Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:47 13.06.24 
Музикални
   >> Britney Spears
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Ми нали все го банват,нови [re: Zzloba...]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано14.05.04 04:41



Чудя се дали си струва усилието да добавям и този постинг към другите ти, заради които в един хубав ден ще се събудиш баннат.



Тема Re: Забележителна победа на свободата на словотонови [re: Greenleaf]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано14.05.04 04:43



Аз съм един от най-големите защитници на свободата на словото. Обаче тази свобода не включва всичко. Допреди да имаше Интернет, никъде нямаше пълна свобода на словото на публични места и медии, дори и в най-големите демокрации. Даже и в парламента не знам да се псува от трибуната, но като ви гледам какви сте напредничави, нищо чудно да направите българския пробив и в тази област и да се прочуете, Ганьовци.



Тема Re: Забележителна победа на свободата на словотонови [re: Инфopмиpaщ]  
Автор Бълrapин® (антикомунист)
Публикувано14.05.04 05:06



Псуване не е израз на мнени.



Тема Re: Забележителна победа на свободата на словотонови [re: Бълrapин®]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано14.05.04 05:15



Точно това и аз казвам. Следователно не бихме имали цензура на мнението. Същото важи и за неаргументираните клевети, обиди, лични нападки и др. Виж само последните две мнения на злобаря до мен тук в тази тема, а какво остава за другите, заради които поставих въпроса.



Тема Гледай "The People vs. Larry Flynt"нови [re: Инфopмиpaщ]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано14.05.04 05:59



Да видиш защо така тачим Първата Поправка

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Аууууу, в твоя форум (с извинение) явно е билонови [re: Инфopмиpaщ]  
Автор Areнт ()
Публикувано14.05.04 07:23



пълно със системни лъжци и клеветници. Като гледам, че си останал само ти да си пишеш с няколко ник-а ...



Тема Кои да даваМЕ?нови [re: Инфopмиpaщ]  
Автор Politik (чирак)
Публикувано14.05.04 09:39



От тази страна съм само аз.

Честно казано, не ми харесва това което предлагаш.

Да оставим Ззлобата настрана.

Тръгнал си да постигаш нещо, което явно не можеш сам. Трябва ти подкрепа. Я да видим на какво си готов, за да я постигнеш. Предлагам моята, ако спреш да пускаш постинги за цензурата и за модерирането в клуба.

Става ли?



Тема Аз съм ГАДнови [re: Инфopмиpaщ]  
Автор Щиpлиц (щaндapтeнфюpepSS) (непредсказуем)
Публикувано14.05.04 12:27



на еврит това преведено било нещо като ЩАСТЛИВ
много се гадвам, че такъв бит педал като теб пак хленчи по дерьмократски. До този момент имаш подкрепата само на човек и половина, та така че беж в оная твоя форумна кочина и продължи да квичиш като едно прасе дето го клали под прозореца на един друг Ревльо, който не посмял да модерира касапите щото ония имали дълги ножове и християнска доброта греела в очите им

Бегай при майка си и я целуни по мустаките - шъ ти мине



Тема КОИ правила, че не разбрах.нови [re: Инфopмиpaщ]  
Автор Velikolepnata (Сноуи Евънс)
Публикувано14.05.04 13:12



Началният ти постинг е да се банне конкретен участник, който, според ТЕБЕ, има поведение, достойно за баннване.

Опитах да ти кажа, че ефектът от неясното модериране (анонсът ти досущ прилича на истеричната аргументация на Павелчо) води до саморазправа с участници без възможност те да се защитят.


Освен това, баннването на участници не води до така желания от тебе ефект. Имало е и има баннати участници на този форум, което би трябвало да озаптиса сходните тям гадини (ерго, Ззлобата), но очевидно щом повдигаш темата, явно ефектът липсва.

Та, за какво точно повдигаш темата.

ПП. Как ти се струва следното твърдение:
Причината Ззлобата да не е баннат в този клуб е защото има модератор, който не намира причина да го прави, а не, че този клуб се нуждае от модератор, защото Ззлобата не те кефи.
И мене не ме кефи, ама и ти не ме кефиш, и още 6-7 човека тука. Я да си спретна един списък, останалите, дето не ги кефя - също и да се баннваме наред (как ще го постигнем с 51% обаче ще е проблем :)) ).

"БСП да сключи устен договор с мутрите" - М. Червеняков, м. на правосъдието при Жан Виденов


Тема Абе тулуп,нови [re: Инфopмиpaщ]  
Автор Инфopмиpaщ (непознат)
Публикувано14.05.04 14:13



вече ти се обясни, че отдавна е баннат, и кво от това? Ето, и аз те баннах, ама сега ще цъфнеш и ти с 1-2 чепа отзад, и пак същото. Няма отърване от олигофрените, но това не е много лошо - както правилно отбеляза някой по-рано, кой ще ни забавлява, ако изчезнете, а (А моята версия е: С кого ще се ебаваме,а?)?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.