Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема БТК = Баси Таман се Конектнах......нови  
Автор ToViDebne (spy N1)
Публикувано13.10.01 20:09







Тема Тва е много брадясалонови [re: ToViDebne]  
Автор тeлekoм (старо куче)
Публикувано13.10.01 20:56



ама много даже
дайте нещо по ново...

"Meтодиевицата е едно разширение на кирилицата"
Вени Марковски, 24 май 2001


Тема Re: А какво ще кажеш за това: [re: тeлekoм]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано13.10.01 23:43



БТК = Баси Тъпите Клиенти

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Интересно какво е за теб "остър клиент"?нови [re: KlD]  
Автор jj_master™ (Maste®)
Публикувано14.10.01 01:08



Преди време ако не се лъжа на теб (може и на телеком да беше) цитирах извадки от една статия във в."Капитал", където министъра на съобщенията заяви в прав текст, че "...БТК е неподготвена за конкуренция и работа в немонополно положение".

Като гледам, промяна в манталитета на работещите в БТК няма, сякаш монопола ще е вечен...

Чудничко ми е ако след раздържавяването и продажбата на БТК на нов собственик, тоя, новия, как ще реагира спрямо служител, позволил си да обиди КЛИЕНТ по подобен начин.......

Тука по клубовете виждах доста оплювки по адрес на различни ISP... я прегледай ако не те мързи дали в някой отговор например г-н Горчилов (Орбител) или г-н Захов (Спектър) са си разрешили лукса да отвърнат остро и обидно на който и да било... И забележи, по адрес на откровена оплювка, а не на недоволство!
Защото за тях дори и анонимния user тука е потенциален КЛИЕНТ!

Аре със здраве!


Тема Re: Интересно какво е за теб "остър клиент"?нови [re: jj_master™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано14.10.01 01:56



Ами аз ако бях директор на достатъчно високо ниво, също нямаше да се държа така... но понеже съм "рушветаджия" и какво ли още беше там, си позволявам отвреме на време този лукс... ако не друго поне да се посмея малко :)
Но ако оставим настрана всичко това, ми кажи с какво право тогава някой ще ме обижда по такъв начин? Аз не съм обидил никого пряко, а получавам какви ли не обиди... Друго: Това, че някой изопачава едно съкращение с друго, значи, че аз нямам право да правя същото ли? Ай дон тинк соу...
Макар, че да ти кажа досега не съм обиждал никого ебз някаква причина...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Защо ли?нови [re: KlD]  
Автор jj_master™ (Maste®)
Публикувано14.10.01 03:53



"На бодлива крава, бог рога не дава" е рекъл народа, и с това подминавам мераците за директорския пост и евентуалното поведение...

Ще те наричат "рушветаджия", некадърник и пр. с правото на КЛИЕНТИ! Изхождайки от презумпцията, че КЛИЕНТА винаги има право!
Това право, което имаш и ти като КЛИЕНТ спрямо други от чието обслужване или фирмена политика не си доволен!

Ако бяха единични случаите на недоволни (ваши) КЛИЕНТИ да ви казват, че това или онова не ви е наред (както в чисто технически аспект, така и като фирмена политика, отношение и пр.) би могло да се преположи, че те просто са жертва на обстоятелства, изключение. Но когато преобладаваща част от КЛИЕНТИТЕ ви са недоволни и престират своето недоволство, значи наистина има нещо грешно, нещо сбъркано във вашия двор. Това говори логиката.

И след като положението си остава същото, инвариантно, разбираемо е недоволството да премине в откровени обиди.

Аре със здраве!


Тема Re: Защо ли?нови [re: jj_master™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано14.10.01 05:02



Ами причината да не бъда на директорски пост са малко по други... айде да не ги коментираме... може и сам да се сетиш, ако поискаш... Ако ли не, твой проблем!
По същата причина аз мога да нарека (да речем) всички работещи в ИСП "рушветаджии", защото не ми пускат качествен и-нет... или пък всеки работещ в енергото за мошеник, защото сутрин като си запаля лампата в кухнята и тя ми изгаря веднага след като съм я сменил предния ден, т.е. че ми пускат фълшив ток... (дали знаеш това защо се получава?!) или още хиляди служби може да се изтъкне това или онова... Ама дали имат право?! Може ли да се обижда наред чуждото, когато не си си погледнал собственното... Айде да не го коментираме тоя въпрос, че първо доникъде няма да се стигне, второ ще се намесят и други $%^@#%^ и трето, щото ми се спи и не ми се говори, камо ли мисли...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Прочети пак какво ти написах...нови [re: KlD]  
Автор jj_master™ (Maste®)
Публикувано14.10.01 05:39



и после отново твоя отговор!

Ти си в правото си ако не си доволен от някаква услуга предлагана от някого (извинявай за повторенията) да недоволстваш, да демонстрираш недоволството си; нормално е когато плащаш на някого за нещо да искаш да получваш това, за което си плащаш; да имаш качеството на облужване такова, каквото си виждал -било по филми, било "на живо"...

И пак ще повторя- ако един или двама роптаят и се оплакват от кофти услуги и/или обслужване от страна на БТК може да се преположи че е случайност или те не са прави; но когато прекалено много хора ваши КЛИЕНТИ имат едни и същи оплаквания, от едни и същи неща са недоволни, е, тогава очевАдно е, че нещо в БТК куца!

А за да не задръстваме форума с отдавна предъвквани неща, ако ти се разисква още по темата, мини на лични бележки; аз ще направя същото.

Аре със здраве!


Тема Re: Защо ли?нови [re: KlD]  
Автор тeлekoм (старо куче)
Публикувано14.10.01 21:06



И ти ли си ранолягащ
Аз едвам се събудих преди час , и още ушите ми пищят, и краченцата нещо дават заето :))
И нещо нищо немога да измисля в момента... утре...
ИСП-тата наистина са рушветчии, щото яко цакат и се надакват за при-та , лл-ли и прочие

"Meтодиевицата е едно разширение на кирилицата"
Вени Марковски, 24 май 2001


Тема Re: Защо ли?нови [re: тeлekoм]  
Автор ® Илko ® (™)
Публикувано15.10.01 00:14



Това се казва частен бизнес.Фирмата има инициатива.Ако и е необходима дадена услуга и не може да я получи се принуждава да прибягва до какво ли не.Щото от това зависи съществуването и.

А при БТК няма подобно нещо.При нея всеки отива щото такъв е закона.На нея не и пука някой доволен ли е или не. Пак идва при нея.

Проблема ти е че то просто не можеш да си предсравиш че това време вече свършва.И утре аз като не съм доволен от теб ще отида при конкуренцията.
Вярно сигурно ти е неприятно но това е положението.
Все пак на мен е по добре - сега ми е неприятно, но знам че скоро всичко ще свърши.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.