Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: хей момчета имам загадка за васнови [re: тeлekoм]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано17.08.01 12:33



Ми как нема да са милички... като цакат така готино... аз им пускам тузуве, а те ми ги цакат... я йончев пуснат, я некое валенце... :))) Понекога и по тлъсти бройки падат :))) мдам... такива работи... миличките те...
Ой на бате те, нема тук менте...
Давайте парички, за да нема спечки...
Цакайте блаженно, за да няма тук мизерно...
Ако пък ли не... оле-мале-ле...


"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: lele :)нови [re: KlD]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано17.08.01 12:41



Vie dokato si chakate v zahlas na horata deto se interisuvat otdavna im pisna da chakat otgovor .... ili tova beshe celta, shtoto razumen otgovor ako se dade niama da se haresa ili shte e v protivorechie s polovinata izkazvania tuk?
Ne che niakoi se e i nadiaval na otgovor de ...



Тема Re: хей момчета имам загадка за васнови [re: KlD]  
Автор тeлekoм (пристрастен)
Публикувано17.08.01 13:20




Ейй колега браво бе :) ти и стихове си прописал.... засега азсамо с проза се занимавам

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: хей момчета имам загадка за васнови [re: тeлekoм]  
Автор - Илko - ( ™)
Публикувано17.08.01 21:49



Ами вземете двамата та си отворете един клуб да си пишете че то в едно предприятие работите но се чувате само през интернет
Докъде стигнаха модернизациите в БТК .



Тема Re: да ама ненови [re: KlD]  
Автор - Илko - ( ™)
Публикувано17.08.01 21:53



Абе пич къде се слагаш и ти сред мъжете. Къде се буташ и ти. Нали вече ти казах че като стане частна собственика ще изрине всички неудачници и ще си вземе кадърни хора.

Така че не се притеснявай ще имаш възможност да говориш по монетен телефон но уличен



Тема Re: lele :)нови [re: Delwin-]  
Автор - Илko - ( ™)
Публикувано17.08.01 21:56



Нали ги виждаш че не са технически грамотни. И двамата.
От тях може да чуеш само някоя глупост или изтъркан лаф.


Е в най - добрия случай де ...



Тема Re: Сори,нови [re: - Илko -]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано18.08.01 09:14



ама ти освен че си тъп и глух си и сляп.... да... там най-отгоре пише БТК... което ще рече... ама ти знаеш ли какво ще рече това? А?? Ами това ще рече онова с което аз се занимавам... и то ми влиза в работата и ще си пиша тук колкото ми е кеф... докато има такива като теб дето да плюят ще има и такива като мен дето ще плюят такива като теб!!! А ако не ти изнася... как беше... хмм.. а, да... Ако не ти харесва не чети!

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: да ама ненови [re: - Илko -]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано18.08.01 09:35



Я ми обясни следната ситуация :
Знаеш какво вършат хората от 130 да речем (ако изобщо знаеш за какво ти говоря) и я ми обясни как може те да си вършат работата ако им махнат телефоните и им сложат един (наблягам на думата) монетен. Но дори и да сложат повече от един, кой е толкова луд да си харчи половината заплата за разговори за един ден по работа (отново наблягам на думата, та дано да схванеш малко). Че нали накрая на седмицата нито работа ще може да се върши нито ще може да си храни семейството някой!?
Идентична ситуация:
Вземи някой в цифровата. Как може той да държи връзка с някой техник навън или другаде и да работи нормално като му оставят само един монетен (или повече да речем)? Та нали те държат връзка с цяла София! На ден сигурно се провеждат поне по 100-200 разговора... това са между 50 и 100 лв!!! Ми то заплатата трябва да е... ти сметни колко за да работи нормално...
Още един пример:
Вземи кой да е репартитор. Там хората държат връзка, както с техници в залата, така и с кабелна служба, така и надзорниците, така и с повреди 130, така и с още кой ли не!!! Ми те въртят сигурно също поне по над 100 разговора на ден...
Да давам ли още примери??? Или ти пак ще кажеш че не трябва да въртят... ами ако не въртят и не говорят тогава как ще се разбират къде какви повреди има и как ще се съобщават и отстранявят? И т.н.? Да, знам... трябва да има по голяма квалификация... Ми ако мислиш че ще можеш що не се пробваш? Естественно... щото ти нямаш желание да показваш колко си печен... Ама можеш да говориш! Ми по добре си трай за някои неща, отколкото да се показваш какъв си капацитет.
И друго, не си и помисляй да предлагаш лимит на телефоните... за някои служби това също е недопустимо, а за други са го взели предвид... Понякога и в копанията се намират интелигентни хора, които се сещат за разни неща...

П.С. А да, щях да забравя... А ти мъж ли си? Я ми разтълкувай думата мъж... и се опитай да ми докажеш че ти си такъв. Аз себе си знам какво съм, но ти знаеш ли какво си???

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте

Редактирано от KlD на 18.08.01 09:38.



Тема Re: lele :)нови [re: Delwin-]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано18.08.01 09:42



Ами аз казах няколко пъти да питате Илко... той е разбирача тука... И моите възгледи и мнения се различават в повечето случаи от НЕГОВИТЕ предимно... почти никой досега не се е изкавал толкова напористо и противопоказно колкото той... За телеком се отнася същото спрямо Илко...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Сори,нови [re: KlD]  
Автор - Илko - ( ™)
Публикувано18.08.01 11:28



Не мога да се лиша от малка доза искрен смях след тежкия ми работен ден.
Но по ме кефеше когато се беше развихрил на техническа тематика.Сега с общи лафове всеки може. Айде разясни ми нещо свързано с твоята работа.Например ни светни как става номеронабирането в централата. Не се стеснявай аз ще ти помагам като сгрешиш нещо !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.