Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:04 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Препоръчайте ми телефон  
Автор DarthMaul (unknown)
Публикувано18.02.05 20:47



На пазара има голямо разнообразие на телефони и се чудя кой да избера.
Изискванията са ми да е с дисплей и да може да виждам кой ме търси и кой ме е търсил когато съм отсъствал(клип функция до колкото знам).
Не е зле да има повече памет за телефонни номера, не знам дали има модели като при GSM-ите с различни мелодии за различен номер но това си е повече глезотия отколкото изискване.
Предпочитам да е с жична а не с безжична слушалка
Гледам един елит много евтин като че ли изпълнява изискванията ми:
но не знам как е нали е елит и трябва да е некачествен винаги съм предубеден от тая фирма... от друга страна видях че правят супер двд плеъри но с телефоните не знам как са...
Ще съм благодарен на всеки който сподели мнения и опит.



Тема Re: Препоръчайте ми телефоннови [re: DarthMaul]  
Авторddd (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 21:14



Скоро си взех General Electric от някаква промоция в метро. Излиза около 60-70лв с ДДС. Хубавото е, че освен майка с жичен телефон има и два безжични слушалки които могат да са ти в другите стаи, те си имат много компактни стойки.
Показва от кой номер са те търсили но не съм забелязал да показва пропуснати обаждания. Има часовник на дисплея но дисплея не е осветен, хубавото е че часовника се синхронизира автоматично от майката със слушалките. Можеш да прелистваш последните избрани номера, да прехвърляш разговора между майка-слушалка и слушалка-слушалка има и няколко мелодии за звънене. Доста са функциите за толкова евтин телефон но не ми остава време да го разуча пък и заради тия GSM-и почти не го използваме. За момента съм много доволен, само обхвата нещо прави номера, не знам смущения ли има но забелязвам едно шумене при разговор от безжичната.



Тема Re: Препоръчайте ми телефоннови [re: DarthMaul]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано20.02.05 00:09



Панасоник или тук там някой немски шведски телефон .За качествените ДВД-та на Елит си в грешка,иди в клуб ДВД и виж колко хора реват от тях
Дженерал електрик също стават за телефони понякога))



Тема Re: Препоръчайте ми телефоннови [re: DarthMaul]  
Автор Пeтъp_ (познат ;-))
Публикувано20.02.05 00:18



панасоник DECT, има различни модели на различни цени



Тема Re: Препоръчайте ми телефоннови [re: DarthMaul]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано20.02.05 11:05



За битов апарат - само Панасоник.
Има всичко, което искаш + още доста екстри; зависи от модела, респективно цената.
Само не се сещам дали има с жични слушалки, вероятно да
Аз лично ти препоръчвам да огледаш ДЕКТ-апаратите




Тема Re: Препоръчайте ми телефоннови [re: Cтepн™]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано26.02.05 21:03



И аз съм за Панасоник и в никакъв случай GE.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Сподели впечатлениянови [re: Julian]  
Авторkorc (Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 21:04



Защо панасоника да е за предпочитане - и тях ги правят в китай. На ГЕ поне чипсета е направен както трябва



Тема Re: Препоръчайте ми телефоннови [re: DarthMaul]  
АвторStoqn (Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 21:47



:)
hi
Ne znam za teb ama az ne sam vidql ne6to napraveno ot Elit,koeto da e 6to gode prili4no :)
Kvo za DVD plearite.Samo im vij cenite i nqma za kakvo da govorim.Sme6na rabota,ne misli6 li taka.
Orientirai se kam nqkoq druga marka.Ako ne vqrva6 na men,popitai nqkoi,koito razbira i mu ima6 doverie (6te ti kaje sy6toto !!! )



Тема Re: Сподели впечатлениянови [re: korc]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано28.02.05 20:00



Аз преди имах един GE и един Panasonic от най-евтините. GE имаше яко местен ефект, а панасоника беше перфектен. Не знам GE дали са почнали да правят телевоните по нашите стандарти, но преди 3.5 години не бяха.

А телефоните ми ги свиха заедно с компа като ме обраха преди 3 години, затова говоря в минало време.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Сподели впечатлениянови [re: Colombino]  
Авторst (Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 03:51



Мога да сравнявам GE за 60-тина лева с Панасоник пак за толкова.
Панасоник - няма такова дръвче - никакви функции, няма дисплей, отвратителни гумени бутони, батерията издържа малко, грозен.
Ужасно много пари за толкова шибан телефон, може скъпите да са добри но в този клас има къде по-добри телефони.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.