Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:58 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема А-29нови  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 22:49



Някой може ли да ми посочи документ - закон, наредба, БДС, инструкция или каквото и да е, където да пише колко дълго мога да говоря по телефона, включен към А-29? Има ли въобще административно или техническо ограничаване на продължителността на разговора.



Тема Re: А-29нови [re: няkoй]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 10:38



Все си мисля, че живеем в свободна държава и никой не може да ми ограничи правото да разговарям с когото си искам колкото време ми стигне.
Я се замисли дали ако съществуваше такъв ограничителен документ дали той няма да противоречи на Конституцията на РБ.

А ако си имал нещо друго впредвид, доуточни се моля!



Тема Re: А-29нови [re: .]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 13:04



МТЕЛ ограничават продължителността на всеки от разговорите. Някой да е успявал да проведе разговор по-дълъг от 30 мин.? аз не съм, все ме дропват на 30-тата минута...:)



Тема Re: А-29 [re: няkoй]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 09:29



В този форум има и хора от БТК, който се занимават с клиентите (може би и Алба). Някой от тях може ли да ми отговори на въпроса.
Щото се получава така, че лелките-служителки на БТК, които ми обясняват по телефона, колко дълго мога да говоря, лъжат.



Тема Re: А-29нови [re: няkoй]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 10:08



За какво те лъжат в крайна сметка?
И между другото всяка от тези "лелки" си има номерче - запомни го като се обадиш и ако пак те излъже за нещо, се оплачи писменно.



Тема Re: А-29нови [re: fen]  
Авторpaia4e (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 22:22



ima registiran razgovor po mtel 9 chasa......mai e za Gines ili govore6tia ima kyky do nego.



Тема Re: А-29нови [re: няkoй]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 03:19



аз като ползвах dial-up 'разговорите' ми бяха средно по 4-5 дена а рекорда май беше една седмица



Тема Re: А-29нови [re: няkoй]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано30.09.03 01:25



Rzgovorite mogat da prekysnat poradi:
1. "tehnicheski prichini":
a) Za centrali bez sistemi za taksuvane - niakakvi povredi, vliaeshti na udyrjaneto na razgovora
b) Za centrali sys sistemi za taksuvane - osven povredite po t. 1.a) se proveriavat masa kriterii, koito ako ne sa v normi razgovora se prekratiava.
2. Administrativni prichini (t.e. da ima tehnichesko sredstvo i administrativno narejdane razgovorite da se ogranichavat do 60 minuti) imashe do predi godina - dve, sega veche ne bi triabvalo da ima (ama ne se znae koia bulia, v koia centrala kakvo e napravila).




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.