Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Новото лОгО  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано19.03.05 02:50



Кой ли го измисли?Какво означават малките букви? Колко струваше?



Тема Re: Новото лОгОнови [re: DTMF]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано19.03.05 09:10



Кой го е измислил и колко струва според мене e без значение. По-интересно е посланието което носи. На

е написано Новото лого е израз на промяната на БТК към потребителски ориентирана, технологична и модерна комуникационна компания. За да се разбере смисъла на логото е добре да се погледне едно .

Клипчето започва със стария графичен фирмен знак на компанията. От старата фирма тръгват и стари и нови хора, стари и нови идеи, и стари и нови услуги. Това са топченцата в емблемата и в клипа. Старите хора, заедно с новите си колеги, незабравяйки старите си знания и с помощта на нови идеи дават нов живот на старите услуги и създават нови такива. И вървят нагоре и напред. Резултата е .

Буквите според мене все още означават Българска Телекомуникационна Компания. В се виждат и думите България ТелеКом, но според мене е рано да се мисли, че това ще е новото има на компанията. След като има съмнение за едно друго име само защото съдържало проблемно й-кратко, то как да сме сигурни за България Телеком, където се разминава българското и английското изписване на думичките. Ама то и сега си имаме Компания и Company, що да няма телеkом и telecom...

Ама кой знае? Ще поживеем - ще видим.



Тема Re: Новото лОгОнови [re: DTMF]  
АвторRedDOT (Нерегистриран)
Публикувано19.03.05 17:03



Точките означават вдигането на цените.Аз май от другия месец ще излезна от квадрата и ще попадна в голямата червена точка на изключилите се.



Тема Re: Новото лОгОнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано19.03.05 21:03



Каквото и да е, адски тъпо е когато в логото фигурира името на държавата - да го изписваш с малка буква българия Телеком бТк


Welcome to the real world

Тема Re: Новото лОгОнови [re: RedDOT]  
Автор L.M. ()
Публикувано20.03.05 05:45



все повече познати се отказват от стационарните си телефони

програми от сорта на Skype вършат чудесна работа



Тема Re: Новото лОгОнови [re: RedDOT]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано22.03.05 02:57



Все повече хора почти не ползват стационарните си телефони. Аз съм един от тях. Вместо да го закрия минах на тарифен план за 6 лв. 20 евтини импулса месечно са ми достатъчни. Ако ти съвсем не го ползваш може да минеш на тарифен план с 10 евтини импулса за 3.60 лв. Според мен си струват за да си запазиш номера и възможността понякога да набираш. Поне на мен не ми се разделя окончателно с него.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Новото лОгОнови [re: Colombino]  
АвторBoo (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 05:39



... е много по грозно от старото - както и да е - някой си взе парите и те не бяха малко (звучи ли ви познато), а малкото "к" накрая иде да каже че е един голям К.. за потребителите и служителите

Have fun with bTk



Тема Re: Новото лОгОнови [re: Boo]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 09:04



Смешко! Хората са чели дебели книги за разлика от теб...
А колкото до К**а за потребителите - извинявай но има ли услуга или стока от която да си доволен?



Тема Re: Новото лОгОнови [re: Colombino]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано22.03.05 09:10



До колкото разбрах , " Икономичния " тарифен план ще поскъпне и като месечна такса и като импулси/минути , след 1.04. А въпросният " Ограничен " тарифен план ще се предлага само след предоставяне на бележка от социалната служба.



Тема Re: Новото лОгОнови [re: Colombino]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано22.03.05 10:11



Аз бях 4 месеца на 3.60.
За тези 4 месеца имах цифром и словом 2 импулса - 1 за да сваля ограничението и 1 за разговор след това.
Имах около 10 входящи за този период.
И преди 3 месеца закрих номера и си подарих Панасоника. И никой у нас не е усетил липсата му





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.