Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 16.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Do specovete ot BTK (about CLIP)  
АвторlD (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 14:03



Interesuva me kak moga da razbera dali na cifrov telefon ima vaprosnata usluga.
Sasto taka v po-dolna tema se spomena che imalo 2 standarta. Kakav telefon ste e dobre da si kupia togava ? Kak da razbera dali edin telefon ste pokazva clip (ako se poddarja) za da ne se nabutvam samo kupuvaiki 2-3 telefona ?



Тема Re: Do specovete ot BTK (about CLIP)нови [re: lD]  
Автор DTMF (№7)
Публикувано21.08.01 16:17



Само по- специални клиенти имат тази услуга на цифров номер,затова не бързай с купуването на Caller id телефон,а иначе Панасоника си е качествен телефон и можеш да го купиш само заради това



Тема Re: Do specovete ot BTK (about CLIP)нови [re: lD]  
Автор тeлekoм (пристрастен)
Публикувано22.08.01 22:09



отиваш в централата и питаш техниците - те ще ти кажата дали може и какъв апарат ти трябва...

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: Do specovete ot BTK (about CLIP)нови [re: lD]  
Автор ® Илko ® (™)
Публикувано23.08.01 01:30



Подобна услуга не се предлага на абонатите на т.н. цифрови телефони.
Услугата работи само на ISDN линии.


Всъщност аз не съм от БТК но ако ми кажеш първите цифри на телефона си мога да проверя.Един познат ми спомена че вероятно ще се пусне такава услуга но не се нае да каже някакви срокове.Вероятно някъде е пусната в пробна експлоатация.

Редактирано от ® Илko ® на 23.08.01 01:34.



Тема Re: Do specovete ot BTK (about CLIP)нови [re: ® Илko ®]  
Автор DTMF (№7)
Публикувано23.08.01 16:48



и тук не съм напълно съгласен,но не ми се спори



Тема Re: Do specovete ot BTK (about CLIP)нови [re: DTMF]  
Автор ® Илko ® (™)
Публикувано23.08.01 21:44



Добре де няма да спорим.Кажи си мнението.Ще ми е интересно и някой друг да каже нещо смислено а не само да се заяжда.



Е все пак и аз съм го правил но може би така съм преценил хората ...



Тема Re: Do specovete ot BTK (about CLIP)нови [re: ® Илko ®]  
Автор DTMF (№7)
Публикувано24.08.01 11:24



Апаратът който съм виждал да работи с "Калер ид" е Ериксон модел Ерикофон,но се свързва само с 2 проводника,а доколкото знам ISDN се свързва с 4 или 6 проводника и затова си правя извода че апаратът не е бил точно ISDN?



Тема Re: Do specovete ot BTK (about CLIP)нови [re: DTMF]  
Автор тeлekoм (пристрастен)
Публикувано24.08.01 12:47



Всички ISDN централи имат клип, и той си е стандартен. Аналоговите и "цифровите" също могат да имат клип, но зависи от обрудването - по птринцип и всички цифрови и кроспойнт трябва да го имат, а аналоговите с малки доработки...

- Българският Телекомуникационен Портал


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.