Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Do Penta i vsichki BTK rabotnici!нови  
Автор[UHK]KrassYo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.03 09:58



Slushajte, skypi monopolisti. Ako si mislite, che monopolyt predstavlqva pylna lipsa na izbor dylboko greshite.
SHTASTLIV abonat sym na analogov post. Imam stabilna vryzka prodyljavashta i po 63 chasa - http://free.bol.bg/viahack/internet-bg.net.jpg Nqmam nujda da stavam neshtasten abonat na cifrova usluga ot smeshna kompaniq kato BTC. V momenta, v kojto nqkoj reshi da me prehvyrlq ot analogov na cifrov post shte se otkaja ot uslugite na BTC:) Tova izobshto nqma da mi teji zashtoto sym gord klient na GloBul i na cenata na 96cm/min si govorq sys vsqkakyv abonat. Na vsichkoto otgore imam extri kato SMS, Roaming etc...
Ne se puashete, kopeueta ama v Rousse si imame Networx-BG LAN i Kis13 Cable internet. Syvsem naskoro shte startira podobna usluga i ot CATV Delta. I tova ne e samo v Rousse;) Naj-bezproblemno hilqdi drugi Vashi abonati shte posledvat moq primer i shte minat na syotvetnite uslugi dokato Vie ne predlojite edna konkurentnosposobna usluga na cena izravnena s bulgarskiq standart. I tyj kat tova nqma nikoga da stane BTC shte zamine kakto e trygnal da si hodi Mobicom...
Molq Vi ne trygvajte da mi obqsnqvate kolko kachestvena e cifrovata usluga, koqto predostavqte zashtoto ne pasa treva kakto i povecheto bulgari i na prikazki na monopolisti ne vqrvam!
Viva GluBul, Viva upload/download via satellite:) BTC sux!!!



Тема Re: Do Penta i vsichki BTK rabotnici!нови [re: [UHK]KrassYo]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано21.06.03 11:59



BG LAN ги има и във Варна, ама са доста калпави, не се надявай на тях
По-добре се закачи за някоя малка, квартална фирмичка, вЕрвай ми



Тема Re: Do Penta i vsichki BTK rabotnici!нови [re: [UHK]KrassYo]  
Автор Penta® (Пич)
Публикувано21.06.03 14:07



Момченце, жалък си !!! закривай си телефона и не ме занимавай с глупости. Плащай на Глобул по 200 лв. на месец и дерзай! Ако имаш някакво конкретно оплакване (качество на връзката, потдръжка, въпрос) давай!
Хайде сега отивай да ревеш другаде!!!



Тема Re: Do Penta i vsichki BTK rabotnici!нови [re: Penta®]  
Авторstef (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 03:26



Пента, не знам кой е жалкия в слу4ая, този който не вижда 4е БТК има да живеее още 3-4 години най-много. Преди да ме оплюеш, ще ти кажа 4е съм по-стар от теб.

Какво ще кажеш за Орбител ?? /ако знаеш с какво се занимават/. Какво ще кажеш , ако знаеш, 4е мои колеги (ISP съм) запо4наха да правят собствен междуградски пренос. КЪДЕ ОТИВА БТК ТОГАВА, А?!?!?
Kakwo ще кажеш , когато след 1-2 години по4нат да правят и собствен международен пренос (КАТО ГЛАСУВАТ СКАПАНИЯ ЗАКОН НАЙ-ПОСЛЕ).

TO ZATOWA NIKOJ NE DAWA POWE4E OT 200 MIL. EUR ЗА БТК.

АМА НАЛИ ВСЕ ВИЕ СТЕ НАЙ УМНИТЕ И НАЙ ДОБРИТЕ И НАЙ, НАЙ...

АЗ също отдавна се отказах от дом. телефон, защо ми е, скоро ще пускам VoIP .

Благодарение на свръх умните ви шефове БТК изпусна влака преди 4-5 години (и цифровизацията и интернета и VoIP-a ).

Абе що ли се хабя да пиша. Това май само ти не си го разбрал тук, а се съмнявам и да го разбереш



Тема Re: Do Penta i vsichki BTK rabotnici!нови [re: stef]  
Автор Penta® (Пич)
Публикувано23.06.03 07:33



Много сте се напушили ве! Половината крещят " НЕ ща цифров", другата половина (разни ISP-та) пък БТК изпусна влака преди 4-5 години (и цифровизацията
Бе важното е да сме недоволни пък причина ще си намерим!
stef от къде пък знаеш на колко съм години! Както и да е. Прочел си темата на форума, "подкачил си налягането на парата" и дай....МРАЗЯ-Я-Я-Я...
Виж сега аз изобщо не съм против новите технологии, напротив отговора ми беше към един "умник" ,който не ще цифров телефон (ти пък мислиш че сме закъснели с цифровизацията (и то си е така, но заради типове като споменатия))
Апък за международната свързаност - ами те НЕТЕРА вече имат лиценз, последната миля Ви е проблема, там е монопола.
Иначе с две ръце гласувам и за VoIP, и за кабелен интернет. Ако има реална алтернатива на БТК аз първи ще си сменя телефонния пост, но просто се съмнявам в близките години някой да предложи конкурентноспособна алтернатива на БТК.
А това за монопола мога да го сравня с изказване от рода " Убийте горския, понеже няма закони спиращи дървосекачите". К'во съм виновен че няма свестен закон за съобщенията ?!
И последно, просто от любопитсво, по какъв кабел ще влезе у вас това VoIP у вас. А у баба Пенка от Старо Оряхово ? Занимавал ли си се с полагане на кабели и знаеш ли колко време трябва за изграждане на собствена кабелна мрежа?
Айде чао и по спокойно с отговорите.
P.S. Как пък никой от противниците на БТК не е регистриран, срам ли вие, що ли!?



Тема Re: Do Penta i vsichki BTK rabotnici!нови [re: [UHK]KrassYo]  
Автор DTMF (лъжльо))
Публикувано23.06.03 22:06



сори,латинеца не обичам да четапробвай пак

Изчезвам от тук


Тема Re: Do Penta i vsichki BTK rabotnici!нови [re: stef]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 09:16



Гледай сега...пак се намери някой дето ще ме накара да защитавам БТК!
Какво ще кажеш за Орбител ?? : А нищо особенно! Само дето масово наемат 30B+D от БТК. За преноса не коментирам!
собствен междуградски пренос. Интересно как ли го правят? А колкото до разговорите - какво ще кажеш ако съвсем случайно в новия закон се промъкне една клауза, че всеки който предоставя телефонна услуга, ще се счита за телекоуникационен опероатор? А както такъв БТК може да го оскубе с такива яки транзитни такси, че разговора до БТК аботан да стане по-скъп отколкото до САЩ например!
А колкото до I'Net-a - ще оставя онзи с ник БТК да ти разясни как точно стоят нещата.

И бтв: Ако се върнеш назад по форума...още от миналата година се появяваха лекета дето скачаха "Ей сега след нова година ви се еба мамата. Едикой си имал централа и само чака да ви наебе..." ама като гледам все още БТК няма намерение да се надупва.



Тема Re: Do Penta i vsichki BTK rabotnici!нови [re: DTMF]  
Автор Penta® (Пич)
Публикувано24.06.03 21:18



Да,бе! Като че ли пише от Канада и няма кирилица!!! Голяма мъка беше докато прочета всичко.



Тема Re: Do Penta i vsichki BTK rabotnici!нови [re: Penta®]  
Автор DTMF (лъжльо))
Публикувано24.06.03 22:56



и аз нямам кирилица но в опцията на отговора хората от дир.бг са сложили...

Изчезвам от тук


Тема Re: Do Penta i vsichki BTK rabotnici!нови [re: .]  
Авторstef (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 23:28



Найстина бях малко остър, ама то БТК си го заслужава, не вие :)

Та Орбител верно наемат линиите от БТК, ама що хората говорят междуградски и международни през Орбител ?!?! , а не през БТК , чудно. И защо другите телекоми купуват тел. трафик към БГ от Орбител ?? , що ли не си работят само с БТК.
Наистина глупаците от НС са виновни за цялото дередже на телекомуникациите и наистина пак може да ни пре....т със закона, но тоя тип телекоми като БТК са си пътник . Ще си говорим след 10на години (е хайде да не е след 5)

Аз знам как се прекарват кабели - трудно и СКЪПО, но на мен не ми трябват кленти като баба от село, достатъ4но е да хванем тези 20-30-60-100 дето плащат големите сметки в даден град (говоря за междуградски и международни), пък градските да си останат за БТК.

А да кажа и за цифровите. И аз не ща цифров, що познатите в USA за 11 $ да си мат unlimited щатски разговори, аз аз да плащам на 5 мин. Е няма да стане, затова и го закрих.

А за интернета, няма да коментирам, цифровизирайте си вие :), правите ми СУПЕР услуга, такъв ръст на абонатите не съм и сънувал :))
Даже ме е яд 4е толкова се мотахте с тая цифровизация :)

p.s нямам намерение да се заяждам, просто изразявам мнението си, времето ще покаже кой крив, кой прав. Ама по отношение на технологиите рядко греша:) . а за регистрацията просто ме мързи, не се крия кой съм (не съм от заблудените дето си мислят 4е интернета осигурява анонимност )




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.