Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 26.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема явно говорим...нови [re: KlD]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано06.03.03 12:55



на различни езици. аз се мъча да ти обясня, че най-малкото не е логично за часовник 'ролекс' и за турско/китайско менте да се искат едни и същи пари (нали и двете показват някак си времето). или ако ще ми искаш за китайската бракма пари като за ролекс - дай ми възможност да си купя ролекс. ама като нямаш ролекс подръка да ми дадеш - не ме напъвай за луди кинти за ментето.

както и да е. то си е ясно, че бтк ще ме загуби като клиент. то и в момента и-нета ми е по радио, пък като дойде момента, в който мтел си пуснат хоум зона - съвсем няма да ми трябва телефон.

за бтк - миналата година ноември месец бтк смениха служебно един куп телефони. включително и моите служебните. които бяха само входящи така и не разбрах от какъв зор им е да сменят входящи номера с цифрови и после да се оправдават с липса на техн. възможност. на ушенце ми признаха, че изборът на кого да сменят телефона всъщност бил много прост - сортират сметките и вземат най-големите.

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: явно говорим...нови [re: onzi]  
Автор БTK (ГенДир РУД)
Публикувано06.03.03 17:07



Гледай сега! Ролекс оригинален е АиСиДиЕн - качественна услуга! Всичко което минава аналогово до крайното устройство е долнокачествен ролекс! От тази гледна точка, искай АиСиДиЕн - ще ти се даде!
сменят телефона всъщност бил много прост - сортират сметките и вземат най-големите Напълно вярно за съжаление! Никой не гледа трафика а парата - нищо че плаща съединителни и съкратен номер! И'Нет доставчиците масово си смениха входовете от Суси-то на сериен номер от цифровите!

Ако имаш претенции се обърни към 'Жалби и Рекламации'


Тема Абе на тъп ли се правиш!??нови [re: KlD]  
Автор Meйджъp™ (дреме ми на ...)
Публикувано06.03.03 18:22



И аз ям портокал и мандарина по един и същи начин, но не плащам еднаква цена за тях, нали така?!

Аре стига сте ни правили на луди вече с убийствената си наглост (или тъпота... вече и аз се чудя наистина ли сте толкова тъпи и заблудени или само на такива се правите)!

Гласовете би трябвало да се прeтеглят, а не да се преброяват /Шилер/


Тема говориш на радиоточката, братченови [re: onzi]  
Автор Meйджъp™ (дреме ми на ...)
Публикувано06.03.03 18:33



Напълно съм съгласен с дадения пример за ролекса и ментето. Аналогична е ситуацията и с готвените от БТК простотии, колкото и да те убеждават в противното онези кратуни от компанията. Наистина е абсурдно, но какво да се прави - живеем в Абсурдистан.
Моля се час по-скоро да им падне монопола не само на хартия, но и на практика. Един ден ще ни търсят за клиенти, но ще се хванат единствено за дедовия. А умниците, които сега с нагла усмивка ни обясняват небивалици, утре ще си търсят работа на улицата. Защото никоя уважаваща себе си компания няма да вземе хора със закостеняло мислене.
Сори, ама си оставам непоправим оптимист, че един ден ще живеем в нормална държава, в която администраторската бездарност няма да е основно качество за просперитет...
Поздрави.

Гласовете би трябвало да се прeтеглят, а не да се преброяват /Шилер/


Тема Абсолютнонови [re: onzi]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано07.03.03 15:48



можеш да си платиш и да си вземеш ИСДН, и други подобни благинки. Освен това гледаш времето/говориш и до там. После как беше казал някой - кеф ти клип, кеф ти клир, кеф ти тоалетна хартия... квот си искаш :) Ама цакаш :)

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Кой е по тъп?!нови [re: Meйджъp™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано07.03.03 15:55



Тоз дето продава шита или тоз дет го купува

Аз бачкам в БТК, а ти?!

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема е, бравонови [re: KlD]  
Автор Meйджъp™ (дреме ми на ...)
Публикувано09.03.03 02:28



най-сетне изплю камъчето.

Гласовете би трябвало да се прeтеглят, а не да се преброяват /Шилер/


Тема С тоз си постингнови [re: Meйджъp™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано10.03.03 09:08



доказваш колко си ми глупавичък :) Ама простено ти е...

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема точно глупак да го констатира е някак смешнонови [re: KlD]  
Автор Meйджъp™ (дреме ми на ...)
Публикувано11.03.03 02:18



по-скоро наивничък...

Гласовете би трябвало да се прeтеглят, а не да се преброяват /Шилер/


Тема Всъщностнови [re: Meйджъp™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано11.03.03 09:55



ти сам си го констатира... аз само изпъквам фактите :)

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.