Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 27.07.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Vypros kym KID i telekom  
АвторAvatarBG (Нерегистриран)
Публикувано08.06.01 15:16



Zdravejte,
predi okolo godina v tozi klub imashe 1 sluzhitel na BTK, kojto izpolzvashe nick BTK (ako ne se lyzha) i obeshtavashe sydejstvie pri podavane na molba za smqna ot dupleks v prav i t.n. Malko zakysnqh s tazi molba i choveka izchezna ot kluba :(. Kato se obadih na sluzhitelkite v bjuroto za prodazhbi i im kazah vhodqshtiq nomer te me popitaha za kakvo e tazi molba (?? e tam v tehnite kompjutri ne pishe li koj vhodqsh nomer za kakva molba e?, namirisa mi na dezhuren trik sa spyvane na klienta), kazah im i otgovora beshe "nqma linejna vyzmozhnost". Pitaneto mi e kakvo tochno znachi "nqma linejna vyzmozhnost" i dali sluchajno nqkoj ot vas dvamata ne e syshtiqt tozi BTK ot predi godina. Btw, centralata mi e 70-ta (kv.Slatina) i me interesuva ima li vyzmozhnost (kato izkljuchim podkupa na sluzhiteli na BTK) da si smenq nomera s 973 (chuval sym che chast ot tazi centrala e crosspoint), e ako ne mozhe 973 (ili e izcqlo cifrova) sym na navit prosto na prav 70, 72 ili 73.
Blagodarq predvaritelno.



Тема Re: Vypros kym KID i telekomнови [re: AvatarBG]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано11.06.01 16:44



За "телеком" незнам, но аз не съм бил този БТК. Таак не мога да ти кажа дали има линейна (по правилно е "техническа") възможност. Обикновенно щом казват, че няма - значи няма. Имам предвид, че за да разбера дали има техническа възможност там кадето живееш, ще ми трябват или точен адрес, или тел. номер (по добре). Но не вярвам да ми кажеш което и да е, пък и след това ще трябва да звъня насам-натам... Ами незнам, може и да мога да кажа нещо, но след като проуча малко...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте

Редактирано от KlD на 11.06.01 16:46.



Тема Re: Vypros kym KID i telekomнови [re: KlD]  
Автор - Илko - ()
Публикувано12.06.01 00:03



айде пак грешка. щом искаш да кажеш "като получа" защо пишеш "като проуча"




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.