Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: хей момчета имам загадка за васнови [re: DTMF]  
Автор emi (усмихнат)
Публикувано16.08.01 14:19



а голямата фирма ще си направи такава защита,че пак няма да стане. Затова изглежда пак ще страда обикновения потребител, докато не се измисли нещо радикално.

От всяко безизходно положение има поне 5 начина да се измъкнеш


Тема Re: хей момчета имам загадка за васнови [re: emi]  
Автор - Илko - ( ™)
Публикувано16.08.01 15:21



Абсолютно си в грешка Еми.
Това което си казала може с някаква сила да вайи за София но в страната положението е трагично.Все още се работи с фотоапарата на 1-во число. А съм сигурен че големите измами се правят извън софия защото там нивото на персонала е на доста по ниско ниво от това в София(не казвам че е високо в София разбира се).Същото важи и за техниката.
И ще бъда зле настроен защото от тях зависи в голяма степен качеството на услугите на компанията.
Когато не са доволни от заплащането,не са компетентни, неим се работи и т.н. да напуснат и други ще ги сменят.А те си стоят на задниците нищо не правят и само се оплакват малка ми е заплатата, стара ми е апаратурата , много ми е сложна пък новата ...



Тема Re: хей момчета имам загадка за васнови [re: - Илko -]  
Автор emi (усмихнат)
Публикувано16.08.01 16:18



Илко, в София има системата за дет. таксуване, но въпреки това се правят снимки. Т.е двойна проверка.
А за компетентността на персонала въпроса е спорен. Както навсякъде има инертни има и будни. Будните работят не само заради заплатата , но защото искат да променят нещата, за да има поне едно благодаря от доволния абонат. Тук въпроса е в% инертни:будни.
Не знам откъде си, но мислех че в провинцията също я има системата?
Още повече,че знаеш ли,че в селата централите са цифрови, е не във всички де. Малък капацитет почти необслужваеми. Имат доста повече възможности от аналоговите в градовете.

От всяко безизходно положение има поне 5 начина да се измъкнеш


Тема Re: lele :)нови [re: - Илko -]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано16.08.01 16:44



blah blah blah... Ю га бос...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: lele :)нови [re: KlD]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано16.08.01 16:54



E shto vmesto "blah" ne zemesh da otgovorish po sushtestvo? Taia tema ia oburnahte na kakvo li ne, samo ne i ne da se govori po nachalnia vupros.



Тема Re: lele :)нови [re: Delwin-]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано16.08.01 17:03



А не... аз не съм по умен от Илко... той повече ги разбира работите... слушайте него :)))

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: хей момчета имам загадка за васнови [re: emi]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано16.08.01 17:41



Kakvi chydesii pyk sqm vijdal s tsifrovite tsentrali v malkite seltsa goliama veselba e Osobenno v Severna Bg kqdeto e dryg dostavchik i ima sqvsem malko spetsialisti po tiah



Тема Re: хей момчета имам загадка за васнови [re: 2O1]  
Автор DTMF (№7)
Публикувано16.08.01 17:51



Какви чудесии,кажи че ми стана интересно?



Тема Re: хей момчета имам загадка за васнови [re: KlD]  
Автор тeлekoм (пристрастен)
Публикувано16.08.01 17:52



КОлега, ние защо сме в СИСТЕМАТА

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: да ама ненови [re: - Илko -]  
Автор тeлekoм (пристрастен)
Публикувано16.08.01 17:59



Илко в НЕК не си плащат тока, в ВиК водата не се отчоита.... що трябва да се отчитат импулсите на работещите в БТК. А и да стане трудно се прави разграничение между "служебни" и "неслужебни" разговори... И ти с твойта вискоа култура би ли ме светнал КАК да бъде
Ами кражби на трафик винало е имало и винаги ще има. това с техника беше нищо - що не погледнаеш какво беше с МобилТел?

Ами ще се смея докато съм напушен

- Българският Телекомуникационен Портал


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.