Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:41 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 0133нови  
Автор observer (наблюдаващ)
Публикувано28.07.01 20:30



zdraveite.
Mhmm na skoro mi se naloji da si kupq e-card i tam imashe edin telefon 0133 koito bil analogov nacionalen nomer. Samo che ne raboteshe. Nqkoi znae li kakva e istoriqta s toq nomer i vyobshte za kakvo stava duma .Mnogo mi e interesno da razbera neshto poveche .

Think about it...


Тема Re: 0133нови [re: observer]  
Автор lnsert-OFF (некадърен спец)
Публикувано28.07.01 20:33



Istoria tarsi w muzeia.
Tuk ako te interesuwa nesto - zadaj po-konkreten wapros.
ajde chao



Тема Re: 0133нови [re: lnsert-OFF]  
Автор observer (наблюдаващ)
Публикувано28.07.01 20:55



vednaga ti zadavam po konkreten vypros.

1. Nqkoga rabotil li e tozi telefon vyobshte ?
2. Na kakkuv princip ?
3. Shte mi je li da se izpolzva v budeshte ?

i etc i etc

ama shto mi se struva ceh neshto ne ti e qsno vyobshte zakakvo stava duma i pishesh kolkoto da se namirash na rabota

regards

Think about it...


Тема Re: 0133нови [re: observer]  
Автор lnsert-OFF (некадърен спец)
Публикувано28.07.01 21:03



отговарям доколкото мога

1.Телефона си работи,но заради това че е единствения национален номер с 1 импулс на едни влизане, е доста натоварен и трудно се намира свободен модем.
2.принцип не знам какво имаш в предвид, но си работи.Обаче влизаш на някакъв x25 gate и за да ползваш интернета на e-card ти трябва специален скрипт.Скрипта май го има и в сайта на е-кард, но леко сбъркан.Освен това се влиза на 9600.
3.В бъдеще не зная (нямам нищо общо със тези които са го измислили), но в момента си се ползва.

4.Ако си със софтуерен модем, не се мъчи изобщо на 0133 (както и на другите национални номера).

това е..ако искаш скрипта за него -дай някой емаил адр. ще ти го пратя.

толкова стига ли ти за дасе увериш че не пиша ей така,лаф да става ?



Тема Re: 0133нови [re: lnsert-OFF]  
Автор observer (наблюдаващ)
Публикувано28.07.01 21:15



:) 10x stiga :) no imam oshte vyprosi .
Imam scripta izteglen ot stranicata ma e-card i ne bachka. Shte ti buda blagodaren ako go pusnesh na observer@gbg.bg.

Znaesh li sluchaino ot koga raboti i dali se predlaga na internet dostavchici kato usluga. toest te kupuvat chasove i taka natatuk. ima li nqkoi koito da go predlagat kato usluga za klientite si (stava duma veche za ISP)
Znam che tozi vypros e tup no BTC li poddurja nomera. Na kakuv princip raboti tozi nomer. Programirane na vsqka centrala po otdelno ili... ? shte ti buda mnogo blagodaren ako mi izqsnish nqkoi ot vyporsite po gore .

10x in advance

Think about it...


Тема Re: 0133нови [re: observer]  
Автор lnsert-OFF (некадърен спец)
Публикувано28.07.01 21:21



стом си теглил скриптя няма нужда да ти го пращам
само намери ей тоя ред и го смени да изглежда ей така :
string read_ppp = "x25inter>"
там в кавичките пишеше нещо друго и след като се логнеш, скрипта не затваря прозореца и си остава в него.
Не зная точно от кога работи но има поне година и повече - откак има е-кард.Май е някакво тяхно съвместно дело и бтк и бол.бг (не не съм сигурен).
Относно върпосите ти за ISP ne moga da ти помогна, поинтересувай се в е-кард чии е телефона и след това се обърни към него.
толкова от мен......



Тема Re: 0133нови [re: lnsert-OFF]  
Автор observer (наблюдаващ)
Публикувано28.07.01 21:28



10x again . samo edno shte kaja oshte .mnogo gadno bah gi pendelite .cqla godina da ima nqkakav shans za internet po analogov nacionalen nomer i vsichko da e tolkova zabatacheno che nikoi da ne razbere:((( bah . Znam che vse pak nqkoi znae no... As primerno visq po cql den v neta . Rabotq v tazi oblast i nishto da ne razbera kakto i nikoi ot horata okolo men .Ne znam potna istoriq .

Blagodarq ti mnogo za infoto ;-))

Think about it...


Тема Re: 0133 - малко допълнениенови [re: observer]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано30.07.01 18:02



Значи номера е на БТК - тя го създава, поддържа и прочие, и работи върху мрежата за предаване на данни(Булпак май и беше името... Само че заради използвания протокол (Х.25)максималната скорост е 14400... наполседък чух че са престанали да продават часове на доставчиците, незнам защо - или е някой реформа пак или се спира
Не си разбрал защото никой не го рекламира(естествено) тоя номер и изобщо услугата съществува от години....

Подпис:
/не се чете/


Тема Re: 0133 - малко допълнениенови [re: тeлekoм]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано30.07.01 20:22



Oshte dopulnenie ;-)

tova na vremeto beshe lubimia nomer za vlizane v genie, compuserve i i procjie tochno zaradi x.25 padovete ;-)). Max speed - 14400, v dosta goliama chast ot provinciata - 9600 e max. Purvia bulgarski dostavchik koito znam (osven infotel razbira se) VitoshaSoftware minavaha i prez nego, na koito mu se zanimava da pogledne na www.bg400.bg dali oshte e v upotreba



Тема Re: 0133 - малко допълнениенови [re: тeлekoм]  
Автор observer (наблюдаващ)
Публикувано31.07.01 19:03



bah egati tolkova mi e trqbvalo takova neshto predi godina i da ne znam napravo
:(((( egati 10x za infoto napravo idvati da se obesish
informaciqta e vsichko na tozi svqt

Think about it...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.