Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Смяна на аналогов с цифров постнови  
Автор jj (млъкнал)
Публикувано18.06.02 01:55



На 26 този месец ще ми направят аналоговият пост цифров. Това става не според някаква заявка, а заради цифровизирането на централа 20.

Интересува ме - ще има ли някакви промени в тарифите, тоест ще има ли времево отчитане за 1 импулс или ще си остане както преди - един разговор - един импулс, независимо от времето? Също така - нямам свързан телефон към въпросният пост, защото го използвам само за нет. Дали въпросната промяна е свързана с някакво посещение в дома и ще трябва ли да вържа един телефон към поста, колкото за пред техниците?

Елементарно, Уотсън!

Редактирано от jj на 18.06.02 02:04.



Тема Re: Смяна на аналогов с цифров постнови [re: jj]  
Автор Airfan (екстремен)
Публикувано18.06.02 03:23



Ще зависи от времето цената на разговора ти. На 4 или 5 мшнути (виж в дпредишните теми) през седмицата и на 9 мин през почивни и празнични дни.
Вържи си един телефон с тонално набиране, че техника може да иска да пробва линията.



Тема Re: Смяна на аналогов с цифров пост [re: jj]  
Автор DTMF (FSK)
Публикувано18.06.02 18:18



Може да иdват техници и ще е добре да си изключиш Bluebox-a



Тема Re: Смяна на аналогов с цифров постнови [re: jj]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано19.06.02 11:35



Таксуването ти става като на цифров. Едва ли ще се наложи да идват техници във вас, но ако има възможност някой да бъде на адреса няма да е лошо. За ваша сигурност де... иначе ТА може и да не включваш, на техника няма да му дреме особенно, просто избираш от модема и това е достатъчно за проба за теб. Той си има слушалка, а ти ако искаш пък може и да си вземеш един ТА за проба...



Тема И какво сега - нета ли да спирам??!!нови [re: jj]  
Автор jj (млъкнал)
Публикувано19.06.02 23:54




Хммм, а имам един познат, който му смениха телефона от 292 на 929 и нямаше промени с отчитането!!! Или той не се усетил, че са сменили тарифата?

Елементарно, Уотсън!



Тема Re: И какво сега - нета ли да спирам??!!нови [re: jj]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано20.06.02 08:45



Това са друг вид телефони, не цифрови... за това няма промяна в таксуването... бтв има няква малоумна идея на някъв малоумник в няква малоумна канцелария, дето иска да направи таксуването на всички видове телефони на незнам си колко имп, на минута.



Тема централа 20?!?!нови [re: jj]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано20.06.02 22:59



Здравейте... нали всички вие тук убедено съвсем до скоро твърдяхте, че телефоните с начална цифра 2 и 3 ще останат най-рано за догодина? Сега какво виждаме - цифровизация на ценрала 20???



Тема Re: централа 20?!?!нови [re: ArMy]  
Автор DTMF (FSK)
Публикувано21.06.02 18:42



На ваше място бих се радвал
При аналоговата централа абонатите посточнно се оплакват-чували чужди разговори,не могат да избират и т.н а като има кажат че ще им цифровизират телефона всички реват че не искат цифров телефон че видите ли градските разговори щели да таксуват на всеки 5/9 минути

Аз да питам вие по този телефон приказки ли си разказвате?



Тема Re: централа 20?!?!нови [re: DTMF]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано21.06.02 18:49



Естествено, хората, които не използват интернет може би по-скоро не би трябвало да се оплакват. Но тези, които са свикнали на dial-up, по евтино е, а и не е нужно преоборудване за уайърлес например, имат абсолютното право да са недоволни. Въпреки че все пак развитието, "еволюцията" в технологиите не може да бъде избегнато, пък било и от БТК .
А, и между другото... да имате някаква актуална информация относно съдбата на 31/32 централа? Ще съм ви благодарен, ако я споделите.



Тема Re: централа 20?!?!нови [re: ArMy]  
Автор DTMF (FSK)
Публикувано21.06.02 18:55



Далеч съм от СофияЗа интернет не се бях сетил,да се бадяваме и на други алтернативи че аз от 5 години съм с цифров




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.