Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема БТК да го духанови  
АвторБTK (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 20:25



Няма да се оправи тая компания. Няма да се отърси от лошата си слава. Нищо няма да излезе и от GSM оператора им, и от шибаната им телефония дето чакаш дуплекса ти да се набърбори и плащаш 12 лева и кусур за тва удоволствие и от скапания им ADSL. Въобще лайняна работа!



Тема Re: БТК да го духанови [re: БTK]  
Автор white_rabbit ()
Публикувано10.03.05 20:52



и аз гледам , че ГСМ-3 се бави , но за дуплекса не си прав , изправя се за 5 дена ( дали не беше и за по-малко )...
а за АДСЛ не си прав , не е скапан , обаче може и да е по-евтин , аз затова наминавам в този клуб..:)



Тема Re: БТК да го духанови [re: white_rabbit]  
Авторвв (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 11:43



Искам да кажа, че от известно време скоростта ми падна значително под 512кб. Не знам да ли е случайно, или нарочно



Тема Re: БТК да го духанови [re: вв]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 11:46



Нищо ненормално - все пак скоростта на споделяне е 1:50 - на практика и до 51.2килобита може да дада - не могат дори толкова да ти гарантират.



Тема Re: Глупости на Огромни Търкалетанови [re: @]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано11.03.05 17:29



ама не ти е ясно кво е т'ва 50:1 и т'ва си е... кат гледам, нема и да ти стане (ясно). хинт:скоростта накъмто къде е паднала значително? мс или фрии.ьуй.бг?

.



Тема Re: Глупости на Огромни Търкалетанови [re: Troll_]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 17:57



Към кои ли? Ами явно към всички. Аз не съм абонат на БТК, но съдя по постоянните оплаквания, които валят. Ето, току-що попаднах на още един постинг, в който се чуват лоши работи и за скоростта:


Според теб нормално ли е скоростта му при тарифа 64к, да е 45к? При това на бизнес абонамент. Наистина не ми се мисли как ли е при някои домашни (Не всички, ама е на късмет).



Тема Re: Глупости на Огромни Търкалетанови [re: @]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано11.03.05 22:52



ти наистина само квичиш...

като мериш скорост към не-бг сървъри, трябва да отчиташ ограниченията на доставчиците извън бтк, както и възможностите на самия сървър, т.е. неща дето не зависят от бтк. ако искаш да мериш скорост най-добре дръпни един сп от майкрософт - сървърите им са страхотни... след това, ако малко знаеш за адсл, ще се сетиш че скоростта зависи от разстоянието до централата...



Тема Re: Глупости на Огромни Търкалетанови [re: Troll_]  
АвторXeлп дъcka (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 00:25



Трол ,ди да не си един от нас ,а?
И ние по-добре не бихме могли да се изкажем по тоя въпрос!



Тема Re: Тц, не съм помощна дъсканови [re: Xeлп дъcka]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано12.03.05 00:39



аз съм собственик на фрии.ьуй.бг



Тема Re: Тц, не съм помощна дъсканови [re: Troll_]  
АвторXeлп дъcka (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 00:49



Като те гледам цял ден си напост бе човек.Не даващ лоша дума да се каже за нас.Това сигурно е от новата бонусна схема...............





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.