Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:40 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ADSL FREE SERVERSнови  
АвторPruz (Нерегистриран)
Публикувано25.11.04 22:39



Здравейте,
Някой който ползва ADSL може ли да ми каже дали има достъп до free сървърите (free.data.bg free.evro.net find-bg.com arenabg.com и т.н.)


Благодаря.



Тема Re: ADSL FREE SERVERSнови [re: Pruz]  
Автор Mixy (миксер)
Публикувано26.11.04 11:16



Да, има, но скоростите варират в широки граници и БТК казват, че не зависи от тях.

Mixy


Тема Re: ADSL FREE SERVERSнови [re: Mixy]  
Авторklient (Нерегистриран)
Публикувано21.12.04 23:50



A tova zna4i li 4e polzvash bez otrajenie na trafika free serverite naprimer free.data.bg ?????



Тема Re: ADSL FREE SERVERSнови [re: klient]  
Авторkeн (Нерегистриран)
Публикувано22.12.04 00:05



Единственото, което значи е, че няма такова животно като безплатен сървър за абонати на БТК към който не се отчита трафик. Тази оферта с 1 ГБ трансфер е меко казано ужасна. Ако си дръпнете един филм над лимита ще рече, че ще платите за него 20 лева. А другите оферти, които предлагат са малко скъпи за джоба на провинциалния среден интернет потребител. Не ви знам кой от къде е и колко пари има, но всичко е едно голямо набиране на абонати.



Тема Re: ADSL FREE SERVERSнови [re: Pruz]  
Авторswako (Нерегистриран)
Публикувано22.12.04 09:11



dobre de to biwa biwa zabawjane i warirane na skorostta, ama az primerno ot data.bg izobsto ne moga da teglja, inache obto wzeto s drugite sarwari sam dowolen gore dolu.



Тема Re: ADSL FREE SERVERSнови [re: swako]  
Автор Mixy (миксер)
Публикувано22.12.04 12:34



Free-тата умират - това е положението и BTK не са виновни за това.

BTW, оплачи се на Бат' Бойко - той ша ги опра'и мизерниците

Mixy


Тема Re: ADSL FREE SERVERS [re: swako]  
Авторkeн (Нерегистриран)
Публикувано22.12.04 13:03



Причината да не можеш да теглиш от ДАТА.БГ е, че БТК не са им платили за това.



Тема Re: ADSL FREE SERVERS [re: keн]  
Авторken4e (Нерегистриран)
Публикувано23.12.04 01:44



Ne e lo6o 4ovek da se informira po-dobre predi da pi6e gluposti i da se pravi na vseznae6t



Тема Re: ADSL FREE SERVERS [re: keн]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано24.12.04 08:57



Ти чуваш ли се :) Говориш пълни смешки

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: ADSL FREE SERVERS [re: KlD]  
Автор Astra1.8iGT (C18NZ, 92g.)
Публикувано31.12.04 12:33



LAN Абонат съм на БГ-Онлайн, та със fleshget достигам пиков трансфер от free.data.bg и arenabg.com до 2MB/s ! (16Mbps download, upload-а е още по-бърз). Тарифата ми е 99лв/месец, така че за какво умиране на фрее-тата става дума нещо не ми е ясно.
Средно време за изтегляне на филма ми даде около 1,3MB/s - под 10мин./CD

PS: ADSL-а не може да качва много скоростта и за да остане конкурентно способен ще трябва да му падне месечната такса. Та моето предвиждане е декември 2005г. -> 96Kbps(DL) = 5лв/месец. Затова момента с едногодишните договори е тънък и сигурно прехвърлянето на друга тарифа/такса ще е до време.
Например МТел и Глобул като ви запишат на договор/промоция за 1 год. не я коригират в последствие ... Така че или те ще се променят към политиката на БТК или БТК към тяхната политика. (времето ще покаже)

Редактирано от Astra1.8iGT на 31.12.04 12:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.