Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:37 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Илконови [re: - Илko -]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано27.07.01 12:05



Аз това го знам. Но като го уволниха питам, знаеш ли какво стана с него??

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Илконови [re: - Илko -]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано27.07.01 20:07



A А ти знаеш ли колко врме се куми докато го махна? Твоя човек трябваше да се поплаче и да го хванат - така щеше да е аут доста отдавна....

Подпис:
/не се чете/


Тема Re: Илконови [re: тeлekoм]  
Автор - Илko - ()
Публикувано27.07.01 23:59



Не съм изпадал в подробности за сложния начин на уговаряне.Ако имаше някаква възможност да се устрои капан аз лично бих го посъветвал но прецених че ще пострада само дребната риба.И моят човек пак ще си остане без телефон.Нивото на корупция е такова че май само министър може да се справи с него.Затова ще почакаме още малко и ще се раздваме на други оператори.

Явно и ти съзнаваш положението в БТК и все пак я защитаваш.Ако в тази фирма нищо не зависи от теб поне изкажи мнение по въпроса.



Тема Re: Илконови [re: KlD]  
Автор - Илko - ()
Публикувано28.07.01 00:03



Ами с парите дето ги натрупа докато бачкаше в БТК може да стане каквото си иска вече.



Тема Re: Илконови [re: - Илko -]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано28.07.01 01:12



Министър който да не е корумпе? Хехе, караш ме да се смея на глас... Ти май не живееш в Бг...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Илконови [re: KlD]  
Автор - Илko - ()
Публикувано28.07.01 17:01



Айде не сменяй темата.И не изказвай толкова категорични мнения че не звучат добре.Тези новите министри които до преди да станат такива са получавали по 500 хил.паунда годишно (естествено някои). Как ще ги корумпираш тях ? И именно те могат да се справят с корупцията в БТК. Няма нужда да уволняват никого.Само трябва да я продадат - Т.Е. да я направят частна.А новите и собственици сами ще се погрижат за корумпираните.Частника няма да търпи вместо в неговия джоб парите му да се крадат от служителите му.И повярвяй ще съумее да намери начин да го направи.Само че като дойде това време не ми се мисли какво ще стане с теб защото както не му трябват корумпирани служители също така не му трябват и такива които нищо не разбират и не могат да изкарат заплатата си.
Между другото чух да се говори че приоритет на новото правителство е продажбата на БТК.
Така че малко остана.Вижда му се края.До свободата остават ... дни.Свободата дойде...(Ако съм пропуснал някои изрази може Телекома да ме допълни)



Тема Re: Илконови [re: - Илko -]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано28.07.01 18:42



Винаги има възможност - това вече си е работа на полицията....Ама ти не ме разбра - някой хора са прекалено известни вече и има желание да се махнат - ама не може току така да ги изритаме, ами чухме че си много корумпиран.... понякога трябва малко основание само -едно оплакване на ченгетата или на няклой шеф(достатъчно високо) и просто у се показва вратата - вярно напускане по взаимно съгласие или си подава оставката, но нали е аут....

Подпис:
/не се чете/


Тема Re: Илконови [re: - Илko -]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано28.07.01 18:46



За новите министри - нали знаеш "Рано е да се каже, като му дойде времето" ще видим....
БТК ще я продават, добре, но не се знае каква е стратегията - а и в края на краищата новия министър е казал че ще остави оперативното управление на БТК в ръцете на самата БТК и контолния орган(ДКД), а не като бившия министър Тъпински, такова Славински, да се намесва за което е и което не е...

Подпис:
/не се чете/


Тема Re: Илконови [re: тeлekoм]  
Автор - Илko - ()
Публикувано29.07.01 00:48



По вероятно е да я дадат на управление на някоя консултантска фирма.И най вероятно същата фирма ще има и някакъв процент от БТК за да има симул да я управлява добре.
Понеже моята фирма е българо-английска знам какво означава това.Идват англичаните и казват това не е добре при нас е така и при вас трябва да е така - иначе ... И постепенно фирмата ни работи вече като английска.Включително и в заплащането...
Пожелавам го това и на БТК.От него ще загубят само знаеш кои - да не се повтарям.
Не вярвам корупцията да я изкорените но поне ще падне до някакъв приемлив минимум.



Тема Re: Илконови [re: - Илko -]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано29.07.01 23:21



хахаха (без думи)

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.