Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 02.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тъй тъй...нови [re: KlD]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано16.10.03 20:22



И ти ли?Попрочетете малко тарифите преди да се изхвърляте така.





Тема Re: Тъй тъй...нови [re: KlD]  
Автор Cтeфaн_ (dupnica.net)
Публикувано16.10.03 20:30



Под разли4ни услуги разбирам това : връзка от първи път на цифров, и връзка от Нти път от аналогов. Това си е голяма разлика в услугите.
А трудно избирана от аналоговия стана то4но откакто ни направиха 2 поста цифрови, преди това нямаше проблем, така 4е не ми ги разправяй тези за 10те абоната от стотарката :). Това с трудното избиране си е 4исто умишлено. Ама аз не се сърдя, даже се и радвам(един от малкото), 4е правят аналоговите импулсни :). На който не му харесват цените на БТК му предлагам следното готово решение:
PBX + GSM gate + VoIP gate



Тема Re: Тъй тъй...нови [re: ESPACE]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано18.10.03 14:21



Не претендирам да ги знам на изуст. Имам ги на файл, официално, но са зипнати, а нямам зип на РС-то, за това казах, че ме мързи да проверявам точно колко са.

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Тъй тъй...нови [re: Cтeфaн_]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано18.10.03 14:23



Леко си в грешка за "умишленото"... но не смятам да ти давам акъл :)

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Тъй тъй...нови [re: KlD]  
Автор Cтeфaн_ (dupnica.net)
Публикувано18.10.03 22:14



Както е да е :). Ще ги правя цифрови, 4е ми ще ни вършат по добра работа.
4е не е умишлено - не е. Май само цифровите абонати имат по голям приоритет за излизане на междуградска :)



Тема Ами... :)нови [re: Cтeфaн_]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано21.10.03 18:01



може да ме провокира, за да кажа... но все пак:
Да, така е... все пак знаеш (предполагам), че цифровите излизат към "оптичният пръстен" в момента, в който избереш 0, а там няма как да ти даде заето, поради липса на чифт... :) Трябва да има повреда някаква в междуградската или в личният ти абонатен комплект. Би трябвало да е така и за аналоговите, но те не влизат към цифровата междуградска и си карат не на едно оптично влакно, а на N-брой медни жиСи... И понеже на БТК явно не й се дават кинти за медни жиси... на някои хора им дава заето :)

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Ами... :)нови [re: KlD]  
АвторPlamen (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 13:55



Kolko sam tap iavno:(((((
Az vse si misleh che s nabirane na 0 otivam v tranzitnata centrala
i s oste edna 0 ot tam v mezhdunarodnata



Тема Re: Ами... :)нови [re: Plamen]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано25.10.03 19:48



явно наистина... :)

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Бойко Димитрачков: Цените на телефоните ...нови [re: няkoй]  
Авторpencho666 (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 22:11



Ima edno mnogo vajno neshto poradi koeto cenite na analogovite telefoni triabva da budat po-niski ot cenite na razgovorite po civrovite i to triabva da budat durjani pod sebestoinostta im izrichno ot vunshna za BTC regulatorna komisia i da bude zabraneno zakrivaneto. M-u drugoto takiva pravila ima zalegnali v privatizacionnata procedura. Zashtoto noviat sobstvenik na BTC moje da preceni che mu e skupo (makar i s po-visoki operativni razhodi) da civrovizira mrejata, ili puk moje da reshi da spira analogovite telefoni. Moje da e greshno, no tova e edinstveniat nachin darjavata da nakara da se prodalji civrovizaciata (osven da plashta za tova).



Тема Re: Бойко Димитрачков: Цените на телефоните ...нови [re: pencho666]  
Автор riptor (abee...Riptor)
Публикувано31.10.03 00:13



ahte ima , ili nqma da ima "sinhronizirane na cenite" na 2 napulno razlichni po ka4estvo uslugi?? - da si izhvurlqm li modema i da si prodavam li PC-to?

Simeon SUX koburggotsky




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.