Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 12.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: хе-хенови [re: bbwolf]  
Авторxonix (Нерегистриран)
Публикувано23.02.04 22:02



без малко... най-много да получиш подарък -> мрежова карта :)



Тема Е да ама...нови [re: xonix]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 09:15



...в инструкциите за предоставяне на услугата не пише, че трябва да се доставя и мрежова карта, а само ако е необходимо пач кабел и евентуално не много дълго окабеляване.



Тема Re: знам...нови [re: .]  
Авторxonix (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 10:44



това го знам, но може да проявиш малко креативност.... все пак клиента се е постарал да ти направи сложна конфигурация



Тема Re: брой работни станции?!?нови [re: xonix]  
Авторsmg (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 12:18



а пичове да имате представа дали клаузата че може да се ползва само от един компютър в даден момент, може да се защити адекватно от тях?!? Щели да ме хванат ако се опитам да пусна повече от един компютър в мрежата - имали си били начини?!?!? Питам ако НАТ-вам всичко през iptables как могат да се усетят освен по по големия брой конекции от IP-то ми?!?!

тва мисля не само мене ще ме вълнува - все пак офертата разделена на две с някой съсед е още по привлекателна

10х предварително



Тема Re: брой работни станции?!?нови [re: smg]  
Автор Bиpakoчa (мръшляк)
Публикувано24.02.04 16:30



Ами ще ти ограничат броя на едновременните сесии. То е ясно. Иначе зад един ADSL ще се навърже целия квартал....



Тема Re: брой работни станции?!?нови [re: Bиpakoчa]  
Авторsmg (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 00:06



Това ме съмнява че ще го направят! Първо говоря за двама абоната, и второ подобна практика е недопустима защото по този начин спънат работата на редовните си анонати...

мене по скоро ме интересува ИМА_ЛИ_НАЧИН_ДА_МЕ_УСЕТЯТ, притесняват ме санкциите - един вид да предвидя бъдещето искам



Тема Re: брой работни станции?!?нови [re: smg]  
Автор T_o_m_m_y (новак)
Публикувано25.02.04 09:46



Когато ходих на "Гурко", ги питах специално за това дали могат да се вържат повече компютри. Обясних им, че става въпрос за малък офис (до 5 машини). Отговориха ми, че в договора е написано, че услугата е само за един компютър, но няма клауза която да забранява да се включат повече компютри. Вероятно, за в бъдеще може и да има корекции на този договор...



Тема Re: брой работни станции?!?нови [re: T_o_m_m_y]  
Автор refract (~)
Публикувано25.02.04 18:11



Ами не.
Ако ти резнат сесиите на 5 тогава ти сам щеш нещеш ще го ползваш на 1 компютър.

Колкото по-зле, толкова по-добре


Тема Re: най-добре питай в центровете...нови [re: smg]  
Авторвapнa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 18:30



в момента ADSL не се предлага в целия град (ггрррр... тва звучи като ЛАН-аджии), но съвсем скоро ще се покрие целия град (Е тва вече звучи като БОЛ.БГ). така че ако оставиш координати ще ти се обадят!!!

Варна-Център
бул. Съборни 42
Работно време: 8,00 - 12,00 и 13,00 - 16,00 ч.
Тел.: 604 126, 604 127, 604 605, Факс 600 166

Приморски
ул. Дружба 4
Работно време: 8,00 - 12,00 и 13,00 - 16,00 ч.
Тел.: 300 070, 886 066, Факс 300 011


Възраждане
ул. Курчатов 1
Работно време: 8,00 - 12,00 и 13,00 - 16,00 ч.
Тел.: 500 420, 503 350, Факс 500 666

Черно море
хотел "Черно море", E-mail: stsvarna@infotel.bg
Работно време: 9,00 - 12,30 и 13,30 - 17,30 ч.
Тел.: 600 054, Факс 600 055



Тема Re: брой работни станции?!?нови [re: refract]  
Автор** (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 18:48



Че то тогава и за ползване на един компютър няма да става, и ще бъде не само рязане на сесии, ами и на абонати - не виждам кой ще им стои при такива условия(Както споменах на друго място, тогава и на най - долнопробния ЛАН - доставчик интернетът ще изглежда, пък и наистина ще си бъде много по - качествен). И с право - не знам в някоя цивилизована страна да има такова понятие като ограничаване на сесиите. Но хайде, и да има, бих казал, че под 15 в никакъв случай не трябва да са. Ама българска работа, де - може връзването на няколко компютъра да е цигания, обаче рязането на сесии е още по - голяма цигания. И изобщо защо трябва да се прави? Какво ги интересува колко компютъра са свързани - нали така или иначе общият трафик пак ще си е със същата скорост?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.