Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Много сте нагли, не може да ви се отреченови [re: 4l]  
Автор БTK (ГенДир РУД)
Публикувано09.02.03 11:48



Става дума за отношение към сериозни клиенти!
Ако един пост ми носи месечни приходи приблизително >500 лв. ( не конкретизирам сумата ) повредите му се отстраняват моментално, по обясними причини! Обикновенно в това число влизат всички ISDN постове...така че...
Но колкото и да съм предубеден за отношенията с клиентите Мейджър е прав! Има още доста за дялкане...

Ако имаш претенции се обърни към 'Жалби и Рекламации'


Тема Re: Много сте нагли, не може да ви се отреченови [re: Meйджъp™]  
Автор БTK (ГенДир РУД)
Публикувано09.02.03 11:56



В случея нямаш право! Какво съм виновен аз, че модема ти разпада! Както вече май споменах Cause: Normal call clearing. Гаджето ти няма да затвори, освен ако не го ядосаш достатъчно!
А да! И няма да плащаш като за цифров!

Ако имаш претенции се обърни към 'Жалби и Рекламации'


Тема Re: Ти синови [re: Kapъk]  
Авторбтk-eц (Нерегистриран)
Публикувано09.02.03 12:33



Ами ти като си толко остър, защо ми задаваш тъпи въпроси.
С кви пари изграждате оптичните линии до Зап.Европа , чиито капацитет е в гига?
Как с какви бе, ами с вашите парите на абонатите.Нали все искате по-високо качество.Ами с парите си инвестирате в него.
Ти ако знаеш някъде по света някой телеком дето да си изгражда мрежите с пари от Марс ще те призная че си много "ентелегентен".
И с тая твоя висока "ентелегентност" и професионализъм, сега като ни падна монопола вземи внасяй и ти нет за да не ти изкача от някъде постоянно "btc-net".Ако ли нямаш средства, все някоя голяма банка ще ти отпусне кредит като напишеш съответната обосновка-с твоята "ентелегентност" и професионализъм не би следвало да имаш проблем да вземеш кредит с размер осигуряващ ти осъществяването на явно скритата твоята мечта-безплатен интернет за всички българи.



Тема Всъщностнови [re: 4l]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано10.02.03 11:58



след заявка на ИСДН (Праймъри само!!! или ВИП) за повреда веднага след това се обажда колежката от 130 повреди на дежурният техник, а негово задължение е да направи веднага връзка с клиента!

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Малка справканови [re: Meйджъp™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано10.02.03 12:01



за един приятел, който е на аналогов телефон, ползва модем от преди ненам си колко години и онзи ден ми се похвали че е вече 63 часа он лайн!!!! Ами прави си сам сметката дали е от модема или телефона... Имай предвид че плаща 25лв за диал ъп! А ти колко10лв плащаш?

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Малка справканови [re: KlD]  
Автор 4l (влюбен)
Публикувано10.02.03 20:05



А не виж сега винаги можеш да се измъкнеш с такива думи. И аз докато бях в Слатина правих такива изпълнения. Две години ползвах един и същи доставчик и забелязах:
Качеството на връзката по аналогов телефон зависи от:
1. Телефонната централа на която си
2. Времето (атмосферното)
3. Годишното време
4. Времето (на деня) - тука си казва думата load average на телефонните централи и аксес сървърите
5. Фактора Х
Не е задължително да са в тази последователност.
Смених няколко квартири за това време ползвал съм и в приятели, та наблюденията са ми доста, също така от 99'та съм с един и същи модем та експеримента може да се нарече чист.
След тези дълги опити открих:
1. Като вали дъжд връзката се сдухва
2. Като застудее също - имаш чуството че на TCP пакетите им е студено и ги мързи да тичат по линиите
3. През деня горе долу за периода от 10.30 до 17 връзката се сдухва
4. Понякога връзката се сдухва по необясними причини - фактора Х иначе казано

Алкохола е враг на човека, но бог е казал: "Обичай врага си!"


Тема Re: Ти синови [re: бтk-eц]  
Автор Kapъk (100%)
Публикувано10.02.03 22:01



И как да внасям тоя нет , отворко, по железницата ли?
Инфрастуктурата, която е изградена да не би да е направена с пари на БТК?
Ами много ще ми е интересно, ако няколко кмета решат да направят общините си доставчици на нет, чрез съответните общински фирми, а оттам чрез провайдери като net2phone, да предлагат VoIP на тройно по-ниска цена от вашата на разговорите с чужбина. Могат и на двойно по-ниска цена да предлагат разговорите в страната. Ще ви кажат да си прибирате кабелите и да се пръждоствате от тяхната земя , защото вашите канали са изградени върху дървжавна и общинска земя, без да сте дали стотинка, и по същия начин, по който вие казвате на клиентите , че за токлкова пари - толкова.
Господин БТК, защо аз говоря с Щатите за 0.08$ за минута, а вие изцеждате от абонатите си 1.01 лв? То бива печалба, ама вашата е ... no comment.

Който иска да е звезда го шибат върху елхата!


Тема Re: Ти синови [re: Kapъk]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано11.02.03 09:27



Извинявай, ама ти си много кух! БТК е ДЪРЖАВНА фирма, следователно, не е необходимо специално разрешение да ползва земята за да полага кабелите! Това е в полза на държавата и на малоумници като теб! В момента в който става частна, тя започва да си плаща данъци и наеми за това си право... Ходи да учиш икономика!

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Малка справканови [re: 4l]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано11.02.03 09:29



Понякога обаче може да ритнеш розетката леко и да прецакаш връзката, може да дръпнеш модемчето леко и да няма добра връзка, може да паднат кинти от небето и още 1000 причини :)

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Абе...нови [re: 4l]  
Автор Meйджъp™ (провокатор)
Публикувано11.02.03 20:38



... и аз съм забелязал подобна зависимост.
Телефонът ми периодично се скапва, без причина, и после съвсем от само себе си се оправя... И това съвсем периодично... Примерно на 2-3 месеца за по няколко дни... Във въпросните дни те дропи през няколко минути независимо от доставчика. Проблемът се съпътства с характерните шумове и прекъсвания и в нормалните телефонни разговори... Обикновено става дума за късно есен или зимата... И други познати от различни квартали ми споделиха същата зависимост....

Дали някой не си играе за "набавяне на нови импулси към сметките на абонатите" или просто системата е сдухана на автоматизиран принцип... Не знам, ама второто ми звучи по-парадоксално...

Айде със здраве !

Стига с тези ебавки...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.