Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема E ти кво искаш?нови [re: Mescalito]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано10.08.01 18:55



Да ти оправяме телефоните и централите в най-пиковите часове ли? Та тогава да ревете ама що в най-пиковия час гадовете от БТК ми отрязали тел-а....

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: E ти кво искаш?нови [re: тeлekoм]  
Автор - Илko - ( ™)
Публикувано10.08.01 19:02



Ти да не се опитваш да кажеш че ги оправяте в 1 след полунощ за да не пречите на разговорите ? Чак такава загриженост от страна на БТК към тези омразни клиенти не ми се вярва.


А че сте гадове гадове сте! ... Крадливи ...



Тема Re: не се заяждайнови [re: - Илko -]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано10.08.01 22:04



Илко не се заяждай - ще попаднеш под ударите на новия модератор
да нещо такова искам да кажа

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: не се заяждайнови [re: тeлekoм]  
Автор - Илko - ( ™)
Публикувано10.08.01 23:13



Ще попадна под ударите само ако ти или КИД сте модератори.Никой друг не съм чул да защитава БТК



Тема Илко, илко....нови [re: - Илko -]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано10.08.01 23:17



.... би трябвало да попаднеш под ударите на ВСЕКИ модератор, ако пишеш простотии и се заяждаш. дори някой от нас да стане модератор, ако не се заяждаш никой няма да ти пипа мненията....

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: ...нови [re: - Илko -]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано10.08.01 23:20



Единственната причина по която може да поискам да стана модератор е да накарам такива като теб непрекъснато да говорят простотии и да се заяждат за всевъзможни работи... Иначе не ми пука кой ще е...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: ...нови [re: KlD]  
Автор - Илko - ( ™)
Публикувано11.08.01 17:15



Какво да напрявя че всички мнения в този клуб са се принизили до езика на селска седянка.



Тема и само това ли?нови [re: KlD]  
Автор jj_master (Master)
Публикувано11.08.01 23:53



Ако хипотетично ти си модератор, би трябвало към горнния си постинг да добавиш, че ще се режат и надменно-ехидните писания на телком.



Тема Re: и само това ли?нови [re: jj_master]  
Автор - Илko - ( ™)
Публикувано12.08.01 15:24



Аз съм противник на цензурата по принцип.
На който му е обидно или не му харесва какво се пише из форума просто да не го чете. Ако някой реши че може да ми реже мненията нека да знае че няма да пиша повече тук. Каквото съм написал съм си го мислел и стоя зад него.



Тема Re: ...нови [re: - Илko -]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано12.08.01 20:57



А гледам че ти се опитваш, мъчиш се по всякакъв начин, да възвишиш езика, и заявяваш възвишено:

А че сте гадове гадове сте! ... Крадливи ...

Като не те кефи него чети.

Аз все си мислех че работата вие да говорите безплатно по телефона и да четете вестници.
Просто за друго се иска някаква квалификация ...

А вие от БТК какво правите по цял ден на работа като един вестник не прочитате!

Да не би днес да са ви дали заплати които своевременно сте превърнали в празен стъклен амбалаж и главоболие

А сега ако говорим сериозно и на мен да ми я дадат тази БТК ще стане нова компания и никой няма да я познае...
Защото ще я ликвидирам

.....


мога да ти изреждам до утре твой писания, с които твоя милост всячески се опитва да повдигне нивото на тоя махленски клуб... ама той наистна е за ликвидиране...ама от друга страна - Като не те кефи него чети....

- Българският Телекомуникационен Портал


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.