Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 30.04.24 
Музикални
   >> Britney Spears
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Britney e super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови  
АвторDeina_123 (Нерегистриран)
Публикувано21.10.01 09:02



Britney e super i kvoto da si govorete che stavala samo za ebane e laja .Mn hubavo pee i celiq svqt go prizna a che vie si prikazvate gluposti nikoga nqma da uspeete da stignete do varha .A mislq che imeno Britney stigna nai na varha na slavata .
Tq e SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Britney e super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Deina_123]  
Автор ice girl (фенка)
Публикувано22.10.01 09:26







Тема Re: Britney e super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: ice girl]  
АвторNikolay (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 11:38



Tq e super ,i mn hubavo pee!



Тема Re: Britney e super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Deina_123]  
АвторMelinda (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 19:00



Britney e nai hubavata !nai hubavo pee!SAMO BRITNEY
SAMO BRITNEY
SAMO BRITNEY



Тема Re: Britney e super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Deina_123]  
Авторhakerkata_999 (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 22:16



ebah ti tupata BRITNY i 6te si govorq kvoto iskam!
Tq moje da e i na vurha no ve4e na novoto pokolenie mu trqbva
TEHNO RAP 4ERNO HIP-HOP,koeto tq ne moje da dade na sveta!
na izob6to ne mi dreme za neq za6toto taka i ina4e tq
potuva
potuva
potuva
..........
bila devstvena !!! hahaha ! KAK PUK NE !



Тема Re: Britney e tapaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: hakerkata_999]  
Автор WastingLove (:))))
Публикувано27.10.01 20:22



abe q mi kajete kvo smisleno i namirate v tekstovete na pesnite . ili vii mojebi ne gi razbirate...sigurno e taka , zashtoto ako chatkahte ko pee i kolko smisal ima v tekstovete i , naprauuuuu shtqhte da sa pobarkate ot neinata umnota ...



Тема Ti si tapa ma kurvo!!!!!!!!нови [re: WastingLove]  
Авторkamikadze (Нерегистриран)
Публикувано31.10.01 13:24



Ti si tapa ma kurvo !
da negi pishe tq tezi pesni maaaaa?!
Kvo poveche vi haresva da slu6ate oh banana ah banana kak go vkara a?ili pak iskam da eba vsi4ki fenki fenkii .
Eto tova e tapo .kak moje da se pee takova neshto i che bez kapka glas ili pak da se pee .Tam neshto ot roda shte ti skasam putkata
Vie ste bavni i kato neq haresvate vash

p
roblem .
i vie ste tapi i nemoje da kaje6 che e ligava kato hich nesi ob6tuvala s neq !

IDIOTKI TAKIVA



Тема Re: Ti si tapa ma kurvo!!!!!!!!нови [re: kamikadze]  
Автор WastingLove (:))))
Публикувано31.10.01 20:48



vij men ne me zasqga che si nqkva dolnoprobna prostitutka i si mislish che shtom ti si takava ivsi4ki okolo tebe trqq sa kurvi.istina e che ne sam obshtuvala s brithney i dobre4e ,zashtoto hi4 ne se i natiskam da obshtuvam s hora , koito se saglasqvat da peqt takiva ligavshtini ( mnogo dobre znam che ne si e pisala tekstovete te , i ako imashe samo kap4ica mozak i beshe ISTINSKA pevica mojebi shteshe tq da si gi pishe,no....) .i vapreki vsi4ki kakto zabelqzvam tq si ima usta i moje da othvarli teksta ako ne go nameri za podhodqsht . taka che ne mojesh da q opravdaesh kolkoto i das e opitvashtq se e rodila tapa i tapa shte si umre Vaobshte ne sam kazala che slusham Misho Shamara i tam drugite i vaosbhte ne mu se kefq ( rap ne moje da se nareche muzika poradi prostata pri4ina che nqma muzika , nqma peene a ima nqkvo bobotene,no tva e druga tema )HAHAHAH i zashto "umna" gospojichke shte mi kajesh che sam tapa "sled kato hi4 ne si obshtuvala s men" , no rabotata mi e qsna..ti si ot tiq hora , koito iskat vsi4ki da mislqt kato teb i kogato nqkoi izrazi drugo mnenie , to znachi toi e tap (i ako e momi4e znachi e kurva)
EMI NE VSI4KI MISLQT KATO TEB (i slava na boga)



Тема MN STE TAPI BEнови [re: WastingLove]  
АвторMALKATA FEQ (Нерегистриран)
Публикувано05.11.01 16:11



BRITNEY E SUPER I NEE PROSTITUTKA KAKTO VIE GO SMQTATE .A VIE STE BAVNI I TAPI I KURVI I PEDERASI I KVI LI NE .
I YA DA GO DUHATE



Тема Re: MN STE TAPI BEнови [re: MALKATA FEQ]  
Автор WastingLove (:))))
Публикувано05.11.01 18:59



HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHA




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.