Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: SPESHNO Internet - problemнови [re: Илko ™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано01.07.02 13:31



Близко минало - 2 години и назад, далечно минало - 10 години и назад... Сега ми е чудно например как ще нулираш брояча без да се разбере... чудно ми е и как ще генерираш безплатен трафик към "розов" телефон... И моментално оправяне на кабелна повреда няма също... всъщност бъркаш малко понятията май :)



Тема .нови [re: Илko ™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано01.07.02 13:33



Тук съм напълно съгласен с теб. Имах предположение за това действие на комшията ти, но както и да е...



Тема допълнениенови [re: Oпc]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано01.07.02 13:35



или да му спрат телефона след предупреждение...



Тема Re: SPESHNO Internet - problemнови [re: KlD]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано01.07.02 13:57



Е, и на това ли не са те научили колегите ти ?
1. Достатъчно е да ми подаваш своевременно информация за брояча ми - останалото е фасулски лесно.
2. Естествено че кабелната повреда не се оправя веднага, но на платилите телефона им се пуска по чифтове принадлежащи на друг нищо неподозиращ абонат. Точно за такъв случай знам в Дианабат - мога да кажа и телефона ако искаш - фирмата която го ползваше вече не е там.



Тема Re: SPESHNO Internet - problemнови [re: Илko ™]  
Автор DTMF (FSK)
Публикувано01.07.02 18:09



За случаите на кражба на импулси- БТК предлагат една много подходяща услуга-забрана за изходящи повиквания с личен код -ПИН



Тема Re: SPESHNO Internet - problemнови [re: DTMF]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано01.07.02 20:15



Те колегите ти знаят как да ги правят тези неща. За разлика от други материи тази са я овладяли до съвършенство. Освен това става дума за кражба от БТК а не от абонатите.

Иначе услугата е добра, но към нея тогава трябва да има пояснение че служи за защита на абоната от самите служители на БТК.



Тема Re: SPESHNO Internet - problemнови [re: Илko ™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано02.07.02 14:04



Аз се уча от разума, не от опита!
1 - в следствие на своевремено подаване на информация, какво ще стане? Че нещо неразбирам каква ти е идеята? Брояч все още не може да се нулира само с гледане :)
2 - Преди колко години е било това? Номера бил ли е ВИП?



Тема Re: SPESHNO Internet - problemнови [re: KlD]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано02.07.02 16:07



Айде ще ти обясня още малко - пък после ще почерпиш.
В брояча има едни такива търкалета с цифри. Като се превърти и последното и той почва отначало.



Тема Re: SPESHNO Internet - problemнови [re: Илko ™]  
Автор DTMF (FSK)
Публикувано02.07.02 18:40



Лелее как го подстрекаваш да извърши престъпление горкия КИД

Не знам за тези избирачи но при цифровата всичко е на компютър и дори сгрешените импулси си излизат в сметката макар че не се плащат

MANIA S.B


Тема Re: SPESHNO Internet - problemнови [re: Илko ™]  
Автор тeлekoм (in love)
Публикувано03.07.02 00:48



Ти не виждаш ли положиелния напредък напоследък?

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.