Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Добренови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор nqkojN (непознат)
Публикувано22.10.04 11:01



"Аз изключвам възможността, специално при теб, това да са проведени разговори от твоя телефон от твои познати" - тук говоря само за възможността буквално някой да е говорил по телефона, а не да е ползвал интернет през това време.

Проблемът е на "предмониторните устройства", но все пак той засяга до голяма степен и БТК, като оператор. Защо тя не разгласи малко пвече за случаите по медиите. Така няма да има тя самата проблеми.

Също така някой опарени смятат, че са "виновни" доставчиците на Интернет, т. к. не осигурявали необходимата антивирусна защита.



Тема Re: Добренови [re: nqkojN]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано22.10.04 13:51



Преди да изказваш подобно мнение се замисли какви са отговорностите на БТК като оператор. А ако не те мързу много виж поведението на подобни сайтове.
После се замисли дали е виновно предмониторното устройство или родителското му тяло което го е оставило да ходи по такива местенца.
БТК не е задължена да втълпява понятия като отговорност. Така че дори и да разгласи нещо по медиите ефекта ще клони към нулата. Познай защо...



Тема Милена, като последнонови [re: Mилeнa]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано22.10.04 20:22



имаш ли втори компютър в къщи, който по време на злополучния юни е бил свързан към твоя телефон? Вероятно е изпълнявал ролята на устройство, което ти е записвало кой и кога те е търсил по телефона докато те няма в къщи. Или си го използвала да избираш предварително въведени номера на твои приятели и клиенти?

БТК казват, че съм говорила с въпросния номер. Аз твърдя, че не съм Ами не си. Ама нещо или някой е избрало този номер от твоя телефон. В тази задачка се търси именно това нещо или този някой...



Тема Re: Милена, като последнонови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.04 21:36



Наблюдаващ, аз съм жена на честта. Твърдейки, че не съм говорила, значи не съм говорила. Никой освен мен няма достъп нито до компа нито до телефона.И не, нямам втори компютър. Машината е една, купена е през месец март/доста добра за работата, за която е използвам/ към нея има закачен принтер/скенер и копир/ Работата ми в интернет среда включва изпращане и получаване на мейлове, респективно сканирани документи. Не се мотая кой знае колко из мрежата, не свалям филми, не даунладвам музика и програми. В какво да се закълна, че казвам истината? Тази сметка е на домашния ми телефон. През деня като цяло стоя в офиса, но слава Богу, там проблеми нямаме.Интересно, защо??? Имам собствено обяснение, което сигурно няма да се хареса на тези, които са пряко свързани с БТК. Както и да е. По всичко изглежда, че не мога да докажа истината.
Идва ми да задам и още един въпрос-защо БТК е допуснала подобна ситуация? Така ли никой не е видял и разбрал? Или всичко е с тяхна благословия? Защо през месец май се оказва, че съм "говорила" с една немска агенция, с който спрях да работя преди повече от година? Толкова ли е лесно/трудно да се пробие програмата, отчитаща проведените разговори?
Нека не оттегчаваме повече присъстващите...
Ако някой реши, че мога да бъда полезна с нещо, може да се свърже с мен на
renoma@abv.bg
Още веднъж искам да благодаря на всички за времето, което ми отделихте.
Благодаря ви!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.