Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Илконови [re: - Илko -]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано29.07.01 23:27



Едно разумно мнение...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Илконови [re: KlD]  
Автор - Илko - ()
Публикувано30.07.01 01:30



Както винаги !



Тема Re: Илконови [re: - Илko -]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано30.07.01 08:23



Има разлика между безмислен спор и разумно мнение... и двете може да са разумни, но едното без основание... Ама не мисля да се заяждам...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Илконови [re: KlD]  
Автор - Илko - ()
Публикувано30.07.01 12:23



OK



Тема Re: Илконови [re: - Илko -]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано30.07.01 18:05



Всъщност БТК ще се оправи само когато аз и стана шеф за 3 месеца и става нова компания - направо няма да я познаеш
Сега сериозно погледнато НЕ трябва да я управлява консултантска фирма, ами някой мощен инвеститор от сферата на комуникациите - дано след даването на 3GSM и 3G(като ракета носител) лицензите да се появи някой който да има желание да купи БТК, И ДА НЕ ГО СПИРАТ ОТ ПРАВИТЕЛСТВОТО!

Подпис:
/не се чете/


Тема хихихинови [re: - Илko -]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано30.07.01 18:07



Ей, хора за чат си има специална програмка mIRC - а може и да си полафите в лафчето на дира

Подпис:
/не се чете/


Тема Za KID I telekomнови [re: тeлekoм]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано30.07.01 19:01



Vijte sega lichi si che ste procheli tui onui, men lichno me drazni nachina po koito go predstaviate, prosto e mnogo nahakan, a otgore na vsichko i % v koito ne ste proivi e sravnitelno goliam. I az se imam za goliam spetsialist v communications (daje imam i doctorska stepen, bez tova da ima niakakvo znachenie de, no prosto obema ot info e tolkova goliam, a pqk i materiata tolkova bqrzso razvivashta che mi e trudno da kaja AZ SQM NAI-DOBRIAT (vqpreki che baia vreme sqm rabotil v lab v evropa), po krotko be hora, a che BTK-to si ima golemi nekadqrnitsi to e iasno, kakto i golemi pichove de Nali znaete che niama teoria koiato da ne moje da bqde oborena



Тема Re: Илконови [re: тeлekoм]  
Автор - Илko - ( ™)
Публикувано31.07.01 13:30



Може да се обзаложим че никакви лицензии без търг няма да се дават повече.А има ли интерес и от чужди компании БТК никига няма да го спечели.
И за управлението на БТК: "мощните инвеститори в сферата на комуникациите" когато управляват чужда компания и имат минотарно участие го правят под формата на консултанска фирма.
А сега ако говорим сериозно и на мен да ми я дадат тази БТК ще стане нова компания и никой няма да я познае...
Защото ще я ликвидирам



Тема Re: Za KID I telekomнови [re: 2O1]  
АвторDTMF (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 15:06



тук е опасно да се влиза,току виж че си отнесъл някоя псувня,



Тема Re: Илконови [re: - Илko -]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано31.07.01 15:37



И ще оставиш без телефон половин милион???

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.