Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 01.06.24 
Музикални
   >> Britney Spears
*Кратък преглед

Тема Автор:dexoster!!!METALI!!!???нови  
АвторManson_Fenka (Нерегистриран)
Публикувано06.09.05 22:28



slu6ai sa kvo muhlio,1-vo-MOMI4E SAM!!!No ti qvno si tolkova prost,4e ne moje6 da razbere6...to prqkora mi e fenKA!!! a ne FEN!2-ro metalite ne se kriqt,i mnogo qsno pokazvat,4e sa takiva!a vie kvi ste be!? nqkvi ligavi pikliovci ,koito samo tursqt mama i tati kogato imat problemi,nali!? az ne kriq,4e sam metalka,naistina istinsk fenka na metala!!!no ima edno,ne se obli4am kato takava,6toto mi pisna razni kopeleta kato teb da me gledat nakrivo i to samo za6toto sam v 4erni,i nosq grivni sas 6ipove!!!i po-dobre sledva6tiq put vnimavai kakvo pi6e6.za6toto ne misli,4e nqma:metal koncerti,metal sabiraniq i partita,metal klubove.i moga da ti kaja,4e ima specializiran gothic magazin:G****N!!!(da ne pravq reklami)i tam edna grivni4ka s 6ipove struva.....a ti tolkova pari dava6 za edna bluzka na diesel,dunki,i t.n.taka,4e pravi smetka ot taq grivni4ka nagore za drugo kvo e.dam,vie drugite,mehani4nite jivotni samo se nadsmivate na metalite,no vsa6tnost ako 5-6 metala zastanat pred vas kvo 6te pravite be!? 6te kajete li ''q vij q puk taq,kato smurtta e''a?! e ne,ne mislq!misli6 li,4e metalite sa malko?e da,.qvno da! emi ima6 mnogo gre6no mnenie!kazvam go,6toto predi i az bqh fenka na taq rusata ovca!i mi omruzna da jiveq v svqt na:tupotii,izmislici,i da sam 4ast ot vas!



Тема Re: Автор:dexoster!!!METALI!!!???нови [re: Manson_Fenka]  
АвторriOt_GiRl (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 22:36



Manson_Fenka
prosto evala ti prava!Az sushto sym metalka i s udovolstvie bih razbila ligavata mutra na koqto i da bilo ot teq typi ligli!Mn sum im smeshna kato me gledat obache kato lepnah dva shamara na edna tupa ovca i reeeev!Znaete li kvo she stane ako vi izviq ligavite vratleta i vi gi zavarja na morski vazel be!?A??????? I za kvi se mislite kato se obli4ate tip "folk zvezda" a akula vi i 5 parri ne struva!I ne mi puka che nekvi razglezeni nekadarni mamini momi4enca me gledat na krivo shtoto imam 4eren grim shtoto nosa cherna dalga pola ili shtoto se oblicham v 4erno ili kvoto i da bilo!Manson_Fenka nappulno te podkrepqm!Mn ste mi smeshni kogato me gledate nakrivo kato me vidite da se razhojdam iz grobishtata!
Are stiga sum se nervila che ne si struva zaradi maminite pikli da se habq tuka...




Тема Re: Автор:dexoster!!!METALI!!!???нови [re: riOt_GiRl]  
АвторVAMP_GlRL-Manson_Fenka (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 00:01



da!!!samo taka! RiOt_GiRl,blagodarq ti za podkrepata!!! samo taka! METALITE IZLIZAT NAQVE! DA VI E QD BE,LIGLIOVCI TUPI!



Тема Re:4akai be!нови [re: VAMP_GlRL-Manson_Fen]  
Автор borislavaa (Girl of Fire)
Публикувано12.09.05 22:34



po goreopisanite subitij sa pulni izmislici,absurda e pulen i az ponjkoga nosj 4erni poli ili drugi aksesoiari ,ma ne zna4i 4e sum metalka i si mislite 4e na njkoi mu puka ,seki si se obli4a kat mu e kef ...aide molj vi se 4e si tup i ograni4en idva ot drugi mesta ,a ne kakva muzika slushash,no samij fakt 4e zasi4ate tazi tema po tozi smeshen na4in vi pravi jalki i ako trugna s edno prilojenie na vashite draskanij monetata moje da se oburne v polza na Britney...



Тема Re:4akai be! [re: borislavaa]  
АвторVAMP_GlRL (Нерегистриран)
Публикувано16.09.05 20:00



edinstvenoto jalko ne6to,koeto vijdam tova si ti muhlo!ne pi6i tam kadeto nqma6 nikakva rabota!i nedei govori mnogo mnogo otkrito,6toto nz ni6to smisleno po tazi tema kakto i po drugi moi temi!



Тема Re: Автор:dexoster!!!METALI!!!???нови [re: Manson_Fenka]  
АвторVAMP_GlRL (Нерегистриран)
Публикувано16.09.05 20:04



qd me e 4e mi razvali temata,liglo,tukmo misleh,4e vsi4ki mamini de4ica tuka ste izmreli...



Тема Re: Автор:dexoster!!!METALI!!!???нови [re: VAMP_GlRL]  
Автор borislavaa (Let's go)
Публикувано23.10.05 20:08



измрели ли по скоро такива ,като тебе се крият по дупкитепроста кофа!



Тема Re: Автор:dexoster!!!METALI!!!???нови [re: borislavaa]  
Автор Elvenpath (КЗД)
Публикувано25.10.05 21:49



кифло не говори толкова смело



Тема Re: Автор:dexoster!!!METALI!!!???нови [re: borislavaa]  
АвторVAMP_GlRL (Нерегистриран)
Публикувано29.10.05 20:36



ПУТКО,ГРЕШКА!!!КОФИТЕ СА РЕЭЕРВИРАНИ ЭА ЕИ ТЕЯ КУРВИ КАТО ТЕБ!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.