Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: ееех....нови [re: TV!OOO]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано27.05.04 14:12



ами ако мангали нарежат жиците на енергото... на какъвто интернет да си пак ще си с прекъсване. ами ако енергото не го оправи за една седмица... излишни са тези въпроси... просто ми е забавно сравнението на LAN и ADSL, виж CATV е друга работа... може да бъде почти толкова хубава колкото ADSL



Тема Ха, ха ....нови [re: .]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано27.05.04 14:36



Ти май си от БТК на Руски паметник.
Щото БТК из страната е различно нещо.




Тема Re: ееех....нови [re: ***]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано27.05.04 14:42



И аз си умирам от кеф, като ми сравняваш БТК с частници. То и БТК като стане частно може да се замисли за клиентите си, ама кой знае?
Слушай, когато веднъж на три месеца ми изчезне нет-а от доставчика, предпочитам да влизам с GSM на 3.20лв/час за 9600, отколкото да ползвам 0134200 от цифровия си телефон.
Само щото съм в културно настроение не споменавам роднините на БТК-то :)
И що всички от БТК сте нерегистрирани?
Щото сте много горди ли?



Тема Re: :)) [re: X]  
Авторилиянa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.04 15:31



ааа нищо не разбирам от компютри , и не претендирам :)

все пак само искам да ползвам компютъра :)
аз се опитвах да свалям накакви програми за разпознаване на ай пи и от сорта такива , нито една не проработи , ама кой знае какво съм сложила на компютъра :)
според мен има разлика между субтитри и дублиране ( едното ти си го четеш , а другото - актьори ) а детето е на 5-6 години ...ама ако не намеря това което търся, ще го уча да чете :))
благодаря за сайтовете , които си написал ..!!
искам да питам , ако запиша филм със записвачката ще може ли да се гледа на ди ви ди ? ...е то ще посвалям докато ми мине мерака с новия интернет :))



Тема Re: :)) [re: илиянa]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано27.05.04 17:11



То че може - може....ама дали ти ще гледаш е друг въпрос.
Искам да кажа,че зависи от много неща и най простият вариант е ПРОБВАЙ!
Ако стане - добре... но ако не стане...... нямам време да ти обяснявам 100 работи:(
Виж този линк:





Тема Re: ееех.... [re: NikB]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано27.05.04 17:12



ако искаш влизай и през сателит...

много ми е интересно как се грижат "частниците" за клиентите си?
като им гърмят лановете и клиентските ПЦ-та?
като обещават едно, а дават съвсем различно?
като ги лъжат че им продават Интернет, а дават достъп до 2-3 сървъра?
като не плащат ДДС и никакви лицензи?
като ги лъжат, че че ще ги инсталират за 1 час, а ги влачат със седмици?
като купуват най-жълтите switcho-ве и съветска техника?
като им предоставят 24 часов съпорт?
като времето за възстановяване им е от 2 до 14 дни?

иначе ще се регистрирам, когато реша че искам да се запозная с теб... засега нямам такива намерения...



Тема Re: ееех.... [re: ***]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано27.05.04 18:21



Е, не обобщавай, има и такива, дето:
не им гърмят у-вата и РСтата, дори и при грамотевична буря има нормален Нет
дават точно това, за което си плащаш и сте договорили
които наистина доставят ИНет
които уговарят ден и час за свързване и са като швейцарски часовници
които работят с отлични кабели и у-ва
които наистина имат 24 часов съпорт
при които времето за възстановяване е...ми не знам колко е, за 1,5 год. не са ме прекъсвали и за минута
(за ДДС и лицензи не ми е работа да знам)
+ предоставят безплатно ИП адреси (е, сигурно са включени в цената, но не искат допълнително пари)

И те не са единични случаи, поне не тука. Въпросът е, че като нямаш проблеми си мълчиш, а тези с проблеми пищят до Бога и се изкривява клубарското мнение


... и Panasonic

Тема Re: :))) [re: .]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано27.05.04 18:42



Все пак е най-добре да е по-бърза, надежна и без прекъсвания.
И ако цената за това е да не съм на неограничен, а да плащам за 500, 1024 или 2048 МВ - ОК, приемам; устройва ме идеално за моите си лични нужди

ПП: И като получа горното, то ми е все едно как - по квартален ЛАН, от БТК, от кабелната ТВ или да ми го носят с ведра и кобилици


... и Panasonic

Тема Re: ееех.... [re: Cтepн™]  
Автор C_H (минаващ)
Публикувано27.05.04 21:05



"които работят с отлични кабели и у-ва"

Тия неща спеспиалист много трудно определя, да не говорим за домашния потребител.
Малко сте се отплесна от темата, но предполагам повечето хора на тая земя вече са се замислили за следния факт, че колкото даден продут/услуга е по-разпространен/търсеще се - толкова повече конкурентен става той, а конкуренцията си разпределя и качествтото. В този ред на мисли - какво разбираш под отлични устройства - 50лв за суич ли? Виждал ли си какво пише на тия суичове - SOHO Switch (Small Offive Home Office) - пък ние обикаляме кварталите с такива, за кабелите да не говорим просто - 1м 25 до кам 55 ст. после що имало стат. електричество - е как няма да има



Тема Re: Че какво друго им остава? [re: .]  
Автор C_H (минаващ)
Публикувано27.05.04 21:18



Стандарта Ethernet е бих казал много добър, изпълнението в сегашния му вид е кофти, АДЛС + има огромен плюс: готовата инфраструктура




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.