Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 11.06.24 
Музикални
   >> Britney Spears
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Можеш и още по-сдържано.нови [re: 1984]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано14.05.04 02:20



Едно време се смеехме на "съвестните" граждани (с кавички или без), защото ги смятахме за балами и защото с тарикатлък се просперираше. А и редът беше наложен насила и едновременно с това той не беше най-добрия, затова това донякъде беше оправдано. В даден момент, когато тарикатите (като начин на мислене) станаха мнозинство, се усеща остра нужда от съвестни граждани. У нас не само гражданите, но и органите на реда си стоят бездейно, когато пред тях се върши престъпление. Те нито взимат участие да го предотвратят, нито дори информират някого за това, че е извършено престъпление, а още по-малко желаят да съдействат за неговото разкриване или осъждане на виновния. Даже вече не останаха и от "съвестните" граждани, за да свършат те - "будалите", нашата работа. Поради тази причина и държавата е в това състояние. А всички се оплакват. Но никой нищо не прави едновременно с това. Тарикатее и чака другия да свърши работата. Това в други страни не е така. И не само, че не е така, но и нещата са на другия полюс чак, до степен ти да не можеш да си го представиш. Ти и това, което по-горе написах няма да го разбереш, но все пак малък процент ще се разбере.

Критиките аз приемам, но само ако са конструктивни и аргументирани, а когато е необходимо, и с доказателства.



Тема Re: Първо на първонови [re: Demografia]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано14.05.04 02:28



Правилният избор съществува независимо дали и кой ще достигне до него. Ако по някаква случайност той се осъществи, всички печелят, ако не - не. Ако имаше механизъм, който да определи правилният избор, всичко щеше да е лесно. За съжаление няма. Нито дори демокрацията в този й вид е в състояние да гарантира правилния избор. Следователно пак имаме борба между едните и другите, между добрите и лошите, ако приемем, че едните защитават правилния избор, а другите - не. Който надделее - неговият избор ще се реализира. Но това няма връзка с това дали той ще е правилния. Единствения критерий, по който може да се познае кое е правилното, е да се гледа дали изборът съответства на фактите и истината или напротив. Това всеки преценява за себе си и всеки си пробутва неговата си пропаганда. Аз не споделям пропагандата на злобаря. Защото тя не почива на истината за нещата и фактите.



Тема Re: И какви са резултатите от анкетата досега?нови [re: Инфopмиpaщ]  
Автор Areнт ()
Публикувано14.05.04 02:51



В отговор на:

Ако един е баннат, другите гадове много повече ще внимават, за да не бъдат баннати и те. А след като все пак бъдат баннати и те, тогава гаранцията ще е пълна. Говорим за гадовете, а не за другите.




И, разбира се, ти ще определяш кои са "гадовете". Я QQD



Тема Шшшшшт, човекът е полунелегаленнови [re: Demografia]  
Автор Areнт ()
Публикувано14.05.04 02:59



Той се крие, само дето никой не го търси. Баш като др. Т.Ж.



Тема С една дума - пак губиш.нови [re: Инфopмиpaщ]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано14.05.04 03:43



Но не ти е за пръв път. Мдам, малцина са онези, които на такава крехка възраст са вече изпушили по всички параграфи като тебе.

Ето, отново си баннат, този път от всички присъстващи, без скрит на незнайно място модератор или хакер. И отново те хвана страх да изпълниш препоръката на Бродника, та да запиташ и да се запиташ колко струваш.

Но, такава е съдбата на всяко безполово и безхарактерно същество, което тепърва ще става нежен и разглезен педал. Ще ти скъсат гъза, да знаеш!

Ха сега си иди в собствения сайт да се наревеш до насита. И да не забравиш да си пуснеш сълзливи коментари под други никове.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Ми нали все го банват,нови [re: Areнт]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано14.05.04 03:54



да си забелязал да се е замислил защо?

Крайно тъпо копеле.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Забележителна победа на свободата на словотонови [re: Dobrata]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано14.05.04 04:33



Само 2 броя безнадежни талибани в защита на банването.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Re: И какви са резултатите от анкетата досега?нови [re: Areнт]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано14.05.04 04:35



Не. Правилата ще го правят. Иначе аз ги знам кои са гадовете. Всички ги знаят. Даже и гадовете си се знаят кои са.



Тема Re: Шшшшшт, човекът е полунелегаленнови [re: Areнт]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано14.05.04 04:36



По принцип в моя форум имам едно такова правило за системно лъжене, клеветене и др. такива, след поискване на аргументация и непредоставянето й, след няколко предупреждения - банвам.



Тема Re: С една дума - пак губиш.нови [re: Zzloba...]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано14.05.04 04:36



В крайна сметка тук никой не знае другия на каква възраст е и това не би трябвало да има отношение към изказаното мнение.

Не само, че не съм баннат вече от участниците тук, но и темата ми се развива много добре. Те разбраха, че имат за какво да говорят с мен, както виждам и ти не пропускаш.

Не, не съм загубил - от минус 100 да съм на минус 50 - това е печалба, а не загуба, нищо, че пак изглежа отрицателно. Имам предвид сега теб, ако по-рано са те подкрепяли 20 души, а сега само 10, ти си на загуба, вместо да си победител.

Колкото до късането на гъза, сигурен съм, че това от личен опит го знаеш, защото си долен педал. Сигурно си ревал много тогава и затова мислиш, че сега всички това правят и пишеш такива неща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.