Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема По-високи цени ли?  
Автор нeщacтeн (gan.hit.bg)
Публикувано16.06.04 11:45



БТК въведе нови по-високи цени на телефонните услуги.
Ние стояхме и гледахме тъпо...
Ето как действат македонците в такъв случай:


Евала!

Лично аз бях тръгнал да си спирам тъпия БТК телефон, чиито сметки са ми по-високи от тези на GSM-а. За тяхно щастие се оказа, че са измислили ограничена тарифа - 3 лв. месечна такса + 10 импулса по 1 ст. и сега временно съм на този абонатен план. При първа възможност ще се прехвърля при алтернативен телефонен оператор. Години наред БТК ми късаха нервите. В БТК няма клиенти, там всички са абонати. Писна ми да ме третират като абонат! Искам да се почуствам клиент на телефонен оператор.

- шантаво като теб ;)

Тема Re: По-високи цени ли? [re: нeщacтeн]  
Автор Ahab (captain)
Публикувано16.06.04 15:01



Това със слушалките може да се случи само в Македония или Албания където телефонните централи масово са аналогови.

В София цифровизацията е напреднала и отворената слушалка няма да накриви капата на никого. АТЦ-то умно блокира поста и връща "Поради технически причини..." на викащия абонат.



Тема Re: По-високи цени ли? [re: нeщacтeн]  
АвторHappy (Нерегистриран)
Публикувано16.06.04 15:40



Тези от БТК наистина трябва да са били ощастливени от факта че са си запазили абонат, който прави разговори за около 10 импулса месечно.
Само ти да не станеш още по-нещастен ако надвишиш тази бройка, че ще ги плащаш по 46 ст. импулса.





Тема Re: По-високи цени ли?нови [re: Ahab]  
АвторJohny (Нерегистриран)
Публикувано16.06.04 16:49



Бъркаш Ahab, Македония и Албания са с 100% цифровизация. Вервай ми, не си го измислям



Тема всички да не използват телефон и БТК ще фалира [re: Happy]  
Автор нeщacтeн (gan.hit.bg)
Публикувано16.06.04 19:01



Знам. Но няма такава опастност. Запазил съм номера само за да приемам повиквания.
Иронията в поста ти е неоснователна. Доколкото съм информиран БТК печели най-много от домашните си АБОНАТИ. От "дребните риби" като мен.
Достатъчно е само един ден всички БТК абонати да не използват домашния си телефон и БТК ще фалира!
Разбира се за това е необходима добра подготовка и организация, каквато на нас българите за съжаление ни липсва. Всеки си мисли "нищо няма да постигнете" и си пасува.
Освен примера с македонците по-горе има и още един подобен и доста интересен:
В Китай увеличават цената на солта. Китайците спират да купуват сол за една седмица. В резултат на което цената на солта рязко спада...
Кога ли в ще видим подобен бойкот и в България?

- шантаво като теб ;)

Тема Re: всички да не използват телефон и БТК ще фалира [re: нeщacтeн]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.06.04 20:25



И цял месец да не пипнеш телефона няма значение - нали вече си кихнал 12 лв. Явно с тях се преизплаща поддръжката на поста, щом като и 6 лв. им стигат - те пък хептен не говорят


... и Panasonic

Тема Re: всички да не използват телефон и БТК ще фалира [re: нeщacтeн]  
АвторHappy (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 09:11



Ето виждаш ли значи нямаш реални основания за оплакване - не ползваш изходящо телефона и БТК са ти осигурили възможност да го ползваш входящо срещу 3 - 4 лв месечно. Имаш възможност за избор.
Дразни ме това черногледство и критичност към всичко. Предпочитам да сме по-позитивно настроени. А и ако сме добре информирани, като теб, ще можем да подбираме оптималните варианти, няма кой друг да се грижи за нас, независимо дали сме абонати или клиенти.
А иронията беше отговор на твоето манипулативно изявление.
Аз ползвам може би равнопоставено стационарен телефон и мобилен в Корпоративна група. Сметката ми за мобилния е 3 пъти по-висока, но това си е мой избор и мои разговори, не се оплаквам.
Много се надявам в действителност да не си "нещастен".



Тема Re: По-високи цени ли? [re: нeщacтeн]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано17.06.04 09:16



Македонския опит е много интересен. Проучи го още малко. Ще видиш с какво БТК може би ще стане изключително изгодна след година.

Подсказвам: GSM, цени за интерконнект...



Тема Re: По-високи цени ли? [re: нaблюдaвaщ]  
АвторИлиянa (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 09:46



ааа.... те така ни товарят !!!
и аз все влизам тук , за да прочета нещо по-оптимистично...
и с какво ще стане интересна ? че ще направи пакет - стационерен - мобилен ? и какво от това ? те може и да свалят цените на мобилните , ама на АДСЛ-а и на домашните - не , н.василев каза , че цените в европа са по-високи и нашите ще вървят натам...
на БТК им трябва конкуренция..ама не се задава ...



Тема Re: По-високи цени ли?нови [re: Илиянa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 13:34



Хи, хи! Ти Николайчо не го слушай - той не ги разбира някой работи!
Истината е такава, че да кажем абонамента трябва да е 15-20 лв. с едиколкоси мин в тази цена, за тези които няма да говорят ще си има 5 лв абонамент и скъпи разговори, а за тези с над хххх или тези които плащат висок абонамент, ще си говорят София - Варна за 5 ст./мин
А с ДСЛ-а - виж там е наистина друга работата! Имат още точно 6 месеца да оберат каймака на пазара, след което ще бъдат принудени да пуснат и други оператори до мрежата си! И когато следващият дойде и каже на ви цена на ДСЛ 45 лв на месец, БТК пренебрежително ще отсече - моята оферта е 50 лв с абонамента на телефона...
Който се е появил тука късно ( визирам Илиянка ) не знае, че първоначалната цена която се споменаваше преди пускането на услугата беше 35-38 лв




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.