Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема INTERNET vaprosiнови  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 17:13



Imam nqkolko waprosa otnosno internet uslugite na BTK.

Polzwam BTK kato internet provider, 4rez ISDN, ot 6 meseca i wse ne moga da razbrera zashto ot wreme na wreme mi izliza saobshtenie za sgreshena parola ili user name. Nali nikoj nqma da mi otgowori, 4e prosto sam sgreshil pri wawejdaneto. Parolata ne q wawejdam ra4no. Ta wse si mislq, 4e prosto ot BTK pozwolqwat wklu4wane kam servera na powe4e potrebiteli otkolkoto e negowiq kapacitet, no kogato potrebitelq opita da se logne servera go izhwarlq. Problemat e 4e wrazkata e we4e ustanowena i impulsite sa ot4eteni za smetka na potrebitelq, kojto taka i ne e polu4il swoqta usluga. Ako gresha neka nqkoj mi kaje kade to4no.
Drugiqt mi wapros e swarzan s edna dopalnitelna usluga, koqto warweshe zaedno s internet paketa, kojto zakupih ot BTK. Srawa duma za Uridi4eskata inciklopediq. Towa e edno naistina udobno i polezno pomagalo za mnogo hora. Ta struwa mi se, 4e e mnogo nekorektno po sredata na godinata uslugata izwednaj da stane platena, sled kato e reklamirana kato bezplatna za horata, koito sa kupili internet paketa ot BTK. Mojeshe da ima pone nqkakwo preduprejdenie



Тема Re: INTERNET vaprosiнови [re: plm]  
Автор Oпc (може би...)
Публикувано13.07.02 19:41



смени си паролата...това се получава ако някой ти се е добрал до паролата и от време на време я ползва...особено ако си със старата парола, която ти е определена при пускане на достъпа.



Тема Re: INTERNET vaprosi [re: plm]  
Автор DTMF (лигльо)
Публикувано14.07.02 16:04



Такива неща с паролата ми се случваха и когато ползвах разни карти за достъп до интернет от други доставчици.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.