Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: БТК-У ДОМА след 1 априлнови [re: femina]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 18:52



Аз продължавам да твърдя че начина на тарифирине (и включените минути) в тези планове ще са както описах по-горе в друг мой пост. Единстветната неяснота е както ти каза дали ще бъдат включени и "нощните" разговори и най-вече по какъв начин ще стане това.
Лично мнение е, че ако провеждаш градски разговор (в рамките на включените в пакета минути) няма да има значение часа на провеждане (дали е пиков или не).



Тема Re: БТК-У ДОМА след 1 априлнови [re: XPИCTO]  
АвторSubscriber (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 19:20



Абе само аз ли си мисля че щом до днес няма особена яснота относно таксуването след 1.04 и прилагането му при различните абонаментни планове някои хора някъде си не си вършат особено добре работата.



Тема Re: БТК-У ДОМА след 1 априлнови [re: Жopo]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 09:22



ОК! Клиент съм на бТк 12. През месеца провеждам 20 междуселищи разговора с мама през деня ( няма сега да я будя жената ), които продължават средно по минута и половина. Да приемем също така, че майка ми живее в близко съседство от около 50 км...
Колко ще дължа в края на месеца по твоя начин на тарифиране?



Тема Re: БТК-У ДОМА след 1 априлнови [re: .]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 17:40



Това е много хубав въпрос. И ще ти кажа моето разбиране - бтк ти дава право да говориш 120 мин (в твоя случай) селищни разговори през деня или тяхната равностойност в междуселищни разговори. Т.е. става въпрос за разговори на стойност 1.8 лв (тук не влиза call setup). Т.е. в твоя пример делиш 1.8лв на 0.04 лв. (това е стойността на разговорите на мин за зона до 50 км - както ти искаш) - и се получава че ти можеш да приказваш с майка ти общо 45 мин през деня. Т.е. ще ти останат не изразходвани 25 мин (които ги губиш) - едно уточнение - оставащите минути са толкоз ако всички твои разговори са в тази зона(II - до 100 км). И ти следващия месец ще платиш 14.4 лв (т.е. стойността на този пакет с включен ДДС).



Тема Re: БТК-У ДОМА след 1 априлнови [re: .]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 17:53



Съжалявам - сметката в предния пост ти я направих при продължителност на разговорите 1 мин. Ако е 1.5 мин - ще ти останат 15 мин.



Тема Re: БТК-У ДОМА след 1 априлнови [re: XPИCTO]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 10:18



Вярно ли е че след 1 април през 2 часова зона един разговор ще се таксува 11 ст. независимо от времетраенето?



Тема Re: БТК-У ДОМА след 1 априлнови [re: питaщ]  
Автор5rov (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 10:59



Вярно е ...само че опитът ми вече показва, че се погрижват по-дългия ти разговор да прекъсне и да набереш отново...



Тема Re: БТК-У ДОМА след 1 априлнови [re: Жopo]  
Автор femina (различна)
Публикувано13.04.05 00:13




Тук са цените на БТК "У дома"

Става въпрос за "у дома"12 например. На горепосоченото място пише, че са включени 50 мин за селищни и 30 мин за междуселищни разговори. Къде са онези 120 мин?
Какво значи БТК Сити? Май пакет, с който предплащаш само селищни разговори. Ако говориш междуселищно - тогава не. Това са мои изводи, никъде не открих обяснение.
Ако говоря само след 21 ч. има ли смисъл да имам пакет с предплатени минути "У дома"? Не е ли по изгодно да съм на стандартен абонамент?
Знае ли някой дали предплащането в "У дома" включва и онези 11 (13.5) ст или само изговорените минути?

Държавата България - невъзможни неща няма!

Тема Re: БТК-У ДОМА след 1 априлнови [re: femina]  
Автор L.M. ()
Публикувано13.04.05 02:38



abe oste li ima hora s telefoni kum btc ???

hahaha

страх лозе пази


Тема БТК-У ДОМА СИТИнови [re: femina]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 12:23



За безплатните минути, включени в цената на абонамента не се заплаща такса свързване от 11 ст.
По отношение на това дали е по-изгодно да си на БТК 12 ако говориш нощем:
в стандартния абонамент, който е 10.50 са вкл. 40 мин селищни разговори,
а в БТК 12 СИТИ на цена 12 лв са включени 100 мин сел. разговори. Надвишаващите определените безплатни селищни са на еднаква цена 0.11+0.015лв в силната зона /7-21/ и 0.11лв нощем, събота и неделя.
Така че определено е по-изгодно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.