Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Няколко чуденки за новите АДСЛ-тарифинови [re: oзaдaчeн]  
АвторlRlS (Нерегистриран)
Публикувано12.11.04 12:28



Дгугари !!!
Не се лъжете от БТК. БТК собствеността си мени, но нрава - не. Аз имах ADSL връзка, и се отказвам, защото БТК са по-зле като провайдер от произволна квартална фирма !!! Но, всъщност, ако си мислите, че 7-8 пъти спиране на ден на Интернет трафика са нещо нормално - то моля, ползувайте ги !



Тема Re: Няколко чуденки за новите АДСЛ-тарифинови [re: lRlS]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано30.11.04 05:00



ти явно просто нямаш късмет :(
Аз ползвам услугата от 5 месеца и връзката ми е прекъсвала не повече от 10 за целия този период!



Тема Re: Няколко чуденки за новите АДСЛ-тарифинови [re: oзaдaчeн]  
Авторkлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано10.12.04 23:02



За еднин месец, няколко пъти не можеше да се конектне веднага и трябва рестарт или изчакване, а вчера няколко часа ми даваше грешна парола. Обадих се където трябва и след 2-3 часа се оправи паролата, но няколко часа се губи връзката и пак се появява. На сутринта като дръпна и до сега вече 15 часа нема лабаво :) . Все пак услугата сега е в начално развитие и докато се отракат ще мине време. Като препоръки към БТК имам само една - да увеличат скоростта! Това и като пожелание за Новата Година!



Тема ...нови [re: oзaдaчeн]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано12.12.04 17:53



Една камара глупости се изговори... мдам...

Нямаш проблем да вземеш какъвто искаш пакет като домашен потребител или като бизнес. Всичко е въпрос на избор. Това, че дадения пакет е ориентиран към бизнес, не ограничава частника, както и обратното.

Ако се ангажираш с договор 12 месеца, но в последствие излезнат нови АДСЛ пакети от страна на БТК можеш да избереш да преминеш на някой от тях като:
- ако минаваш от "по-долен" към "по-горен" пакет става безплатно.
- ако минаваш от "по-долен" към "по-горен" пакет се заплаща (пише го в ОУ).

Същите 2 варианта важат по всяко време, дори със сегашните пакети. 12 месечния договор е валиден да се ползва услугата АДСЛ, без значение на какъв пакет.

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Чао!нови [re: lRlS]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано12.12.04 17:54



Другарю/ко! Никой не те държи на сила.

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Добре де, а това сигурно ли е?нови [re: Karla.]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано14.12.04 23:51



Ами по-горе ти отговориха- защото колкото хора в help desk center, толкова мнения!

Аз стигнах до service manager-a или както се казва там върховното началство отговарящо за ADSL, и по трасето до него всеки се кълнеше, че абсолютната истина я чувам единствено и само от него!
И вече 18 дена чакам да ми бъде регистриран домейн в .COM областта (влиза в пакета 512 BIZ), и да ми кажат как да си кача съдържанието на web сайта. Да не говорим, че първия отговор на запитването беше, че такава опция няма в нито един от пакетите!
С това отговарям и на КИД по-надолу, че всичко било ясно написано в Общите условия....
Преглътнах някак си факта, че "реален IP адрес" ще има само модема, че компетентен отговор на въпрос с техническа насоченост ще получа, само ако имам "вътрешен" човек, който да ме свърже с ПРАВИЛНИЯ човек....

Аре със здраве


Тема Re: Добре де, а това сигурно ли е?нови [re: Oлer Ивaнoв®]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано18.12.04 18:48



Нещо не разбрах за кое мое мнение ставало въпрос?

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Добре де, а това сигурно ли е?нови [re: KlD]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано19.12.04 15:59



Sorry, моя грешка, постинга е от друг....

Аре със здраве!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.