Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:38 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Еми...нови [re: KlD]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано06.12.03 23:22



Недей гледа само картинките, чети и какво пише с малките букви.Ако си мислиш че всичките услуги в България ги предлага само БТК тогава си прав.



Тема Re: наистина ми е интереснонови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор DTMF (шпионин:))
Публикувано07.12.03 04:21



тея тънките сметки със заплатите на техниците са за замазване на очите на хората

Някъде другаде се изпаряват парите от печалбата на БТК сякаш



Тема Въх! Извиняв :)нови [re: ESPACE]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано07.12.03 12:53



Ами така е, кой не чете... ;) То ставало въпрос само за телекомуникационни услуги, ма нали казах, че съм отделил само 20 минути... Все пак на работа съм, няма как

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: И моятанови [re: Swediq]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 13:58



Ако греша, нека някой ме обори с икономически и технически аргументи
Малко късно се включвам ама тярбваше да се поразходя до едно две места. Ако още си заинтересуван от подобно оборване - моля, ще го направя!



Тема Въпроса е спорен!нови [re: Cтepн™]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 14:14



Може ли аз?
От година и нещо БТК изхождайки от световните тенденции се стреми да намали броя на така наречените дайъл ъп лузери, без да им предложи конкретна алтернатива. Точно липсата на тази алтернатива е голяма грешка! Колкото до стоте лева, ако средно един 10-левов лузер виси по 10 часа дневно, то БТК за да му подържа тази връзка ще е изхарчила приблизително примерно 2 лв. или от цялата работа ще е назад ( в зависимост от средния престой ) да кажем 20 лв. които после си ги досъбира коственно от доставчика. Обаче ако един такъв лузер е спрял да им товари разходите с 20 за подръжка на една чисто непечеливша връзка, остават поне 30 лв нагоре за сметка загубата на 10 левовия лузер. Не коментирам абонамента - той в случея ще се яви пълна загуба за БТК, ако е загубила и абоната на поста.
Та така! Аз принципно не разбирам мазохистите дето продължават да висят на модемите и телефоните не заради качеството, а заради измамното чувство, че с този един импулс са на голяма далавера. Търсете алтернатива на доставката на ИНет! ( лично аз например се заинтересувах от DSL-а който до края на годината ще се предлага от БТК, остава отворен обаче въпроса дали ще ми пуснат кабел без да съм си поръчал и откриване на телефон , иначе за цените имам достоверна информация, и трябва да ви кажа, че чудесно ме уреждат. )



Тема Re: наистина ми е интереснонови [re: DTMF]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано07.12.03 19:30



в партийните каси отиват парите, затова всичките партии скочиха задружно срещу продажбата на БТК



Тема Re: Много се радвамнови [re: KlD]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано07.12.03 19:33



още преди година служителките в БТК едва ли не плачеха пред желаещите да си закрият телефоните, само и само да останат абонати на БТК, така че мисля че не си прав за ползата от по-малкото абонати



Тема Може ли малко инфо за цените на DSLнови [re: .]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано07.12.03 23:04



Ако правилно съм схванал едно от последните ти изречения, че имаш информация за цените на DSL услугите които ще се предлагат от БТК.

На тазгодишния Пловдивски панаир имахме разговор с тях, и разбрах, че в Пловдив вече вървят тестове за услугата до краенпотребител, очаквало се и в София да почне. За съжаление тестовете в Сф ще са само в района на 8-цата (това е в центъра) и няма как де ме огрее като евентуален тестващ .
Та тогава не можаха да ми кажат някаква цена, спомена се ориентир около 80 лева на месец... Ако имаш инфо, дай малко насам, може и на лична бележка ако прецениш!

Аре със здраве


Тема Re: Може ли малко инфо за цените на DSLнови [re: Oлer Ивaнoв®]  
Автор Ahab (captain)
Публикувано08.12.03 01:21



АДСЛ се тества само в Пловдив.

В София няма нищо монтирано в 8-мица. Щях да го видя - всеки ден работя с репартитора.

Ти ценътъ ми кажи :)



Тема Бъркаш...нови [re: Ahab]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 09:29



...нещо! Първо в София тестовете вече са приключили и второ, точно там ще се предлагат в началото ( е не знам къде, но по вътрешна информация няма да е само в чертите на една централа а и приблизително знам и броя на първоначално монтираните капацитети ) и то в най-скоро време.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.