Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема e-mail to SMSнови  
Автор БaбaИлиицa (ентусиаст)
Публикувано17.01.01 00:57



Как мога да изпатя съобщение до GSM на Мобилтел, но не ми казвайте да изпратя e-mail на адрес 35988xxxxxx@sms.mtel.net- това не върши работа, защото не се знае колко от хората които евентуално ще получат съобщението имат активирана услугата e-mail to SMS! Ако не е активирана- e-mail-а се връща! Не държа да е от пощенска кутия- може и да е някакво програмно средство- например CGI скрипт!

Предварително благодаря!
Баба...

тук не важи максимата на мафията: "колкото по-малко питаш, толкова по-дълго ще живееш"

Тема Отг: Баб Илийценови [re: БaбaИлиицa]  
Автор BGOO7 (член)
Публикувано17.01.01 01:22



Вземи се регистрирай на www.sms.mtel.net и няма проблеми

Истината е някъде Тук. BG

7

Тема Отг: e-mail to SMSнови [re: БaбaИлиицa]  
АвторPetar__anon (Нерегистриран)
Публикувано17.01.01 22:27



sms.gt.com.ua

imam i programa za izprashtane na sms prez i-t obache e ruska i ne sa vkarani dannite na mobiltel(adresa na vratata za sms) i tryabva da se vkarat rychno(ne gi znam)



Тема Аз не зададох въпроса правилно...нови [re: Petar__anon]  
Автор БaбaИлиицa (ентусиаст)
Публикувано17.01.01 23:09



Интересуваше ме именно вратата за SMS на мобилтел- защото правя програма, която ще трябва да изпраща SMS! Не е от ония дето ги има на всяка крачка в нета- където пишеш номера и изпращаш някакво съобщение на някого- това ще са служебни съобщения, например: изпращам заявка до програмата с въпрос колко е часа и тя ми връща отговор с SMS часа! Питам каква е температурата и тя ми отговаря с SMS каква е! Данните са въведени в база данни, а примерите са хипотетични- става дума за данни които не се предлагат от Мобилтел- говорих с тях, но те отказват да сътрудничат (а икономическата изгода е изцяло за тях- аз не взимам пари за предлаганата услуга- но те ще получават пари от изпратените SMS-и)!
Програмата е на CGI, но в краен случай, ще свърши работа и някакво рашение на PHP или ASP!

Предварително благодаря!

Баба...

тук не важи максимата на мафията: "колкото по-малко питаш, толкова по-дълго ще живееш"

Тема Re: Аз не зададох въпроса правилно...нови [re: БaбaИлиицa]  
Автор Дизeлджия (минаващ)
Публикувано02.02.01 14:11



Mojesh da si napravish sobstven SMS gateway.
Trqbva ti GSM s data kabel, PC i software.
Ima gotovi biblioteki za upravlenie na GSM-a.
Ima i iziskvaniq kum GSM-a, da poddurja nqkakuv standart za danni.

Loshtoto e che se nabutvash s vseki izpraten SMS:((


Редактирано от Дизeлджия на 02.02.01 14:14.



Тема go.to...нови [re: БaбaИлиицa]  
Автор MiB (новак)
Публикувано06.02.01 02:37



sms.bitex.com

Keep Walking


Тема Re: e-mail to SMSнови [re: БaбaИлиицa]  
Автор _nikolay_ (непознат)
Публикувано26.02.01 02:39



Razbiram kakvo iskash no ne mi e qsno kak shte stane ako ne se razberesh s Mtel. No kato imam v predvid kakva firma sa edva li moje da napravish takova neshto

. Prosto hubavite neshta v taq dyrjava vinagi se ubivat ot takiva firmi. - Ti gori ne im iskash pari?! No..... mislq che nqmash shans :(

_______________________________
Keep Walking

Тема Re: e-mail to SMSнови [re: _nikolay_]  
Автор БaбaИлиицa (непознат)
Публикувано26.02.01 02:51



Ами аз ги дъвча от един месец, дори и повече, а те не искат, казах, че ако трябва ще платим, макарче според мен не е правилно построена теория от икономическа гледна точка, защото те печелят, а не аз... но те не се съгласиха... абсолютно си прав, че с фирми като МТ човек не трябва да си намира работа, те убиват всичко хубаво... Ама до лятото са монополисти, няма как, като дойдат новите оператори, ще се разберем с тях, ама май и те няма да са много разбарни хора...

________________________________
Само си поклащам краката!


Тема Re: e-mail to SMSнови [re: БaбaИлиицa]  
Автор _nikolay_ (непознат)
Публикувано02.03.01 14:32



Taka si e! ne se zanimavai s MobilTel - samo istinska konkurenciq moje da gi stresno no edva li skoro shte stane tova!



_______________________________
Keep Walking

Тема Re: Аз не зададох въпроса правилно...нови [re: БaбaИлиицa]  
Автор Krazylvan (...)
Публикувано02.03.01 15:37



само не разбрах от къде изпращаш заявката от някои саит или от телефона си?
но има едно много просто решение... ако е от саит.. я вземи да пообясниш малко по подробно.. може и да ти излезе късмета

макър че като каза CGI .. май имаш предвит да пращаш заявките от саит.. е тогава става лесно...e-mail2sms...
само имаи предвит че e-mail2sms не винаги работи





_______________________________________________

"На този свят или си част от проблема, или част от решението... или част от пейзажа."

Редактирано от Krazylvan на 02.03.01 15:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.