Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:31 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Maj se seshtam kak nadpisvat...нови  
Автор userche (непознат )
Публикувано20.09.02 20:11



Телефона ми го направиха цифров без изобщо да ме питат преди повече от 3 години. Пратиха ми предизвестие и въпреки, че се срещнах с шефа на централата (даже му предложих и "сухо") и го молих да не ми пипат аналоговия CROSSPOIT-ски номер те ми го смениха. Как разбраха, че ползвам интернет - много просто; имат системи за наблюдение на трафика. Е, ама оттогава сметки, та свят да ти се завие! Почнах да разследвам - детайлизирани разпечатки и пр. Ми има трафик; при това към номера, които си ги знам - на провайдъри и т.н. Ама много голям трафик! Усъмних се, че надписват, ама интелигентно - само към номера, които вече си използвал за да не се усъмниш. А пачката май има начин да си я поделят с някоя подставена фирмичка от тия с 0-ите!
Некви мнения?



Тема Re: Maj se seshtam kak nadpisvat...нови [re: userche]  
Автор DTMF (лигльо))
Публикувано21.09.02 12:59



Ми да беше минал на цифров и нямаше да надписват..



Тема Ха!нови [re: userche]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано22.09.02 20:00



Едно голямо Хааааааааааааааааааааааааааааааааааааа (прегракнах)
Пълни глупости на ... е, то се вижда какъв човек ;)



Тема Re: Maj se seshtam kak nadpisvat...нови [re: DTMF]  
Автор userche (непознат )
Публикувано23.09.02 11:24



Телефона Е цифров. Защо смяташ, че ако е цифров и имаш активирана детайлизирана справка не могат да надписват? Разбира се, че могат. Вече обясних как - с добавяне на разговори към номера, които досега си избирал. Ако пък това са входни точки - тури му пепел. Сесии по 1-2 секунди колкото искаш. А всяка от тях е импулс. Така в твоята разпечатка виждаш само известни на теб номера, ама дали наистина си ги въртял? Ще кажеш ама няма как да прибират парсата... Сигурен ли си? Мислиш ли че фирмите за секс телефони имат много обаждания? Смяташ ли, че служител на БТК не може да "налива" импулси на такива фирми? И дали го прави ей така, за спорта?



Тема Re: Maj se seshtam kak nadpisvat...нови [re: userche]  
Автор Boby4 (непознат)
Публикувано23.09.02 14:18



Щом си абонат на цифрова централа,трябва да знаеш,че не е толкова лесно някой от поддръжката просто ей така да ти увеличи времето за всеки разговор(сесия).Ако пък искаш си записвай по минути,часове и дни всички разговори и сесии и като получиш разпечатката направи сверка.



Тема Re: Maj se seshtam kak nadpisvat...нови [re: Boby4]  
Автор userche (непознат )
Публикувано23.09.02 14:55



Ако някой от БТК участвува в "надписването" той едва ли е от поддръжката. Освен това, не казвам че се увеличава времетраенето на повикванията, а по-скоро се пишат недействителни повиквания. Основно към I-net провайдъри. При 200-300 call-а месечно е трудно да си водиш записки за дати и часове.
BTW, някой знае ли кой и къде изготвя месечните сметки на абонатите? Коя служба на БТК борави с базата данни за абонатите? Ще ми се да ги видим на светло...



Тема Re: Maj se seshtam kak nadpisvat...нови [re: userche]  
Автор DTMF (лигльо))
Публикувано23.09.02 15:51



Хи хи ,познавам много служители на бтк.
Ами пускаш си една услуга тогава: Предаване на таксовите импулси до телетаксьор и тогава сам ще видиш че никой не ти ги надписва.
Телетаксьора получава същите импулси които ти се записват на брояча на сметката,стига да не ползваш дереват



Тема Re: Maj se seshtam kak nadpisvat... [re: DTMF]  
Автор userche (непознат )
Публикувано23.09.02 18:00



Може би трябва наистина да си активирам предаване на таксови импулси. Някой да знае има ли в продажба одобрени телетаксьори или апарати с 16 kHz броячи?
Цени, производител и пр...

Ако след това сметката ми вземе, че намалее...



Тема Re: Maj se seshtam kak nadpisvat...нови [re: userche]  
Автор DTMF (лигльо))
Публикувано23.09.02 18:10



Има доста одобрени апарати и телефони с вградена такава функция ,виж в някой бизнес център.В краен случай и аз мога да ти намеря апарат

Редактирано от DTMF на 23.09.02 18:13.



Тема БТК - Бизнес Център ?!?!нови [re: DTMF]  
Автор userche (непознат )
Публикувано23.09.02 18:18



Къде бе брато си видял БТК да имат бизнес центрове? Да не ги бъркаш с МТЕЛ?
А като казваш, че има доста одобрени типове, кажи един?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.