Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Имам си вече и CLIP на домашниянови [re: DTMF]  
АвторПитaнчo (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 01:19



Хм, абе след тазсъботната ми случка не съм сигурен дали CLIP на домашния е толкова добро решение за семейното щастие. Значи, в къщи сме с ИСДН (сложна комбинация с един комшия от времената когато чифтовете не достигаха, той взема единия канал ние другия, а и друго е Интернет и тъшата на телефона едновременно). Наскоро купихме и телефон с CLIP, Панасоник разбира се :-).

Та, жена ми е командировка в Македония и аз чинно я чакам да се прибере събота сутринта, а тя, милата, се обажда към 9, 9 и нещо и ми обяснява, че имали много работа та ще остане още някой ден. Дотук нищо необичайно, знам какво работи, и друг път се е случвало. Само една подробност - на CLIP-а се изписа 02 930........... Гледам аз и слушам жена ми и се чудя на кой да вярвам. Питам тъй, уж между другото: Абе ти що си си скрила номера на ГСМ-а, да я чуя кво ще каже. А тя: Не бе, не съм го скрила, от него ти се обаждам. Слушам аз и ми иде да викна, къв ГСМ бе, ква Македония като ми се изписва готин софийски номер, ама нали съм спокоен човек...

Та свършваме разговора, пия кафе и съм си сложил 3 лъжички захар а то горчиво, та горчиво...

Е, семейството ни беше спасено от едно приятелче. За него бях сигурен, че в събота беше в Италия. И той се обади в къщи от ГСМ-а си (МТелски), и при него се изписа софийски номер, друг обаче. Ех, как ми олекна, че както ми се беше причернило

Та да питам знаещите от БТК и МТЕЛ. Това нормално ли е. Ако не се лъжа в по-далечното минало като са звъняли от ГСМи от чужбина в България не се изписваше нищо, после всичко си го имаше, и сега изведнъж това.... Щото то така се разпадат семейства...



Тема Re: Имам си вече и CLIP на домашниянови [re: Питaнчo]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано02.07.02 09:15



Я спретни един скандал на жена си (за пред хората) и после я накарай да ги съди за неимуществени вреди.


Като не знаят как се правят тия неща друг път да не се хвалят че ги могат.



Тема Re: Ne go chetete towaнови [re: Илko ™]  
Автор DTMF (FSK)
Публикувано02.07.02 16:00



Bazikah se,ne widya li linka po dolu



Тема Re: Имам си вече и CLIP на домашниянови [re: Питaнчo]  
Автор DTMF (FSK)
Публикувано02.07.02 16:04



Tryabwa da poglednesh nastrojkata na ISDN-a za REGIONAL/LOCAL area code.

Nyakoj nomera ot 4ujbina se pokazwat a drugi ne mai.

Panasonika pokazwa li nomera kato e wklyu4en prez ISDN-a i po koi protokol raboti? FSK?

Редактирано от DTMF на 02.07.02 18:14.



Тема Re: Имам си вече и CLIP на домашниянови [re: Downhill]  
Автор DTMF (FSK)
Публикувано02.07.02 16:06



A kak razgrani4awa imenata kato centralata ne ti prashta nomera?



Тема Re: Имам си вече и CLIP на домашниянови [re: DTMF]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано02.07.02 17:27



Никак не ми се появява името - нали това разправям. Програмата регистрира кога (дата, час, минута, секунди) е звъняло, колко са били иззвъняванията (така може да се предположи вдигнал ли е някой, или не) и толкова.

Ако съм на цифрова линия, ще ми покаже и номера на викащия. Съответно мога да си го наименувам както ми харесва.

Пиша го това, защото при наличие на компютър и модем може да спестят въпросните 30 долара за идентифициращото устройство. Е - тя програмта не е безплатна, но... :)



Тема Re: Имам си вече и CLIP на домашниянови [re: Downhill]  
Автор DTMF (FSK)
Публикувано02.07.02 18:17



Може ,само че устройството е 12 $най-тънкото и работи без мрежово захранване

MANIA S.B


Тема Re: Имам си вече и CLIP на домашниянови [re: DTMF]  
АвторПитaнчo (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 18:51



Всички настройки са си на шест. Протокола е ФСК. От чужбина досега ми е показвал или всичко и то коректно или "Out of area". Всъщност последното само от Германия, когато са се обаждали от техните аналози на "Орбифон".

Все си мисля, че проблема не е в моя телевизор, а някъде в международните връзки на БТК (или на Мтел)



Тема Re: Имам си вече и CLIP на домашниянови [re: DTMF]  
Автор тeлekoм (in love)
Публикувано03.07.02 00:38



15 лева

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!



Тема Re: Имам си вече и CLIP на домашниянови [re: Питaнчo]  
Автор DTMF (FSK)
Публикувано03.07.02 12:17



Nyamam idea,tryabwa da se pita nyakoj enginer po taya 4ast

MANIA S.B



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.