Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Сметката ми за телефон през предпоследния месец енови  
Автор Captain Willard (зрител)
Публикувано02.12.03 01:02



към 57 лева по-малка от сметката за предпредпоследния (септември) и знаете ли защо - защото преминах на нетелефоненинтернет!
т.е. 57 лева по-малко за БТК, за гадната недоволна от живота лелка на гишето , за педераса от повреди , предполагам и за г-жа "Ще бъде часа ".
Тия 57 лева ще ги инвестирам и след половин година ще купя шибаното предприятие. И ще спра да ви плащам. Ама вие пак ще идвате на работа, защото никъде другаде не може да ви вземат, а ще ви е срам да кажете че сте безработни, нъл тъй ?


This girl I know needs some shelter

Тема И моятанови [re: Captain Willard]  
АвторMatt (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 03:04



И с мен стана същото, когато минах на кабелен интернет - сметката ми е с над 60 лева по-малка, а сега за интернет давам много по-малко пари. Както е тръгнало скоро ще си избия парите за кабелен модем и даже ще съм съвсем на печалба. А да не говорим, че вече имам интернет наистина, а не ми прекъсва през няколко минути.
Абе, живота е хубав



Тема Re: И моятанови [re: Matt]  
Автор Radis (умник)
Публикувано02.12.03 13:15



И при мен намаля с около 50-60 лв само от факта, че се отървах телекомния монополист като посредник за свързването ми с мрежата. Сега съм на кабелен интернет, неограничена връзка, добра скорост и на всичкото отгоре ми излиза много по-евтино и удобно.

Редактирано от Radis на 02.12.03 13:20.



Тема Re: И моятанови [re: Radis]  
АвторSwediq (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 20:50



От м. март съм на кабелен интернет, отдавна съм избил парите за преминаването към него и сега съм на печалба. Около новогодишните промоции ще купя един мобилен на родителите ми с Прима или Бикънект (няма значение коя) и ще си резна жицата на телефона. Писна ми да давам 8 и нещо лева за абонамент (и то авансово) и 2лв за разговори. Интересно защо, непрекъснато разправят, че последната промяна на тарифите нямала да увеличи сметките. Тогава защо се прави, може би да се пренасочат пари към доставчиците на интернет по кабел или хората да се откажат от телефоните си за сметка на мобилните оператори. Ега ти мениджмънта, ега ти министъра, работил на Запад, където всичко се прави в интерес на компанията и печалбите и. Определено тази промяна не е! И нека някой да ми каже къде е уж по-доброто качество на "цифровите" връзки - практическа разлика няма, поне за мен, та да плащаме толкова пари за тях. Или някой си мисли, че като направи набирането тонално, хората ще си мислят че имат цифров телефон!?
Ако греша, нека някой ме обори с икономически и технически аргументи - ще ги приема с облекчение, защото това означава че БТК-то ще се оправи. Но нещо не ми се вярва... честно!



Тема Re: И моятанови [re: Swediq]  
Автор mobikommanqk (mobifonist)
Публикувано03.12.03 14:22



Kakwo li wie imate cql kup uslugi. Opredeleno predpo4itam da sym s cifrowa centrala a ne s analogowa. Nima tezi 2 minuti w cenata imat nqkakwo zna4enie? Edin normalen razgowor e 3-4 min.



Тема Много се радвамнови [re: Captain Willard]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано05.12.03 16:46



че всички вие сте си тръгнали и че няма да обслужвам един куп народ. По-малко работа за мен, за колегите, колежките на касата, счетоводителките, директорите и т.н. Но аз си взимам същите пари, БТК си взима същите пари, макар и не от теб!

Честито с новите придобивки и не забравяй да пийнеш едно за БТК

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Много се радвамнови [re: KlD]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано05.12.03 21:18



Имам едно питане - кой кого лъже, че става така, че БТК взима същите пари?
Защото и аз също сега плащам по-малко за Нет + тлф, откакто съм на ЛАН, спрямо времето, когато бях с модем (хем м/увременно БТК дигна цените).
На това хората от БТК отговаряте, че си вземате парите от провайдера ми. ОК, съгласен съм, обаче...провайдера ми гони някаква печалба и в цените му се калкулира и пая на БТК. Значи, ако като мен са 10 човека (примерно) и спестяваме по 10 лв., то тези 100 лв. НЕ влизат директно в БТК. Обаче явно и провайдера не ги дава.
Тогава? Или БТК наистина губи пари от потребители, невлизащи през модем и тел.мрежа на БТК или по веригата БТК-пров.1-пров.2-...-пров.N-потребител някой яко послъгва горното ниво.

Както и да е, питам само от любопитство; ако знаеш отговора.
Иначе вече година съм на ЛАН и си имам бърз, качествен и без прекъсвания Нет, пестя пари...и съм винаги откриваем по телефона



Тема Re: Много се радвам [re: Cтepн™]  
Автор нaблюдaвaщ (просто гледа)
Публикувано05.12.03 22:35



Очаквам с интерес какво ще каже Хлапето.
Само дето въпросът е финансов, а той е техническо лице.
Ама то така е тръгвало: всеки прави каквото не му е работа.




Тема Re: Сметката ми за телефон през предпоследния месец е [re: Captain Willard]  
Автор DTMF (шпионин:))
Публикувано05.12.03 22:40



а моята в последните 2 месеца е 00 лева,щото ми е изключен ..хихи



Тема Re: Сметката ми за телефон през предпоследния месец енови [re: DTMF]  
Автор нaблюдaвaщ (просто гледа)
Публикувано05.12.03 22:56



То след два месеца...

Може и на друг да са ти дали номера вече






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.