Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 23.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Добри хора работят в БТК  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 09:55



Искам първо да кажа, че това не е опит за заяждане. Решиха ми проблема но ме и озадачиха

Значи установявам снощи по никое време, че телефона ми си бръмчи кротко като преял котарак. А ми трябва спешно. Прежалвам се, грабвам GSM и звъня бодро на номера за повреди. Ядец. След 15 мин опити вдига някакво момиче. Обяснявам и ситуцията, тя ме набира и казва, че е наред. Аз и казвам, че не е и за доказателство завирам слушалката на телефона до GSM за да чуе как бръмчи. Тя се съгласява и след това ми забива въпроса - а като ви е блокирал от какъв номер се обаждате?! Аз и казвам GSM. Какво? - пита тя. Ами мобилен телефон - сещам се аз. Аааа мобифон - заключава момичето бодро. След 5 мин имах телефон

Браво на повреди, че се задействат вече по-бързо ама така и не успях да разбера какво значение имаше за момичето от къде и какво се обаждам?



Тема Re: Добри хора работят в БТКнови [re: няkoй]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано07.06.01 15:42



Значи, за аналоговите номера повредите все още са за всяка централа индивидуално и нощни дижурства има само по един човек. И затова може и колежката, която е била на смяна да е имала някаква работа и да не е могла веднага да реагира или пък да е била нова още... така че... търпение му е майката...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Добри хора работят в БТКнови [re: KlD]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано07.06.01 17:51



Po veroiatno e da ne e znaela kqde da si navre shtekata



Тема Да, точно такива работиме ;-)нови [re: няkoй]  
Автор тeлekoм (член)
Публикувано07.06.01 19:28



Хич да не ти пука - нали ти оправиха телефона... други и с толкова не могат да се похвалят
Явно колежката и се е спяло... я кажи кое е било това "момиче"... те момичетата тука са малко от семейния клан, ама кой знае - може и да става за нещо




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.