Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Тормознови  
Авторминyвaч (Нерегистриран)
Публикувано15.12.01 21:15



Как да открия кой - име, адрес и пр. - ме тормози? Знам му номера, но ми трябва info!!!



Тема Re: Тормознови [re: минyвaч]  
Автор тeлekoм (старо куче)
Публикувано15.12.01 22:01



ПОдай оплакване

Настигне ли те желание да работиш, клекни за да те прескочи


Тема Re: Тормознови [re: тeлekoм]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано16.12.01 00:20



Абе колега - преди време ми дадоха текстов фаил с номерата(подред) и срещу тях име и адрес.Ако не е тайна от къде са го свили това?
Например
200000-Иван Петров жкИван Вазов бл345 вхЕ
200001-..............
200002-.............

Нека превърнем всяка мозъчна клетка в мускулна.......


Тема Re: Тормознови [re: Cherniq]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано16.12.01 10:37



мене ми е интересно нещо друго - бтк кога най-накрая ще вземе да се помодернизира малко и да издаде един национален тел. указател на cd? и вместо да гледам умно някаква тухла като ми трябва инфо - да си ръгна цд-то в компа и готово

няма смисъл да давам примери с бели държави

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Тормознови [re: минyвaч]  
Автор Oпc (може би...)
Публикувано16.12.01 13:00



При случаи на обезпокоителни повиквания БТК предлага усуга-проследяване на злоумишлени повиквания, която е за срок от две седмици.Преди това трябва да се подаде заявление в съответното бюро по продажби от абоната на телефонния пост.Ако се констатира такова повикване, БТК предупреждава извършителя, като на втория път му закрива телефона.
Естествено информация за това кой го е извършил няма да ти бъде предоставена на теб, а на съответните органи.
Относно указателя - ще излиза нов телефонен указател към края на май - началото на юли месец.
Актуализирана информация и по-бърз достъп може да се намери и в националния телефонен указател публикуван в сайта на БТК.



Тема Re: Тормознови [re: onzi]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано16.12.01 13:30



Da, ama nali na CD-to shte moje da se tursi i v dvete posoki ;-) A inache baia shte se izchanchish da tursish po nomer niakoi v tuhlata, poviarvai mi, ne e priatno - a sum go pravil v grad s 10k jiteli samo navremeto ...

A onia ukazateli na files deto se razmotavat po neta, hich ne sum siguren kolko sa oficialni/aktualni.

p.s. Mai niakakva varnenska firma prodavashe niakolko CD-ta s ukazateli na 4-5 ot nai golemite gradove.



Тема Re: Тормознови [re: минyвaч]  
Автор Ceдмия (засега)
Публикувано16.12.01 15:48



Имаше някакво URL на което можеше да провериш на кой се води даден телефон. Ще погледна дали го пазя.



Тема Re: Тормознови [re: Cherniq]  
Автор тeлekoм (старо куче)
Публикувано16.12.01 18:07



Aми виж, в БТК съществува прав и обратен тел указател - в края на краищата вси4ко е в една db
Знам за кой файл говориш, даже и аз го имам... само че е доста неактуален....

Настигне ли те желание да работиш, клекни за да те прескочи


Тема Re: Тормознови [re: onzi]  
Автор тeлekoм (старо куче)
Публикувано16.12.01 18:21



Ами виж сега предложихме такова нещо, но идеята потъна някъде нагоре....
Иначе догодина ще има

, за другите области се изадават поетапно....

иначе за електронна версия на указателя -

Всеки ритник отзад е една крачка напред

Редактирано от тeлekoм на 16.12.01 18:31.



Тема шшшшшшшттнови [re: Delwin-]  
Автор тeлekoм (старо куче)
Публикувано16.12.01 18:25



Колега, айде точно по ТАЯ тема, точно пък ТИ да не се обаждаш много-много.....
щото ваше кожодерничество май съвсем никак не са издавали телефонни указатели....
Ама все пак някой от ваште беще продал информация за телефоните на предприемчиви частници... да припомням ли 'зъбно-колело гейт'?

Настигне ли те желание да работиш, клекни за да те прескочи



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.