Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Кой ще плаща, лицемери?нови  
Автор Meйджъp™ (провокатор)
Публикувано06.02.03 18:19



40 дропвания за час и половина. Реших, че е от доставчика, обаче и на 0134200 същата работа. Реших, че е от модема или компютъра, на другия - същата работа. Реших, че е от шибаната ми централа, оказа се, че колегата , който живее на другия край на София е имал същия проблем. Него пък го е дропнало 55 пъти... Кой е виновен? То е ясно кой, колкото и да си кривим душите.
Искам да попитам кой трябва да плаща?
Аз, как кой! На мекотелите от БТК им дай само да събират повече такса за по-лоша услуга, и после да ти обясняват с лицемерна любезност как това се прави защото еди-какво си.
Искам да попитам къде да се оплача?
На арменсия поп, как къде! На курвите от съпорта (т.нар. повреди) им дай само да ви въртят свирки в компанията, то за друга работа е ясно, че не стават. Обаче при следващото нелюбезно отношение, ще им се разкатае фамилията много прилично.

Сори за тона, но предпочитам да си го кажа както го чувствам, вместо да бъда лицемерно любезен... !

И все пак : КОЙ ТРЯБВА ДА ПЛАЩА, ЛИЦЕМЕРИ ?

Стига с тези ебавки...


Тема Re: Кой ще плаща, лицемери?нови [re: Meйджъp™]  
Авторбтk-eц (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 21:15



Абе вече ми писна от непрекъснатите Ви ревове.Крайно време е всички тъпи и олигофренести абонати да разберат че телефона е за говорене и никой никога не им е гарантирал че става и за нет.В общите условия на договора дето сте подписвали(ако не сте-да сте, все едно ) ясно са посочени правата и задълженията на едната и другата страна, и никъде не пише че компанията се задължава да ви осигурява идеално чиста връзка за да не ви дропят скапаните ви вградени софтуерни модеми за без пари.Какъвто ви хардуера , такава ви е и връзката.Отделно ако се надявате че ще сърфирате в мрежата с часове, ще заемате един вид непроизводително съоръжения с часове и ще плащате по 8,4ст. за неопределено време определено сте далеч от истината.
Набийте си го в главата -телефона е за говорене и ако ви разпада разговора тогава вече говорим за съвсем различни неща и трябва да си скъсаме задниците да ви оправим пролема, за другото не сте познали.А колкото за колежките от повреди дали са курви не знам обаче мога да ти кажа че ако днес се обадят 10 идиота като теб и ти си единатесетия ще са нелюбезни и още как.
И в заключение искам да те светна че отдавна вече БТК не може да се смята за монополист по отношение на доставката както на телефония така и на нет.
Кеф ти три мобилни оператора, кеф ти кабелен нет от различни разновидности.като не ти отърва изчезвай , никой няма да тъжи за абонати като теб, доста по малко нерви ще хабим с хленченето ви.
Абе като не сте доволни от кварталната бакалия какво правите.Ами направете същото и с БТК.



Тема Re: Кой ще плаща, лицемери?нови [re: бтk-eц]  
Автор 4l (влюбен)
Публикувано06.02.03 21:25



добре бе пич ами какво да правя като ми се отнесе телефонната линия за няколко дни? или какво да правят онези мои клиенти на които им откачихте телефона за 2 дни и на 130 обясняваха да ще проверим и ще ви се обадим до час и така в продължение на въпросните два дни, а какво да правя аз когато говоря с някой и линията дропне и не мога да се свържа няколко часа след това, и какво да правя когато дигна телефона и чуя две бабички да си говорят за едикво си вместо сигнал свобдно
а?

Алкохола е враг на човека, но бог е казал: "Обичай врага си!"


Тема Re: Кой ще плаща, лицемери?нови [re: бтk-eц]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 22:15



a we q hodi si opravqj kolegkite ot 'Povredi", koito naistina za ni6to ne stavat. A dali telefona stava za net 6te razberem sled nqkolko godini kogato BTK 6te zagubi mnooooooooooooooggggggggggggoooooooooooooooooooo ot abonatite si i ti sigurno 6e byde6 izritan ot tam sled kato dojdat oneq ot VIVA DALAVEN4ARS
6te go kaga pak:DA VI EBA MAJKATA PROSTA SKAPANA NEKADYRNA
BTK---BAHTI TYKMO SE KONEKTNAH!



Тема Много сте нагли, не може да ви се отреченови [re: бтk-eц]  
Автор Meйджъp™ (провокатор)
Публикувано06.02.03 23:03



Вместо да ми се извиниш като представител на тази долнопробна кочина БТК, която непрекъснато ме ощетява морално и материално, ти продължаваш да дълбаеш с абсурдните си аргументи, които чувам за десети път сигурно.
Не били за интернет телефонните линии?! Това го обяснявай на доставчиците на dial-up, не на мен. Не си ти този, който да ми определя дали да говоря 5 часа с гаджето или да вися 5 часа в Интернет. Факт е, че качеството на услугата е влошено - дропвания, шумове, блокирания. Всичко е навързано, не ме прави на глупак. Дотук разбрах, че аз съм виновникът, защото съм имал нахалството да се оплаквам. Ти откровено ме пъдиш като клиент ?! Ако имаше шеф на място, още утре да си на борсата... Явно не си чувал златното правило "клиентът има винаги право" . С подобно нагло отношение към клиентите по белите страни може да работиш само в местното "Озеленяване".
Абе какво ли ти разправям. То е ясно - кучетата си лаят, керванът си върви... А наглостта и дебелоочието още дълго ще са водещи аргументи в диалога на самозабравили се служители с техните клиенти... за съжаление.

Айде чао ... и си превъзпитайте кучките от Повреди , за да не си патят и тези, които не са виновни.

Стига с тези ебавки...


Тема hey shit, don't make it badнови [re: бтk-eц]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано06.02.03 23:38



Колко ти плащат бе ?
Защото колкото и да ти плащат е малко - ти си продал душата на дявола - най-гнусният, арогантният, дебелокият, безпардонниият, неморалният, нехуманният, алчният, наглият , лайняният,безочливият , но най-вече умиращия вече монополист -БТК
В перник, където ползвам интернет няма кабелен. Изнервен от постоянните проблеми вчера си вземам карти и на 4те доставчика на интернет за Перник и почвам да правя опити да се свържа.
Межуд 20 и 22 часа и между 23 и 01 часа направих 52 или 53 опита. по 13 на доставчик - или връзката се разпадаше на 30тата секунда или след като си писукаха по около една минута връзка въобще не се осъществяваше. След като изчислих колко ще ми струва тозе експеримент на сутринта се обадих на всяка от съответните фирми -отговорът беше един и същ напоследък такива оплаквания са доста чести. правим всичко възможно и т.н.
Е питам аз - след като постепенно става ясно в кого е вината , каква е реакцията ви - някакви хорасе опитват да ми се карат по телефона , някакви "хора" се опитват да ми четат морал тук.
БТК , отдавна не бил монополист -хей извади си главата от гъза - кой друг предлага услугата стационарен телефон ? някакъв пич в Пловдив се опита и го осъдиха. Монополът ви свърши скоро, но все още няма алтернатива. И кабелен интернет няма навсякъде, това казах ли го ? 80% от интернет потребителите в Бг ползват именно услугите на БТК. Повечето поради липса на алтернатива
Това което ти наричаш хленчене (тъй като си продал душата на дявола -вж по-горе) ,аз мога да нарека активна гражданска позиция срещу един от най-големите институционни бандити
Абе всъщност не знам защо пиша това -ти няма да го разберш.
така че , в заключение ще ти кажа това ,което ти напрактика си казал на недоволните -еби си майката и дано никога не си намериш друга работа.
*Загллавието е лека перифраза на Бийтълс
Аааа, щях да забравя - и все пак колко ти лащат ?

Редактирано от Oлмaши на 06.02.03 23:45.



Тема Re: Кой ще плаща, лицемери?нови [re: Meйджъp™]  
Автор DTMF (лигльо))
Публикувано07.02.03 00:28



ми аз ползвам само 0134200 ,няма дропвания,проблема е единствено със сметката



Тема Re: hey shit, don't make it badнови [re: Oлмaши]  
Авторбтk-eц (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 07:42



Колко ми плащат ли? Ами не ми плащат достатъчно за да ставам обществен защитник на БТК, доволен ли си?
Обаче разберете едно
не е възможно при съществуващите аналогови централи от типа А-29 да ви се осигури идеално чиста връзка за да нямате проблеми с модемите си.просто принципа на комутацията е такъв че това и на теория не е възможно.това е така, защото други избирачи в процеса на осъществяване на друга връзка преминават образно казано през осъществената от вас такава и внасят допълнителни шумове, които както казах не е възможно да бъдат избегнати.ако имате късмет да "хванете" по ненатоварен съединителен път и избирачи с ниско контактно съпротивление тогава е възможно и часове да стоите.Задайте си въпроса защо нощем не разпада или ако го прави то е твърде рядко. и не си мислете , че някой нарочно прави нещо за да ви дропи, ако си го мислите значи сте далеч от истината.
Колкото за мен и дали ще си намеря друга работа, не ме мисли, имам поне две -три алтернативи евентуално.Отделно че и сега работя и на друго място , защото съм на смени и имам свободно време.
До тук смятам че се отнесох доста културно с теб, това че съм си продал душата бла, бла ми е през онази работа, ама това да си еба майката нещо не мога да го разбера и дори не ми минава през ума.Такова нещо може да мине през акъла само на извратеняци като теб така ,че ти твоята майка я прави каквото си искаш, аз тия неща бих ги правил само с жена ти или сестра ти.



Тема Re: Много сте нагли, не може да ви се отреченови [re: Meйджъp™]  
Автор БTK (ГенДир РУД)
Публикувано07.02.03 09:24



Хей, хей!
Никой не те обвинява, че се оплакваш, а че се оплакваш за нещо за което не плащаш! ( ей сега настана ужасът ). Ако говориш 5 часа с гаджето си и телефона ти дропи ( тъй де - централата те разпада ) можеш с пълно право да ревеш на "кучките" от повреди! Обаче когато модема ти реши да дропи...и господ не мойе да ти помогне. Ако не ти харесва - има "айсиден" - там повредите се отстраняват в рамките на 30 мин до час!
А ако и това не ти харесва мини при конкуренцията - аз въпреки, че работя в БТК не ползвам нейните услуги!

Ако имаш претенции се обърни към 'Жалби и Рекламации'


Тема Re: Кой ще плаща, лицемери?нови [re: бтk-eц]  
АвторBoby4 (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 09:50



много добре си го казал бтк-ец.И аз щях да пиша същото,но ти вече си го написал.Евала.:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.