Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 25.06.24 
Музикални
   >> Britney Spears
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Бритни в Българиянови  
АвторBlake (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 18:55



До колкото разбрах Бритни Спиърс е била в България през 2000 г. Но не съм много сигурен. А дори и да е била, аз бих искал пак да дойде, а вие?

Къде според вас е добре да пее? Аз мисля в София, Пловдив и Варна.

В София мисля, че ще е добре на стадион Герена и/или в двора на 44 СОУ. Е, чоже и в двора на 24 СОУ, но едва ли ще се осъществи. Но 44 СОУ може да няма място за достатъчно публика, все пак може там да изнесе мини концерт и после пълноформатен концерт на стадион Герена. Даже си мисля, че мини концерта трябва да е само с нейни стари песни, от първите й два (и най-добри според мен) нейни албума, а този на стадион Герена - и с нови песни. Поне мисля, че пеейки в двора на 44 СОУ ще е добре за нея, понеже някак си мястото много напомня за нея. Мисля, че ми казаха, че тя е пяла там през 2000-та може и за това да е, не знам. Но зеленото училище много си пасва с нейното зелено горнище от (You Drive Me) Crazy. А сега сериозно - бихте ли искали Бритни в България?



Тема Re: Бритни в Българиянови [re: Blake]  
АвторДa, тaka e, нo... (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 01:42



Забравих да кажа, че тя вече е била един път, но е отменила концертите си в други градове и е пяла само една вечер в София. Това, че е била тук го знам от достоверни източници, но по непонятни причини самата Бритни не искала да се знае много около концерта й в България. Защо - може би само тя знае. И вижте нещо любопитно, на което попаднах:





Тема Re: Бритни в Българиянови [re: Дa, тaka e, нo...]  
Авторdifian (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 15:44



Това е самата истина. Аз бях на този концерт. Останах много доволен.



Тема Re: Бритни в Българиянови [re: Blake]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 15:58



И тук ли дойде да сееш дезинформации? Не разбра ли, че такова нещо няма. Още през 1999 тя е на върха на славата си и е абсурдно изобщо да отиде в такава забутана страна. Изобщо, стига сте мечтали и измисляли.



Тема Re:нови [re: difian]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 15:59



Истината е, че тя ми звънна по месинджъра, но това е всичко, концерт нямаше.



Тема Re:нови [re: !]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 22:05



Забутана страна, ама нали и Кайли Меноуг ще идва? Тогава какво искаш? Не е забутана след като Бритни Спиърс беше през 2000 година и сега други идват.



Тема Re:нови [re: Гocт]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 18:20



Кайли Миноуг ще идва по изключение. Бритни изобщо не знае, че има такава страна и никога не е идвала, няма и да дойде. Още повече, че през 2000 страната беше много далеч от ЕС. А ти лъжеш.



Тема Re:нови [re: !]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 23:25



Леле каква си тъпа? ЕС? Знаеш ли изобщо какво е това. Ти си тъпа чалгарка от форума на долнопробната кабеларка Планета. Страната през 2000 година беше по-добре от сега.





Тема Re:нови [re: Гocт]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 03:57



Беше по-добре, ама светът по-малко знаеше, че съществува на картата. Не, че сега знае.



Тема Re:нови [re: !]  
Автортъпo (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 19:03



Да, ама отклонихме темата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.