Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 28.09.24 
Музикални
   >> Britney Spears
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема НОВАТА ПЕСЕН-LUCKYнови [re: Music fan]  
Автор Кристина Агилера ()
Публикувано10.08.00 20:30



Странна ''мечта''

Тема НОВАТА ПЕСЕН-LUCKYнови [re: SUNNY]  
Автор WD® ()
Публикувано11.08.00 19:04



Всички които са се исказали лошо за Бритни са абсолютни к.....та, вие какво сте постигнали и немате ли кой да обсъждате та сте седнали да обсъждате как Кралица БРИТНИ си прай клиповете. Аз бях на промоцията на новия и албум в париж и направо бях тръш на земята. Шоуто е ВЪРХА!!! па вие кат сте задръстени...

Тема abe ako mi padne britni she ia izcujam taka.......нови [re: WD®]  
Автор Sexmaniac ()
Публикувано13.08.00 14:51



ako mi padna prosto neznam she ima div seks24chasa pratche ia se osvestetebe danebi vie niama da napravite sushtoto

Тема НОВАТА ПЕСЕН-LUCKYнови [re: Кристина Агилера]  
Автор koteto ()
Публикувано13.08.00 23:22



po princip Britni e golqma krawa i ne moje da pee ama taq pesen q e dokarala donqkade samo twa moga da kaja..

Тема НОВАТА ПЕСЕН-LUCKYнови [re: SUNNY]  
Автор Кристина ()
Публикувано14.08.00 11:35



Говори се , че вдигнала скандал заради дрешките , които трябвало да облече и накарала гардеробиерката и да обикаля цяла Флорида за да и търси дрешки !!!

Тема НОВАТА ПЕСЕН-LUCKY-napravo superнови [re: мария]  
Автор Maya ()
Публикувано23.08.00 21:01



mislya 4e pesenta i e super.no ne vijdam smisal vav tova zashto ednata britney vzima ogledaloto i i go nosi v kolata. ako nyakoy moje da dade logi4no obyasnenie da pishi. sushto taka i taka sam tuk da vi kaja che imam 3017 neyni snimki,143goli ii 4 neyni videoklipa,19 intervyuta,8 koncerta.... abe i love britney spears


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.