Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Крадат ли служителите на БТК ?нови  
Автор нaблюдaвaщ (просто гледа)
Публикувано26.08.03 20:41



Интересна тема се вихри в клуб Електроника:



Я вземете отношение, че ми е интересно



Тема Re: Крадат ли служителите на БТК ?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 09:44



За хора които искат за излъжат енергото и да се топлят без пари, да излъжат и мобилни и стационарни оператори и да говорят без пари е напълно естествено да очакват, че ги заобикалят само крадци и мошеници.

Не коментирам. Като технически грамотен човек, съм запознат с някой особености, и като прочета някое напълно некомпетено изказване...
Навремето имаше един слух, че ако се наберат нули след приключване на разговора, стойноста му не се отчита. Майка ми беше привърженик на подобни действия. Извади си разпечатка, седнахме с тарифите и смятаме - толкова минути си говорила - толкова импулси. Няма грешка всичко точно. И накрая тя пак си знае нейното- Не! Има ефект! Че пуснах връзки да ми дадат един механичен броител, за да и покажа, че не може да се върне назад.



Тема Re: Крадат ли служителите на БТК ?нови [re: .]  
Авторombre (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 14:10



Ако някой реши да се прикачи към твойта тел. линия и притежава необходимата техническа грамотност, не е никакъв проблем. Няма значение дали е служител или не .
Виждал съм доста устройства за сигнализация на подобни вмешателства , но повечето от тях само повреждаха линията.
Според мен , най-сигурният начин е с персонален код за избиране , който се предоставя от обслужващата централа.



Тема Re: Крадат ли служителите на БТК ?нови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторTARSA4 (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 23:22



Az li4no sam slagal tv-kameri v pomeshtenieto na repartitora na gradska tel.centrala za da mogat na4alnicite da slediat slujitelite tam kakvo praviat.......


bez komentar...................



Тема Re: Крадат ли служителите на БТК ?нови [re: .]  
Автор Cтeфaн_ (dupnica.net)
Публикувано28.08.03 01:00



че надписваха сметките - надписваха и то с градски разговори . Сега не знам , щото нямам телефон от БТК :), то без това го ползвах замо за интернет, при доставчик с градски нимомер , сметката ми не падаше под 50лв. ама иди се разправяй, те нашите правят разпечатка само на междуградските (щото били по скъпи ха-ха). Иначе на4ини за кражба - колкото искаш - особено при аналоговите центали. Знам един хитър номер, при който търсещия не плаща - не се отчита изграждане на връзката, а той си говориии :). Е трябва да се бъзикне апарата който звъни. Ама тези който познават А29 си знаят как става :)



Тема Re: Крадат ли служителите на БТК ?нови [re: Cтeфaн_]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 09:05



Каквото повикало....! Очаквах друг да се изходи некомпетентно, но...?
Ако си знаел какъвто и да е номер сметката ти нямаше да е 50лв а цената на абонамента. И ти гарантирам, че всеки който прочете горното изказване и познава А29, вече се търкаля по пода от смях...



Тема Re: Крадат ли служителите на БТК ?нови [re: .]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано28.08.03 10:38



Дочул е, че преди 3 години в един руски сайт беше публикувана една схема с ценер, който УЖ държал напрежението по линията такова, че да се осъществи връзка, но да не може да се включи брояча.
Знам, че няколко човека я направиха, за 5 мин.става, ако ти е загрял поялника, но никой не се похвали, че е излъгал брояч



Тема Re: Крадат ли служителите на БТК ?нови [re: TARSA4]  
АвторOMBRE (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 17:21



Трябвало е да ги сложиш в залите. Повече успех щеше да имаш



Тема Re: Крадат ли служителите на БТК ?нови [re: Cтeфaн_]  
Автор нaблюдaвaщ (просто гледа)
Публикувано28.08.03 21:21



Иначе на4ини за кражба - колкото искаш - особено при аналоговите центали. Знам един хитър номер...

Колкото искаш или само един (и то неработещ)? Не ми стана ясно



Тема Re: Крадат ли служителите на БТК ?нови [re: OMBRE]  
Автор нaблюдaвaщ (просто гледа)
Публикувано28.08.03 21:24



Ако искаш разкажи какво се вижда в залите. Интересно ми е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.