Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Bulfon vs. Mobika?нови  
АвторCaller (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 21:33



Ot koi ulichni avtomati e nai-izgodno da se govori? Znaete li nqkakvi trikove ?



Тема Re: Bulfon vs. Mobika?нови [re: Caller]  
Автор.:.:) (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 10:09



Ot mobika. Trikyt e da si kupish goliam nominal karta, da se pazish da ne ti ia otkradnat/zagyubish :::::)))))))



Тема Re: Bulfon vs. Mobika?нови [re: Caller]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано27.09.03 12:13



Аз знам един, работи на 100% и при двата - пъхаш съответната карта в гнездодо и говориш, докато има импулси в нея



Тема Re: Bulfon vs. Mobika?нови [re: Cтepн™]  
АвторENDER (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 22:30



Da znaete tezi operatori na vseki 2 impulsa ot BTC slagat po 3 ili poveche svoi ( ot karata ) za da ne rabotia tna zaguba



Тема Re: Bulfon vs. Mobika?нови [re: ENDER]  
Автор DTMF (нептунясал))
Публикувано29.09.03 00:34



дръжки ,нищо не слагат допълнително



Тема Re: Bulfon vs. Mobika?нови [re: DTMF]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано29.09.03 10:27



Булфон слага допълнителни импулси и още как, само който не е говорил с GSM от булфон не е забелязал как свалят един импулс на 4 секунди и половина.



Тема Re: Bulfon vs. Mobika?нови [re: ESPACE]  
Автор DTMF (нептунясал))
Публикувано29.09.03 17:50



хи хи,можеш ли да смяташ?

Не си ли чувал че минута с мобилен е 12/13 имп. в минута.

Сега вземаме калкулатор и делим 60 секунди на 13 импулса,получава се =4,6 секунди за импулс



Тема Re: Bulfon vs. Mobika?нови [re: DTMF]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано29.09.03 20:18



Абе аз мога да смятам ама ти стига си се хилил, язък че работиш в компанията и пишеш врели-некипели.
Чети

, втория въпрос че нещо в сайта на БТК не са си направили труда да ги поместят цените БТК-Мобилни оператори.
И за твое сведение имам наблюдение за трафика от Мобика и Булфон и ще те светна че вече е с пъти в полза на Мобика.Ти познай защо?

Редактирано от ESPACE на 29.09.03 20:20.



Тема Re: Bulfon vs. Mobika?нови [re: ESPACE]  
Автор DTMF (нептунясал))
Публикувано30.09.03 00:05



Нямам си идея,не съм правил аз сайта и винаги съм ги смятал по 12-13 импулса в минута както си пише в останалите медии
Ми ползвайте мобилни телефони,аз така правя.

А иначе Бетком не ми харесват,едно че няма часовник на дисплея,второ няма осветление на дисплея и трето -когато ти останат около под 10 импулса не можеш да звъниш на мобилни телефониИ звукът в слушалката на Бетком е по-слаб от Булфон



Тема Re: Bulfon vs. Mobika?нови [re: DTMF]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 09:08



Не че се заяждам но от доста време импулсите към клетъчните оператори са на 8.6 и 9 сек.
А и Булфон отдавна минаха на собственно таксуване - една тарифа за страната и всичко останало както си му е реда. На гърба си го изпитах когато ми се наложи да говоря до съседен град на 8-9 км а булфона ме цака по приблизително 0.65 лв на минута. Познайте дали после няма да ползвам кабините на БТК - същия раговор там ми струваше 0.10 лв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.