърноста" на персонала в бТк, защо не се кандидатираш за работа там и да получаваш 500 лв. заплата? И без това доста хора отвън наемат в последно време..."Вервай ми!" Ако го направиш, ще останеш много изненадан, колко в действителност е заплатата в бТк.
А за ниското заплащане извън София - сбъркал си форума Жоре. Едва ли точно бТк е виновна за дереджето...
бтв: Ако продължават да си търсят "робата" вместо "работа" доникъде няма да стигнат.



Тема Re: Ne ni zadovolihaнови [re: .]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 12:00



Naprotiv ne sum sburkal foruma - az samo kazvam da sprat da se oplakvat, zashtoto ima hora (i to dosta golyam procent ot raboteshtoto naselenie), koito ne mogat dori da si mechtayat za takava zaplata.
A btw: ne razbiram kude mi e greshkata v prednia post sled kato imam edna poznata koyato raboti kato tehnichka v BTC (ne v Sf) i poluchava nad 500lv zaplata?!?!



Тема Re: Ne ni zadovolihaнови [re: Nezadovolen]  
АвторБъpзo peшeниe (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 13:20



Като не ти харесва -има програма за доброволно напускане................
Ставаш и си тръгваш.Ако си добър ще си намериш работа,а ако не си ,би трябвало да се радваш и на това,което получаваш сега.То едва ли е толкова малко.
ПИСНА МИ ОТ РЕВЛЬОВЦИ!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Ne ni zadovolihaнови [re: Бъpзo peшeниe]  
АвторNezadovolen (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 18:19



Samo se zamisli ako vseki reveshe i iskashe tova koeto mu se polaga niamashe li da e po dobro polojenieto e ti ako si dovolen i vsi4ko ti e nared si e dr. rabota dano da si shtasliv.



Тема Re: Ne ni zadovolihaнови [re: Nezadovolen]  
АвторQinQ (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 00:31



Що пък трябва да ти е вдигната главата .В бТк трчбва да си наведен да не -кажа силно наведен.А увличенито на заплатата си го получих като напуснах бТк -то.Съветвам те и ти да се замислищ за този вариант за да не преливаш от пусто в празно и да чакаш другия нов собственик да ти обещава че ще си взизамаш парите които си си изработил.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.