Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема cifrov telefon?!нови  
Автор DLCl (може и по-добре)
Публикувано08.11.02 09:58



Takaaa znachi BTC mi naprawiha predlozhenie, na koeto na mozhah da otkazha!
"Ot 08.11.2002 telefonyt Wi stawa cifrow s nomer... i kato wi se izwiniawame naj-uchtiwo Wi podariawame 100 impulsa kato kompensacia za prichinenoto neudobstwo!" :))))) mnogo mersi- niama problem do tuk. No prodylzhawam da cheta belezhkata:
nomeryt shte byde smenen na 08-11, no za da go aktiwirate triabwa da se obadite na tel. 110 ??? Ko e towa? start na tarifiraneto li, shto li?

"No" simply means begin again at a higher level!


Тема Re: cifrov telefon?!нови [re: DLCl]  
Авторpepe (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 15:59



tova e za da ti testvat liniata i da ti mahnat blokirovkata. inache shte mozesh da izbirash samo speshni nomera! napravi go zadalzitelno shte otneme samo 1-2 min!



Тема Re: cifrov telefon?!нови [re: pepe]  
Автор DLCl (може и по-добре)
Публикувано08.11.02 16:07



ii iasno! mersi mnogo..oshte si chakam

"No" simply means begin again at a higher level!


Тема Re: cifrov telefon?!нови [re: DLCl]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано09.11.02 02:44



Ax kakva stedrost celi 100 impulsa, a sled tova.





Тема Re: cifrov telefon?!нови [re: DLCl]  
АвторБTK (Нерегистриран)
Публикувано09.11.02 10:43



Не му вярвай!
При масови смени са възможни грешки при пренасочването на ранжировките. Затова при масова смяна на номера, абоната се подава ограничен изходящо за да може при евентуална грешка някой да не те набута ( при което ти не можеш да докажеш обратното, но е възможно да се усетят и да губят пари). Когато се обадиш на тоя номер сапърта вижда в действителност на кой номер си закачен, при което ако съответства на плана за смяна ти сваля забраната за избиране.
Честито.



Тема Re: cifrov telefon?!нови [re: Koko]  
АвторБTK (Нерегистриран)
Публикувано09.11.02 10:45



Погледни го от друга страна. Това са 495 мин онлайн



Тема Re: izdynka....otnowo [re: DLCl]  
Автор DLCl (може и по-добре)
Публикувано11.11.02 09:08



Mi znachi wsichko e OK - w petyk mi izchezna signala i stariat nomer mi dawa signal "swobodno" bez da zwyni...sirech razkachen e. No ne e zakachen kam cifrowia i aktiwiran estestweno /nikakyw signal/. i taka sybota i nedelia bez telefon-ni analogow, ni cifrov. :))) dobre che ne razchitam samo na edin nomer. Dnes niamam symnenie, che shte go pusnat kat horata, no BTK otnowo se izdyniha... wzemete se stegnete be momcheta! biva li taka?! ako niakoj mob. operator naprawi takowa neshto shte obesiat support-a mu na lampata w ofisa...nishto-zdrawe da e!

"No" simply means begin again at a higher level!


Тема Re: izdynka....otnowoнови [re: DLCl]  
Автор БTK (ГенДир РУД)
Публикувано11.11.02 09:19



Пусни си жалба. Висят ти 1/3 абонамент.

Ако имаш претенции се обърни към 'Жалби и Рекламации'


Тема Re: w kraen sluchaj...нови [re: БTK]  
Автор DLCl (може и по-добре)
Публикувано11.11.02 09:34



Ami ako i dnes ne go oprawiat shte se nalozhi... hich ne mi se shte da se stiga do tam i ne mi e za 3lv. no telefona mi triabwa. nishto-posle pyk shte se pohwalia kato si imam "cifrov" tel. i tonalno nabirane :)))
sys zdrawe

"No" simply means begin again at a higher level!


Тема Re: w kraen sluchaj...нови [re: DLCl]  
АвторPepe (Нерегистриран)
Публикувано11.11.02 13:57



moiat savet e oshte dnes da se obadish na 110 i da im obiasnish sluchaia, te po vsiaka veroiatnost shte te pratiat na povredi 130. Vsichko zavisi ot tova kakav e problema v sluchaia. No az se uchudih, che sa ti pisali da se obazdash na 110 pri polozenie che sluzebna smiana se stroieshe predi vreme bez blokirovka za nov post?! a i sluzebnite smeni gi prehvarliata na hiliadarki prez noshta ili sabota i nedelia ?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.