Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 23.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Дуплекс ?!?нови  
Авторmonopolist (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 01:40



Имам следния проблем.Преди 1 год. получих съобщение от БТК че ми сменят номера.ОК съгласих се ,но после се оказа че освен номера ми сменили и правия телефон с дуплекс(а Интернет и дуплекс са две краино несъвместими неща).
Отидох да поискам обяснение в БТК а те ми се накрещяха и ми обясниха че "по технически причини" могат да си правят каквото си поискат.
Въпроса ми е АЗ КАКВО МОГА ДА НАПРАВЯ? (ако може без съвети за цифров телефон щото стоя по 8 часа в Интернет и тоя дето ги дава може да доиде да ми плаща сметката!



Тема Re: Дуплекс ?!?нови [re: monopolist]  
Автор тeлekoм (минаващ)
Публикувано28.04.01 20:53



Ами единственото нещо, което можеш да направиш е да идеш и да си пуснеш една молба за смяна на телефонния пост от дуплекс в прав. Ако има възможност, като ти го сменят ще си платш 6 лева и толкова... ако не....
А ти къде си и знаеш ли защо се е наложило да ти сменят номера(не че някой ще ти каже, ама...)?

Добре дошли в България CBM!


Тема Re: Дуплекс ?!?нови [re: тeлekoм]  
Авторmonopolist (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 06:16



Пуснал съм такава молба от 1 година насам!!.Преди 1 седмица отидох да питам какво става с нея и ми каказа "ГОСПОДИНЕ ТЕЗИ МОЛБИ НЕ СЕ РАЗГЛЕЖДАТ!!!"(От люлин съм и никой не ми казва кви са тия ТЕХНИЧЕСКИ ПРИЧИНИ)



Тема Re: Дуплекс ?!?нови [re: monopolist]  
Автор HexlmaL (подминаващ ;))
Публикувано02.05.01 12:18



Tehnicheskite prichini sa myrzel poradi lipsa na pari...butni nqkoi lev na koito trqbva i da vidish kak shte ti izkarat i dva pravi telefona. Edinstvenata prichina vsyshnost, e che mogat da nqmat veche svobodni dupki po atz-to v tvoq raion, togava nishto ne mojesh da napravish. A i osven tova - edno savetche - pusnete si kabel i ne se mychete s tezi telefoni, po byrzo e, a kato si prispadnah i tzenata ot telefona - i po evtino (ako ne vi dropi chesto veche e drugo). Fare Well ;)

Load Retinal Image



Тема Re: Дуплекс ?!?нови [re: HexlmaL]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано02.05.01 18:27



Тука изказа маса глупости. Ама какво да се прави, невежите могат лесно да говорят глупости...

Човече... а ти отиди наново до централата и си подай нова молба да ти сложат 927 телефон. Прави са и НЕ СА ЦИФРОВИ- споко. Няма начин да нямат номера. А техническата възможност е нещо съвсем друго... В молбата може да каеш, че ти трябва прав пост защото имаш работа или болен човек и ти трябва връзка непрекъснато, но в никакъв случай не казвай, че ще ползваш И-нет... Друго засега не мога да ти кажа... Ако искаш питай... и аз съм в Люлин така че...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Дуплекс ?!?нови [re: KlD]  
Автор HexlmaL (подминаващ ;))
Публикувано03.05.01 00:26



Vsyshnost ne sa masa gluposti poradi zabvniq fakt (za koito se izvinqvam, ne pretzenih za nego), che sym ot Burgas, a vie ot Sofiq...kolkoto do tova za preimushtestvata na invalidi i tn, mislq che iskat po seriono dokazatelstvo ot dobrata mi/ti duma. A kolko za tova dali da kazvame che e za internet - prav si, i te podkrepqm che ne trqbva da se spomenava, vsyshnost - zainteresuvam se, mojelo da se legalizira, az veche se hilih kato razbrah usloviqta i taxite :)

Load Retinal Image

Редактирано от HexlmaL на 03.05.01 00:26.



Тема Re: Дуплекс ?!?нови [re: HexlmaL]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано03.05.01 11:34



Като цяло няма разлика между София, Бургас или кадето и да е друго населено място (с присъствието на "любимата" ви/ни компания - БТК) в разпоредбите и правилата... Но за И-нета не трябва да се казва, защото първо ти дават цифров телефон, и второ... хммм... а бе не ви трябва да знаете:)

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Дуплекс ?!?нови [re: KlD]  
Автор HexlmaL (подминаващ ;))
Публикувано03.05.01 11:51



Vsyshnost, ne kazah che sa razlichni zakonite, a vyzmojnostite na BTK...lichno za nashiq kompleks tvyrdqt che poveche svobodni mesta nqmat (ne mgoat da vkljuchvat novi abonati, dori i tzifrovi).

Load Retinal Image



Тема Re: Дуплекс ?!?нови [re: HexlmaL]  
Автор тeлekoм (член)
Публикувано03.05.01 20:57



E че то и сега си има такса от 5 лева за ползване на "крайно устойство" - модем/факс

Добре дошли в България CBM!


Тема Re: Дуплекс ?!? [re: тeлekoм]  
Автор HexlmaL (подминаващ ;))
Публикувано04.05.01 00:32



Taksa ot 5 leva? samo tolkova? /me prodyljava da se hili na BTK...

Load Retinal Image




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.