Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:52 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема въпрос към телеком-анови  
Автор rednelS (непознат )
Публикувано14.10.01 10:23



Може и да не му е тук мястото на този въпрос, за което съжалявам, но поне съм сигурен че телеком-а ще го прочете :-)
Имам следния проблем с набиране на телефон, който се случва при набиране на номера от една специфична централа: след като се набере първата цифра (стъпкова централа), би трябвало да се чуе едно характерно прещракване, но често това не се случва - чувам само пуканията от набирането, и след такава "липса" след като съм набрал целия номер в слушалката имам гробна тишина (е, има някакво мнооого далечно заето). Понякога набирам десетки пъти докато се оправи. Чуе ли се прещракването след първата цифра, всичко е ОК. За други централи не се случва така. Не съм от София, затова не казвам централата, но предполагам проблема е стандартен. Има ли смисъл да безпокоя тел. техници или нещо съм си скапал при мен ? :-) И с модема и телефона като набирам все се случва.
Това нещо ми пречи на работата :-(
Благодаря предварително.



Тема Re: въпрос към телеком-анови [re: rednelS]  
Автор DTMF (“ѓЃѓ^ѓЉѓѓ)
Публикувано15.10.01 11:39



Нека да позная-централата ти е аналогова ?
Обади се там



Тема Re: въпрос към телеком-анови [re: rednelS]  
Автор тeлekoм (старо куче)
Публикувано15.10.01 19:33



Aми човече сега не ми се изпада в подробности, пък и не лекувам дистанционно , но общо взето проблема е в централата - доколкото разбирам попадаш в 'глуха линия'.... обади се на колегите в централата и искай да ти го оправят


"Meтодиевицата е едно разширение на кирилицата"
Вени Марковски, 24 май 2001


Тема Re: въпрос към телеком-анови [re: тeлekoм]  
Автор ® Илko ® (™)
Публикувано16.10.01 00:37



Не може да не си спомняш твоите твърдения че такова нещо не може да съществува. И как ти обясних че абсолютно същия проблем го имах и аз. Телефона ми тогава започваше с 58 и проблема се появяваше като избера номер започващ с 9.
След дълги борби стигнах дори до шефа на 58 възел и успях да му го демонстрирам като звъннах на собствения му телефонен номер (мисля 9580000). В същото време техник се беше включил и "диагностицираше" (дори не знам как успя да го произнесе).
След тази случка резултата беше нулев. Но все пак успях чрез малко силови методи (не директни) да се направи нещо.(пари на некадърници не давам)
И след 2 седмици нещата изведнъж се оправиха. Не съм се интересувал какво са направили-вероятно и те не знаят.
От това следва че с БТК трябва само по твърдо.По нормалния начин не става.Жалко че не всички имат необходимите "лостове" да го направят.



Тема Re: въпрос към телеком-анови [re: ? Илko ?]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано16.10.01 18:24



standartno ...

ot mesec nasam vecher sled 22.00 kato nabera 9-ka za purva cifra i pochva da dava zaeto. sled 30-40-50 opita eventualno uspiava da nabere. dropne li sled tova pak si e 1 chas redialvane.
i ne, problema ne e v ISP-to ;-) probvah pone 5 ISP-ta a ot mobilnia mi telefon si se nabira perfektno i modema otsreshta se chuva. samo che tova ne moje da sushtestvuva kakto mi beshe obiasneno vednuj i az sum v greshka ;-)))



Тема Re: въпрос към телеком-анови [re: Delwin-]  
Автор ® Илko ® (™)
Публикувано17.10.01 14:35



Забелязал съм че на конкретен въпрос мълчат като риби. Ако обаче някой се изцепи "долу БТК" ни заливат с мнения.



Тема Re: въпрос към телеком-анови [re: ® Илko ®]  
Автор DTMF (“ѓЃѓ^ѓЉѓѓ)
Публикувано17.10.01 16:52



И аз имах подобен проблем навремето с аналоговата-при набиране на първата цифра вместо 7 се набираше 6,оказа се че е нещо в предизбирача.



Тема Re: въпрос към телеком-анови [re: ® Илko ®]  
Автор тeлekoм (старо куче)
Публикувано17.10.01 18:23



Доколкото си спомням ти каза че съм защитавал имиджа на шефовете си.... нали така беше.... е за чий ми е тогава да отговарям на конкретни въпроси.... ама аз те разбрах тебе май кой си....

"Meтодиевицата е едно разширение на кирилицата"
Вени Марковски, 24 май 2001


Тема Re: въпрос към телеком-а [re: тeлekoм]  
Автор Airfan (екстремен)
Публикувано17.10.01 18:31



Povredata E vuv VASHIA tele(vizor)fon.
Hahahaha, da si chul BTK nikoga da kaje, che PRI TIAH e povredata?
Smehotvorno.....



Тема Re: въпрос към телеком-анови [re: тeлekoм]  
Автор ® Илko ® (™)
Публикувано18.10.01 11:02



Малко странна логика.
Какво лошо ще направиш на шефовете си щом отговаряш на въпроси?
Аз лично се сещам за 2 отговора: или, че те са ти наредили да не отговаряш или това което правят е нередно и разгласяването му ще им навреди.
Аз смятам, че като се стремиш да отговаряш на въпроси то само им помагаш на теб, на тях и на фирмата си.
Дано по малко хора в БТК смятат като теб.

И като си ме разбрал кой съм кажи и аз да знам че за сега нещо не се сещам.



-------
Май се оказах прав за тенденциозното ти мълчание по конкретни въпроси - защо не споделиш нещо и по въпроса ми в темата за "подобряване на ..."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.