Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: lele :)нови [re: Mescalito]  
Автор - Илko - ( ™)
Публикувано15.08.01 01:38



Някъде по горе го бях казал но за теб ще повторя :
Като не ти харесва не чети !



Тема Re: хей момчета имам загадка за васнови [re: - Илko -]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано15.08.01 02:10



Илко, Илко... ти пак се показа като голям "капацитет"... Но там е работата, че главата ти нищо не разбира. И като за мало....ик ще повтороя специално за теб още един път : ОТИДИ НЯКЪДЕ И ПОРАЗПИТАЙ КАК СТОЯТ НЕЩАТА И ТОГАВА ПРОДЪЛЖИ ДА ГОВОРИШ.

Въпрос : Един от твоите горенапиасни реда направо ме побърка от смях. Познай от 8 пъти кой е?!
Уточнение - има написани точно 8 реда...
Ами сега?!
Но иначе ти си много умен и всичко знаеш...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте

Редактирано от KlD на 15.08.01 02:12.



Тема Re: и само това ли?нови [re: - Илko -]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано15.08.01 02:14



И се обиждаш?! Нима у теб има и чувства?! Да не повярва човек... мдам... лоша работа е когато някой се почне да се обижда... Слушай, ще ти дам един съвет... Отиди в "Жалби и рекламации" и пусни една жалба срещу мен... а може и срещу компанията като цяло... пък може и някой да ти обърне внимание... Някога... ако му бутнеш нещо...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Pretovareno napravlenie?нови [re: - Илko -]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано15.08.01 02:16



Така е... сега се изхождам само там, където са минали преди мен... така е по хигиенично... Ще се цапа само на едно място...

Въпросче : С твоят супер интелект на ПОЛУ-БОГ (може би) дали схвана намека ми??? Или трябва да го обяснявам буква по буква?

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: lele :)нови [re: - Илko -]  
Автор Mescalito (кактус)
Публикувано15.08.01 09:54



A, ne mi prechi da pokazvash kolko mnogo znaesh. Vyprosyt e, che mi razmi temata, t.e. az sym lichno oshteten ot tvoeto znanie. Sega moje bi triabva da pusna nova tema sys syshtia vypros i da se molia da ne doidesh tam?

PS Niama kak da ne cheta, kato ne mi haresva - natiskam ikonata "sledvashto neprocheteno mnenie" i mi cyfva tvoeto... :(


Тема Re: хей момчета имам загадка за васнови [re: KlD]  
Автор - Илko - ( ™)
Публикувано15.08.01 13:44



Ти не са мо че не си в час иами и никога няма да влезеш.
Аз ти казах само няколко РЕАЛНИ примера - спомниси преди година случая с хванатите техници и импулсните телефони от Мобилтел

А това че има кражба на трафик от БТК го каза човек от вашата система.Дори аз се учудих на думите му че той бил между 2/3 и 1/2 от общия.



Тема Re: хей момчета имам загадка за васнови [re: - Илko -]  
Автор - Илko - ( ™)
Публикувано15.08.01 13:47



Все пак има нещо верно в това което казваш - не съм специалист в кражбите там има много по големи от мен но за тях можеш да разкажеш повече ти



Тема Re: и само това ли?нови [re: KlD]  
Автор - Илko - ( ™)
Публикувано15.08.01 13:51



Аз съм престанал да се занимавам с БТК-то.Стигат ми годините в които съм имал вземане даване с нея.
Сега само чакам. Времето ще покаже кой е прав.
По последни данни няма да се налага да се чака толкова дълго ...



Тема Re: lele :)нови [re: Mescalito]  
Автор - Илko - ( ™)
Публикувано15.08.01 13:57



Как то се видя от развитието на темата всепризнатите "спецове" от БТК не пожелаха да изкажат сериозно мнение.Но кой ли го учудва това щом ги познава ?

Сега по същество - имам една идея защо това нещо се случва през нощта и ще се се опитам да я изложа но най вероятно това ще стане утре - всепак съм в отпуск и съм извън София.

Дано да събудя интереса на спецовете..



Тема Re: lele :)нови [re: - Илko -]  
Автор Mescalito (кактус)
Публикувано15.08.01 14:02



10x, tochno tova iskam da chuia! Ne sym trygnal da se karam, che ne mi raboti telefona i da obviniavam niakogo, prosto mi e interesno kakyv e problemyt. Kakvo e tova "pretovareno napravlenie" i zashto se pretovarva noshtno vreme :) Ne mi se e sluchvalo tolkova chesto, che da se obezpokoia i t.n. Za sega :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.