Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема относно Интернет и дуплекситенови  
Авторu/loser (Нерегистриран)
Публикувано12.01.02 00:22



Здравйте. Аз съм от Бургас и се случи така, че от няколко дена съседът ми (с който сме дуплекс) си прекара Интернет. И тъй като и двамата сме през Dial-up достъп и двамата сме "големи мераклии" възникват проблеми. Та молбата ми е ако някой знае дали е възможно да минем на цифров телефон (въпреки че излиза по-скъпо аз съм навит) или поне вече да не сме дуплекс ами по отделно (затова и двамата сме навити) да каже какво трябва да направим.Ако е от значение, живея в копмлекс "Изгрев". Предварително благодаря.



Тема Re: относно Интернет и дуплекситенови [re: u/loser]  
Автор тeлekoм (untitled)
Публикувано12.01.02 00:55



Ще ти кажа как стоят нещата по принцип(т.е. тук в София)
Отиваш в бизнесцентъра на БТК(или някакво ТРД Далекосъобщения, или някой централен пощенски възел) и си подаваш молба за смяна на номера... В молбата указваш каква смяна правиш:
дуплекс-прав
прав-прав
аналогов-цифров
Пускаш молбата и чакаш... Ако я удовлетворят плащаш 6 лева и си свиркаш с нов телефон.....

Има и едно нестандартно предложение, обаче не те съветвам да го прилагаш...Единия от вас подава молба срещу другия, БТК праща писмо на другия да спре. Уловката тук е, че негласно може да ти се направи 'служебна смяна' на номера от БТК..... Обаче те предупреждавам, че това става ПОНЯКОГА, ако има свободни постове, и ако в местното АТЦ решат(пак говоря за София)...Ако при вас не е така, става доста опасно, защото единия от вас може да остане и без телефон.

Мен ако питаш вземи си ISDN... или си го вземете като кооперативна собственост - всеки си ползва единия канал, а месечната такса ще си я делите

Ако 1 работа е спешна, все някой ще я свърши...Ако никой не я свърши, значи не е била толкова спешна


Тема Re: относно Интернет и дуплекситенови [re: тeлekoм]  
Авторu/loser (Нерегистриран)
Публикувано12.01.02 01:06



Qsno. Blagodarq ot tuk shte se oprawqme naj weroqtno sys smqna na telefona. No ne razbrah neshto- ako iskam da si promenq statuta, t.e dupleks - praw, a iskam i da si zapazq stariq nomer... Taka moje li?



Тема Re: относно Интернет и дуплексите [re: u/loser]  
Автор тeлekoм (untitled)
Публикувано12.01.02 01:15



Е сега,при БТК хем вълкът да е цял, хем агнето сито рядко се получават
Ако ти сменят телефона(дано) ще е под нов номер... ама нищо де, гледай го откъм добрата му страна - тъкмо някой досадници ще спрат да ти се обаждат

Ако 1 работа е спешна, все някой ще я свърши...Ако никой не я свърши, значи не е била толкова спешна


Тема Re: относно Интернет и дуплекситенови [re: u/loser]  
Авторu/loser (Нерегистриран)
Публикувано12.01.02 01:33



Karai, praw si donqkyde za hubawata strana , ama ima i losha



Тема Re: относно Интернет и дуплекситенови [re: тeлekoм]  
Автор Пeтъp_ ()
Публикувано12.01.02 10:31



тук не искат да сменят номер за малко пари,аз самия 3 пъти съм пускал такава молба за цифров номер обаче все нямало техническа възможност
само че преди няколко години бях пускал молба за нов пост,преди няколко месеца ми пратиха съобщение че могат да ми го прекарат,но вече нямах тези пари,и пускам си аз молба да ми сменят номера с цифров и пак нямало възможност - и това ако не е нагла лъжа аз съм поп



Тема Re: относно Интернет и дуплекситенови [re: Пeтъp_]  
Автор тeлekoм (untitled)
Публикувано12.01.02 14:00



Къде там е това тук?

Ако 1 работа е спешна, все някой ще я свърши...Ако никой не я свърши, значи не е била толкова спешна


Тема не винаги е таканови [re: u/loser]  
Автор Airfan (екстремен)
Публикувано12.01.02 14:17



Моят дуплекс подаде жалба срещу мен. БТК след 1 година и половина, без да провери каква е вече ситуацията ми смени телефона с 1-месечно предизвестие без АБСОЛЮТНО никакви предупреждения да престана с използването на интернет. Направо дойде съобщение, с което ми съобщиха, че след 1 месец новият ми номер ще е еди кой си и че ще съм на цифрова линия. Няколко пъти преди това ходих до пощата и исках да стана от дуплекс на прав, но все нямало свободни чифтове. Е, явно изведнъж, без никой във входа да си е спирал телефона се намери и свободен чифт. Абе МЕГА простотии. Всичко това в Пловдив.
Поздрави.



Тема Re: относно Интернет и дуплекситенови [re: тeлekoм]  
Автор Пeтъp_ ()
Публикувано12.01.02 14:19



разбирай Бургас



Тема Re: не винаги е таканови [re: Airfan]  
Автор тeлekoм (untitled)
Публикувано12.01.02 14:28



Е сега... просто след година и половина е имало разширение на централата... понякога има чифтове, но няма капацитет(номера) в самата централа.... техническта невъзможност не е само липса на чифт, имай предвид.....

Ако 1 работа е спешна, все някой ще я свърши...Ако никой не я свърши, значи не е била толкова спешна



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.