Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 16.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Цифров дуплекс!!!!нови  
Авторcпeц (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 13:30



Виждали ли сте цифров дуплекс,аз съм свидетел на един такъв експеримент....ха ха ха



Тема Re: Цифров дуплекс!!!!нови [re: cпeц]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано23.07.01 15:01



Kъде го тоя цифров дуплекс?



Тема Re: Цифров дуплекс!!!!нови [re: тeлekoм]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано23.07.01 18:08



в някой сън...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Цифров дуплекс!!!! [re: KlD]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано24.07.01 16:52



Даааа.... ама отдавна не нях сънувал фентъзи

Подпис:
/не се чете/


Тема Re: Цифров дуплекс!!!!нови [re: тeлekoм]  
Авторcпeц (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 17:31



Експеримента беше някъде из Бургаски окръг,добре че не се получи нищо защото дуплекс-платките бяха български и дефектираха



Тема Re: Цифров дуплекс!!!!нови [re: cпeц]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано24.07.01 18:01



Ех, ама бургазлии не ги оставят намира нито за миг
Ти откъде знаеш какво е било?

Подпис:
/не се чете/


Тема Re: Цифров дуплекс!!!!нови [re: тeлekoм]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано26.07.01 10:22



Майтап си мислите, но съм бил свидетел, когато жена се обажда от цифров телефон на телевизионна игра с решаване на кръстословица в местна кабелна телевизия, и както си говорят с водещият изведнъж се чува глас, "Госпожо, затворете си телефона защото имате обаждане от чужбина". Съответно водещия млъква и започва шоуто. Жената казва на служителката от БТК, че в момента води разговор и не желае да затваря, съответно служителката и отговаря цитирам "Я затваряй, знаеш ли коя съм аз", разговора продължава на тема "Аз си плащам за цифров телефон защото за да не ме прекъсват и ме увериха, че никои не може да ми се намесва в разговора, и не могат да се крадат импулси от вътрешни хора в БТК", а служителката продължава да и казва на жената коя е тя и как тя трябва да затвори. Накрая водещият му писна и се обади да каже "Ние сме в ефир", след което служителката млъкна и прекъсна. Водещият продължи с това как на другият ден там щял да бъде локалният директор на Телекома и как щели да го попитат как така на тия цифрови централи, където нямало начин някои да ти снифи разговора е успяла служителката да се включи. На другият ден, същият този директор обясни, че това е невъзможно , и че най-вероятно е било някакъв дефект в техниката това,че някаква служителка е успяла да се включи в разговора, това е НЕВЪЗМОЖНО технически добави той. Аз не съм специалист, но проучих въпроса с тази жена, продължава да си работи в Телекома, и сигурно дори и забележка не са и направили.



Тема Re: Цифров дуплекс!!!!нови [re: gogo]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано26.07.01 13:06



хаха, хубав разказ... трябва да го публикуваш някъде, може и да те обявят за добър фантаст

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Цифров дуплекс!!!!нови [re: KlD]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано27.07.01 20:01



huh не се знае.... напоследък ми разказах такива работи за бургаз и неговите трудови техници че се чудех да се смея ли да плача ли - те минаха мякой добре извени личности от четворката и петицата...

Подпис:
/не се чете/


Тема Re: Цифров дуплекс!!!!нови [re: тeлekoм]  
Автор sms1 ( маг.електроинж)
Публикувано31.07.01 20:53



Няма май такива.Дуплекси има само в ОНД, имаше майче и в Източна Германия.Някои имат в къщите си и по два телефона вече.Ха,Ха,Ха.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.